Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej. USG jamy brzusznej w porządku. Pęcherza nie zbadali, bo to juz nie usg jamy brzusznej jest. I Pani mówiła, że jak zapalenia pęcherza, to nie powinno boleć tam gdzie jest nerka..., noooo chyba, że...., bo to jest jednak powiązane.... :-)

Czyli nadal wiem tyle co wiedziałam, boli mnie NIC. To kurka wodna, czemu na paracatemol nie reagował? Ale już mi lepiej, chyba codziennie schodzi... Za mało piwa pijam, chyba maż ma rację....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani dziś Fundacja przekazała kwoty z następujących US:

 

Puck, Wrocław-Krzyki, II US Koszalin, I US Radom, Konin, II US Gdańsk, Wrocław-Fabryczna, II US Bydgoszcz, W-wa Mokotów, Olsztyn, II US Zielona Góra, W-wa Bielany,

US Kiędzieżyn-Koźle (7wpłat), W-wa Bielany, Proszowice, Kartuzy, W-wa Targówek, W-wa Śródmieście, Mińsk Mazowiecki, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Kamień Pomorski, Gliwice, W-wa Bemowo, Świnoujście, Jastrzębie Zdrój, Lubań, Trzebnica, Myszków, II US Kraków

 

Jeżeli ktokolwiek z Was się tutaj nie odnajduje, to bardzo proszę o informację, bo tylko do 5.12. możemy ubiegać się o odnalezienie „zagubionych” kwot. Jeśli Ktoś przekazał więcej wpłat z tego samego US, to także proszę o informację ile wpłat i z jakiego US.

Fundacja zaznaczyła, że mają kwoty, dla których nie mogą odnaleźć osoby, do której jest skierowana. Ja mogę napisać tylko tyle, że według mnie pewne kwoty do nas nie dotarły, bo ogólna kwota jest mniejsza niż się spodziewałam. Być może, część z naszych Darczyńców w roku 2010. przekazała swój 1% na kogoś innego. Jeśli tak, to wszystko jest ok., ale jeśli przekazane było na Stefka a nie dotarło, to do 5. 12. tylko można tego poszukać w Fundacji. Dlatego bardzo proszę o zgłoszenia, jeżeli Ktoś z Was się na naszej liście Darczyńców nie odnajduje.

Dziękuję serdecznie za wszystkie wpłaty i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Pewnie, że wiele rzeczy pięknych jeszcze jest do kupienia.

Na TWOJEJ AUKCJI!!! :p

 

Gorąco, serdecznie, bardzo serdecznie zapraszam i proszę: wykupmy wszystkie fanty Żelki z allegro przed świętami!!!

Wiem, że tutaj zaglądają tylko Ci, którzy wielkie serca mają - na pewno na allegro ruch u Ciebie się zrobi, nie zostawią Ci ani jednego fanta, Kochana - będziesz musiała zacząć nowe robić! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelka, Ty łobuzie!!! :mad: ;)

Dostałam dzisiaj przesyłkę!!!

I dlaczego Ty trwonisz swoje piękne prace na takie coś jak ja? :mad:

Było wysłać zamówione, a nie dokładać nic, bo szkoda!!!

Ech, Ty... :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo Ty tak dzielnie walczyłaś o ten "home", a ja miałam podobny już dawno, tyle, że to maciutenkie jest, ale zawsze. A te literki duże już też mam zamówione. :-) Tylko czy Ty na prawdę chcesz to takie proste i leleganckie z lawendą czy mam dać uspust mojej wyobrażni? Tylko wiesz, że po mnie nie wiadomo czego można się spodziewać. :wiggle:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...