Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zeljko, ale Ty masz duuużo rurek na podłodze :o . Robią wrażenie. Widzę, że prace ruszyły pełną parą i jutro wylewki :lol: . U nas ostatnio codziennie robione są jakieś wylewki i przez to w domu bardzo wilgotno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie :D . Jak się zrobi wylewki, to raptem plac budowy przemienia sie w dom ! Teraz juz "tylko" prawdziwe wykańczanie. I muszę powiedzieć, że jak dla mnie jest to nawet przyjemny etap. Te wybory, zabawy w dekoratora wnętrz. A Ty w dodatku juz od dawna interesujesz się wnętrzami więc tym łątwiej Ci pójdzie. Czego Ci szczerze życzę !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje dziewczyny! :D

KasiuR u nas robil ten sam pan co u Was...tyle ludzi go polecalo tutaj na Forum, ze inaczej nie moglo byc... :wink:

p.s. masz moze jakis kontakt na dobrego glazurnika? Nasz ostatnio telefonu nie odbiera... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje dziewczyny! :D

KasiuR u nas robil ten sam pan co u Was...tyle ludzi go polecalo tutaj na Forum, ze inaczej nie moglo byc... :wink:

p.s. masz moze jakis kontakt na dobrego glazurnika? Nasz ostatnio telefonu nie odbiera... :-?

 

 

My nie jesteœmy do końca zadowoleni z naszego glazurnika. Wieć nie chce podawac do niego namiarów. A nikogo innego polecanego i zaufanego nie znam. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie domek wygląda a po wylewkach będzie jeszcze milej :)

W końcu na wylewkach mozna mieszkać :wink: :)

Trzymam kciukasy :)

U nas są akfelki włąsnie z Tubądzina, Polcoloritu i Paradyża - ekipanie miała zastrzeżeń j ateraz najbardziej narzekam na swoje salonowe któe są z Paradyża bo mają chropowatą strukturę i trochę ciężko się je myje :o :roll: wybrałam to mam :wink: :)

A ja o takich własnie myśłałam choć mi mąz wałkował, ze zle sie je myje i ciężko fuguje :-?

Za to ładnie wyglądaja ale ja jeszcze przemyślę sobie, bo nie lubię szorowania :oops: :-? :roll: :wink:

zeljko trzymam kciuki za dobre wybory 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko, nie widziałaś podobieństwa, bo ten kret Mikso to schowany był, on nie lubi światła

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/76/European_mole_animal.jpg/250px-European_mole_animal.jpg

 

Ale Mikso to ładne imię dla kreta :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isko już po 4 godzinach można chodzić. A po paru dni już jest podobno 50% twardości.

No właśnie tez nie wiem jak to jest z tym podlewaniem. Czytałam, ze jedni podlewają, inny z kolei uważają, ze nie po to robią tzw. Suche wylewki, żeby po tym na to lać wódę.

Nam wydawało się, ze woda jest potrzebna aby ten beton wiązał, dlatego podlewamy. Inny tylko folia przykrywają i już...

Nie wiem co jest słuszne, jedno i drugie, czy jak?

Do mnie tez napisał pan tutaj z forum o tym, ze na spodzie nie powinna być zwykła folia, tylko jakaś papa termozgrzewcza, bo podobno folia się przeciera i naciąga wilgoć....

Musze gdzieś cos na ten temat znaleźć i przeczytać sobie...

Jednak ci co robili u nas robili u wielu ludzi i nic nikomu się nie dzieje, jak dla mnie to świadczy o tym, ze dobrze robią...

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...