Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Donoszę, że komar mnie dziobnał w czoło. Mam doczyn alergiczny w postaci dużego guza. Jest malutka kropeczka gdzie było dziobnięcie, dookoła białe kółko, potem duże czerwone. Wszystko twarde, boli, swędzi i grzeje. Ma ktoś z Was tak z komarami? ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wapno wit C wzielam, czekam na somsiadke to dostane jakis alertec jeszcze.

Zeszło mi trochę na oko. Wyglądam jak ofiara przemocy domowej. :bash:

Nef kurka, a może to mszyce, sama nie wiem. Wczoraj pomagałam J montować bujawkę dla Stefka, latało dużo tego. Komary na pewno, bo jednego złapałam, ale czy jakaś mszyca też nie była w tej bandzie, sama nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelka ja tak jak Nefer, mam tak po meszkach, zwykle miesiąc mi się babrało, okłady z sody itd. W tym roku dziabnęła mnie w łokieć , smarowałam hydrocortisonem, po 3 dniach zeszło, tzn. malutkie zostało i nie swędzi. Więc wapno i hydrocortison, (oczywiście nie na oko).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, Gosiek, dzięki za tę radę, przy najbliższej okazji kupię i ja dla mojego Sołtysa, też ma kłopot z gryzącymi draniami skrzydlatymi!

Zeljcia - mszyce nie, one tylko rośliny żrą. Meszki, Kochana, to są te draństwa! :yes:

Jak dzisiaj się miewasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak, tak meszki, właśnie mnie dziś poprawiali już na ten temat. :yes:

Rano jak wstałam mogłam oko tylko na pół odtworzyć, ale teraz jest juz lepiej. Co prawda jeszcze trochę nadęta jestem i czoło swędzi, ale chyba zaczyna się poddawać... Jutro idę między ludzi, zobaczymy rekacje. :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani - wielka prośba!!!

Nowa aukcja dla Tomka jest!!!

Zgłaszajcie fanty, licytujcie, potrzebujemy zebrać 3 tysiące na masaże dla Tomka, zapraszam TUTAJ!!!

 

Kto może, przeklejcie to do swoich wątków, dobrze? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelcia, czy ja mogę tutaj, bo coś się z moją skrzynką dzieje - nie chce nic wysłać. Odbiera, a nie wysyła - nie wiem o co chodzi.

Albo mejla mi prześlij, albo nr tel .

 

 

A co do żrących paskud -przerabiałam 3 tygodnie temu, z czego 4 dni lezałam bez kontaktu jakiegokolwiek - masakra. Taka paskudna reakcja anafilaktyczna :bash:

Antybiotyk na 30 dni dostałam i mam liczyć na to,że żadnego syfa nie złapałam :oops:

Mam nadzieję,ze z Tobą się łagodniej obejdzie żarłacz :stirthepot::stirthepot::stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malko, a co ciebie dziobneło? Wiesz ja też się zastanawiam czy nie iść po antybiotyk, bo opuchlizna zeszła, ale strasznie zaczeło mnie piec w gardle, cos takiego jeszcze nie miałam, dosłownie jakbym papryke chilly zjadła samą. Dzień piekło, ale wziełam środki PZ i PB i mija, ale za to dostałam kataru. A zanim katar, to najpriew była tylko spłuchnięta śluzówka w nosie i mimo braku kataru nie mogłam oddychać przez nos.

Jesoo, czy ja mam to wiązać z tym dziobnięciem???

p.s. kurka ja nawet nie wiem co mnie dziobneło, czy komar, czy meszka czy jeszcze cuś innego, bo nawet nie poczułam i nie wiem kiedy.., dopiero jak zauważyłam guza na czole to się zorientowałam.

Edytowane przez Żelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelciu, lekarz stwierdził,ze dziobnęła mnie bolimuszka kleparka, a ponoć ta cholera przenosi różne paskudy od tularemii po wąglika.

Mój lekarz obawiał się tej pierwszej, właśnie dlatego,że miałam ból gardła, potem wysoką gorączkę, problemy z oddychaniem, ogólnie padnięta byłam, jak jeszcze nigdy w zyciu (no może raz przy zapaleniu krtani - ale wtedy przespałam 2 dni tym razem dwa razy wiecej)

Dostałam leki antyhistaminowe i antybiotyk na 30 dni, choć mam nadzieję,że ten antybyk, jest tak na wyrost brany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miejsce ugryzienia to takie zaognione, bolesne czy swędzące ?

 

Kurde, ja się boje teraz tych ugryzień....brrrr, Rasia mówiła,że tez ją użarło i bardzo cierpiała, Arni tez spuchła...chyba jakieś mutanty te owady..

 

mnie pogryzło w sobotę, a gorączki dostałam w poniedziałek, więc może jak masz lekarza pod ręką, niech Cie obejrzy, co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...