Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Żelka, jak duże bryły tego gruzu były to wskazane by było jakiegoś drobniejszego

kamienia sypnąć i ubijarką ubić coby to się poklinowało ...... wiem koszty

jak są duże bryły to mróz może wyciskać i te duże już mogą nie "wrócić" na swoje

miejsce

to byłem ja .... pesymista ;)

 

PS. za chwilę idę mój gruz potrzaskać na drobniejsze :cool::bye:

Edytowane przez jamles
PS dopisałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadą po kolejny gruz, a w sobote wszystko zagęszczarką będą traktować. Mam nadzieję, że teraz będzie dobrze i już nie będzie strachu jak trochę popada.

A tak, to mamy zapalenie oskrzeli, niestety. I szlak trafil rehabilitacje przez to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kobitki, kciuki się przydadzą. Teraz męża rozwaliło, dawno takiego nie widziałam, a mnie na razie tylko drapie w gardle. Chyba nerwy mnie trzymają, ja się zwykle rozklejam jak juz stefcio zrowieje.

Pa,pa, kochane jesteście!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Wygrzebać się z tego zapalenia oskrzeli nie możemy. Już trzecia butelka antybiotyku. :-/ Zaczynam mysleć, że ten antybiotyk nie jest wcale trafiony. I obawam sie, że choroba powróci.

A droga, jak na razie jest w miarę ok. Daleko od marzeń i tego aby dało się tam pozamiatać, ale mam nadzieję, że chociaż nie będzie miekkie błoto i będzie mozna po tym jechać przez cały rok.

Trzymajcie kciuki za Stefcia, no i za mnie, bo idę dziś na mały zabieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym sobie zasłużyłam na tak prześliczną niespodziankę. Żeluś wzruszyłaś mnie do łez, może do tego czasu jak zawiśnie na honorowym miejscu to już będę umiała wkleić zdjęcie.

Życzę szybkiego powrotu do zdrowotności dla Ciebie i Stefcia, jesteście w moich myślach.

Całuski

Edytowane przez JAGODA 51
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...