Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Na razie wylewki sobie czekaja zlane woda i pod folia... pomimo tego, ze jedny mowia podlewac, inny nie podlewac... :p Jak folia zniknie i bedzie mozna cos zobaczyc to zrobie fotki...

Ja tylko z tarasu zerkalam i mi sie spodobalo, ze okna sa teraz nizej.... :p

Co do fachowca od glazury..., to dalej sie nie odzywa... :roll: Jak ja tego nie lubie w ludziach.... , jak slowa nie dotrzymuja... :roll: No co zrobic....

Bedzie jak ma byc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam twój dziennik jednym tchem i zaraz się wyjaśniło skąd ten DOBRY DUSZEK FORUM :D . Gratuluję postępu prac.

 

P.S. Mamy wspólną pasję - wyszywanie. Porwałam się na dość długoterminowy projekt. Dłubię, dłubię i skończyć nie mogę. Moje dzieło po ukończeniu będzie szerokie na 43cm, a wysokie na 37. Wyszywam nasze zdjęcie ślubne. Jakieś 3 lata temu znalazłam program, który przerabia zdjęcia na wzór do haftu i tym sposobem, gdy mam zbyt dużo wolnego czasu i chęci dziergam.

 

Pozdrawiam serdecznie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie Olka, ciesze sie, ze znalazl sie ktos kto lubi dubac tak jak ja. :D :wink:

No, zdjecie slubne to moze byc cos innego!!! Ja tez znalazlam taki program ale nie jest najlepszy i nie przerabiam zdjec, bo smiesznie wychodzi...Za to w necie znajduje duzo wzorow i co nieco czasami dubie...

Jak skonczysz swoje dzielo to mam nadzieje, ze pokazesz nam wszystkim...Pozdrowionka!!! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Mamy wspólną pasję - wyszywanie. Porwałam się na dość długoterminowy projekt. Dłubię, dłubię i skończyć nie mogę. Moje dzieło po ukończeniu będzie szerokie na 43cm, a wysokie na 37. Wyszywam nasze zdjęcie ślubne. Jakieś 3 lata temu znalazłam program, który przerabia zdjęcia na wzór do haftu i tym sposobem, gdy mam zbyt dużo wolnego czasu i chęci dziergam.

 

Olka jakoś nigdy bym ciebie nie podejżewała o takie talenta :roll: :roll: :roll:

Nie wiem czemu :-? :roll:

Ale już masz chociaż kawalek swego dzieła bo zapowiada sie bardzo ciekawie 8)

 

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...