Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tynki skończone ale drobne poprawki będą, ale to po wylewkach...

Nie tak łatwo pozbyć się tej ekipy... :lol: No właśnie, mąż po nich sprzątał, bo oni jak posprzątali, to mąż z samej góry jeszcze pozamiatał 12 dużych kubeł pyłu i tego tam wszystkiego....Jutro ma zamiar sprzątać dół...Jest zły i mówi, ze chyba odliczy im za to sprzątanie..., chyba, ze mu złość minie do tego czasu... :lol:

Mnie się nie podoba to, ze jak juz nareszcie ładne ściany to teraz przyszły ci od ogrzewania i psują to wszystko..., dziura tu, dziura tam.... 8)

Jutro układają podłogówkę...Kaloryfery będą dopiero po pierwszym malowaniu i piec tez... :- Ale fajnie układają te rurki.., takie białe, jak te od podłogowego, potem ubierają te rurki w takie fajnie niebieskie ubranka. :p Trochę zakrętasów porobili ale nie dużo...przy okazji zepsuli parę kabelków i trzeba było naprawiać, przekuli ścianę z łazienki do gabinetu..., mowie Wam same dziury, jak po demolce...

Po wylewkach dam jakieś fotki...,choć nie ma tam nic, pusto i zimno na dole, pusto i gorąco u góry.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelijko,

nie wiem dlaczego zawsze trzeba sprzątać po fachowcach :evil: . Jacyś tacy niechlujni z tm sprzątaniem :x . Trzeba chyba w umowie to ściśle zaznaczyć, że robota odebrana i zapłacona po uporządkowaniu.

A z tym burzeniem :roll: , no cóż nieraz trzeba i zburzyć, by mogło powstać coś nowego :wink: . Nie martw się , to przecież etap przejściowy. Jak wykonają swoje zadanie - dziury znikną :D

 

Oczywiście fotki mile widziane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko, coraz ładniej się robi u Was :D .

Z tynkami domek wygląda zupełnie inaczej.

 

Znam taki jeden przypadek, że fachowcy chcieli doliczyć do rachunku kwotę za sprzątanie :o , ale na szczęście inwestor był czujny i się nie dał nabrać :wink: .

 

Najważniejsze, że skończyli i że można działać dalej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljka, no to teraz będziesz miała prawdziwy DOM :p :p :p JAk już będą prawdziwe posadzki, to po budowie!!!! Dalej to już jak mały remoncik :wink: :wink:

W temacie ceramiki polecam Ci strony : POLCOLORIT, TUBĄDZIN, PARADYŻ,CERSANIT - i odkrytą niedawno rewelację (jak dla mnie :roll: ) RAKO - czeskie, tanie, naprawdę świetne kolekcje, obsypane nagrodami, więc pewnie się sprawdzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie domek wygląda a po wylewkach będzie jeszcze milej :)

W końcu na wylewkach mozna mieszkać :wink: :)

Trzymam kciukasy :)

U nas są akfelki włąsnie z Tubądzina, Polcoloritu i Paradyża - ekipanie miała zastrzeżeń j ateraz najbardziej narzekam na swoje salonowe któe są z Paradyża bo mają chropowatą strukturę i trochę ciężko się je myje :o :roll: wybrałam to mam :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko cudowne tynki, jak ja ci zazdroszczę, ja też bym już chciała mieć tynki ale aż boję się zadzwonić ile za to biorą.

Zeljko ile ty masz rurek na to ogrzewanie :o dlaczego ja tyle nie miałam :-? szok no i ta sama podłogówka jak moja :p super teraz tylko wylewki i się będziesz sprawdzać jako dekorator wnętrz. A co do popękanych tynków to możesz złożyć reklamację ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...