Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Żyjemy, my się nie objadamy za dużo ;-) Już prawie wszystko co było świąteczne zjedzone, bo nie robiłam dużo. Dla mnie Święta to też taki zwyczajny dzień, bo wszystko co zawsze, też trzeba zrobić, a nwet więcej, więc nie przepadam szczególnie. ;-)

Co innego jakby było zrobione, podane pod nos. :-)

Ale podobno każdy ma na co zasłużył. ;-) Czasami myslę, kim ja, kurka wodna, byłam w poprzednim życiu. ;-)

Buziaki Wam i trzymajcie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, jest kolejna Aukcja na forum. pomożemy zebrać 1400zł by dwie osoby niepełnosprawne (chorzy na padaczkę) mogły wyjechać na turnus we wakacje?

http://forum.muratordom.pl/forumdisplay.php?234-AUKCJA-Turnus-wakacyjny-dla-dwójki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewuś juz piszę pw. Nituś, na razie nic nie wystawiam, ale mam w domu co nieco, jeno nikt nie kupuje i nie chce mi sie wystawiać.. Jak pozałatwiam z lekarzem w krakowie to wrócę do tego, teraz nie mam głowy. A sms-a nituś wysłałam bo jest aukcja na forum, zobacz na stronie głównej. :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dorbie. Coś wykombinuję i dam znać. Muszę trochę dojść do siebie, bo biliśmy w Krakowie ze Stefkiem u lekarza który miał dać skierowanie na operację kręgosłupa. Na razie musimy poczekać jeszcze i sprawdzic kolejnym rtg za 3 m-ce. Ten lekarz jest zdania, że nie powinno byc gorzej. ale nie zna Stefka, nie śledził leczenia od początku i dlatego mówi, że nie wie jak ten kręgosłup się zachowa. Jeśli nadal, mimo ukończenia wzrostu, będzie się pogarszało (co powinno już być widoczne na kolejnym rtg) to da skierowanie do siebie do Zakopanego. ale powiedział, że i tak na ten rok nie ma szansy, bo są kolejki.

Więc, czekamy dalej.

W sumie trzy dni ten nasz wyjazd trwał, ale trochę musimy się pozbierać, bo to dla nas nie łatwe było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, wierzę. Ważne by to było przemyślane. Oni faktycznie w Zakopanem są chyba najlepszym ośrodkiem jeśli chodzi o operacje skoliozy.Widziałam dwóch pacjentów po operacji u nich, nic nie mogę o nich powiedzieć, bo zupełnie się tym nie zajmuję, tyle, że wiem że to najlepszy ośrodek.

Jeśli chodzi o mnie, to nie spiesz się, ja tylko tak informacyjnie napisałam, przy okazji tematu, bo Twoje prace są śliczne:-) Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorbie, Zakopane będzie. Dziś bylismy u naszej Dr. od rehabilitacji, Ona jest zdania, że operacja będzie i sądzi, że wypadnie nam na styczeń, luty. Zobaczymy.

Depeś, ja wczoraj miałam dzień latany, dopiero o 20.00 usiadłam. Dziś też nie dawno wróciłam. Załatwiam róże dziwne rzeczy - wszystko na raz się wzieło. ;-)

Nie chcę wzorów, dzięki, za bardzo To pracochłonne. A i oczy muszę oszczędzać na starość. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Po staremu. Moje plecki się jakoś trzymają. nie powiem chciałabym by było lepiej ale nie wiem czy czasami nie będzie trzeba przyzwyczaić sie do nowego gorszego, zobaczymy. Masuję mnie i obkleja plastrami (tapeing) Stefka rehabilitantka. Nawet ulgową cenę mam, bo tylko 30zł. W gabinecie 50zł. za sam masaż.

No i hurra, po latach udało nam się posiać trawę. Zobaczymy co z tego urośnie, bo tego jest ponad 1000m, a podlewać będzie niebo. Ale jak co, perz da sobie z tym rady! :-))) Byle by kosić regularnie, to będzie gdzie chodzić z "baba Jagą". :-) (baba Jaga to kij z przywiązaną do niego chustą, bez tego Stef nie chce spacerować, a z tym idzie, bo się cieszy, że ta szmata łomoczę na wietrze.., kombinator)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...