Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Żyję!!! :-)

Trochę boli, ale mniej niż ból borowanego zęba! Będzie dobrze, ważne, że się tego pozbyłam, oby na zawsze! :-)

 

Dziękuję wszystkim za kciuki!

 

Jadziu, Kochana i o to chodziło, abyś wiedziała, że jesteś w moich myślach! Trzymaj się Kochana, dla mnie jesteś Aniołem i Twój Osobisty Aniół teraz czuwa z góry nad Tobą. Jestem tego pewna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Kochani dla tych co pytają o 1%. Fundacja wciąż jeszcze księguję.

Na razie na koncie stefka są tylko wpłaty od dwóch US. Inowrocław i 1. US Białystok.

Jak coś nowego będzie, dam Wam znać.

Pozdrawiamy i dziękujęmy za wszystko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiek, dzięki, zdrowie lepiej. Stefcio już zdrowy, ja dochodzę do siebie po nieprzespanym miesiącu. Dziś na przykład, spanie było od 22 do 01. i potem od 08 do 11. No i cały dzień jestem na nogach i rękach z waty. :-/

A ten 1% o którym piszę, tu chodzi o rozliczenie z ubiegłego roku. Dopiero na koncie mamy od dwóch tylko US. Podobno cały czas trwa rozliczenie, ale i tak już jestem zmartwiona.

Mam nadzieję, że nie będę musiała poszukiwać zaginionych. ;-) Nie wiem czemu to tyle trwa, nie długo koniec roku a tu taka pustka. :-(

No nic, cierpliwości nam nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiek, no widzisz, wciaz czekamy...

Hej Amlta! A własnie myslałam o Tobie, czy Ty juz mieszkasz w nowym domku czy nie??? Muszę iść zerknać do Ciebie.

Kuruj się Kochana, ja juz zatoki chyba przewlekle mam, jak tylko znajde czasu ide do laryngologa.

Droga zrobiona, zobaczymy jak to się sprawdzi, bo na razie od czasu zrobienia nie było wielkiej wody. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Żelciu, nie wiem, jak Ci pomóc, kiedy Ty spać nie masz jak... :(

Dobrze, że przynajmniej Stefek zdrowy już, jest szansa, że będzie troszkę więcej spał. :rolleyes:

No i dobrze, że droga jakoś zrobiona - w jaskimś stopniu na pewno to pomoże, może przynajmniej grzęznąć w błocie na amen nie będziecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u nas rano mrozy!!! Zimą zapachniało! W związku z czym robię komplet na Święta. ;-) Wsytawie go na aukcji dla Frania, proszę zaglądać na Forum aby nie przegapić. ;-)

p.s. W Fundacji jeszcze nic nowego. Wyobraźcie sobie, że to wszystko, a przynajmniej 99% wpłat 1%, co idzie na Fundacje, idzie do US Bielany i oni dopiero Fundacji przekazują te wpłaty 1%. Fundacja w tym roku dostała od nich dopiero nie dawno. :-000 Dlatego to wszystko tak wygląda.

Buziaki Wam wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelka, dużo ciepłych myśli wysyłam

dla Was wszystkich.

Za zdrowie jak zawsze bardzo mocno zaciskam.

Ty i AgnesK to kobiety, przed którymi kłaniam się czapką do ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...