Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Dziękuję Dziewczyny! Już po Świętach. Nie lubię przerw w pracy. ;-( Bo wtedy sama muszę Stefcia rehabilitować. ;-) Ale jutro mam nadzieję juz nasza rehabilitantka będzie, oby, bo wtedy mam tylko 30 min do zrobienia. Stara się robię...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie odpoczęłam. Dla mnie dni wolne od pracy są bardziej pracujące. A dziś dostałam sms-a, że po Nowym Roku się zobaczymy z naszą rehabilitantką. Pięknieee.

A mnie kręgosłup napierdziula. Zna ktoś rehabilitanta który by przyjeżdżal do Stefka do domku, bo ja znaleźć nie mogę. Nikt nie chce tego robić! :-((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nawet nie chodzi, że się nie opłaca - on po prostu praktycznie nigdy (mniej niż raz w tygodniu) ma wolne tyle czasu na raz - żeby dojechać i wrócić + masaż potrzebowałby mieć razem 4 h 20 minut. :(

Nie da rady, tak ma kretyńsko zmiany w pracy poustawiane... :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Kochani, na szybko tylko, bo dopiero co wrócilismy. Lekarz nie daje nam szansy. Powiedzial, że musi być operacja. Dał nazwyska dwóch lekarzy w Zakopanym którzy się zajmuja takimi przypadkami i kazał to załatwiać. Podobno to dobrzy specjaliści mają doświadczenia z takimi dzieciakami, a szpital nowy, dobry i w ogóle tylko sie operować...

Tylko czemu się ja tego tak boję?

Idę, bo dziś i tak nic mądrego nie napiszę.............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelka, ja ci nie poradzę, bo chirurgiem nie jestem. Ale jak znam nasze realia, to jeżeli coś robić, to teraz, póki nowy kontrakt.

Wiem, że w zakopanym mają dobrych chirurgów od skolioz, niedawno miałam pacjentkę, młodą dziewczynę, której nie wyprostowali całkiem ale z 50 st zmniejszyli do 30 i to trwale. Ale ona byla operowana w starym szpitalu i pomimo udanej operacji sprzedali jej gratis gronkowca... Więc jeżeli szpital nowy a soecjaliści starzy, to chyba jest o co walczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...