Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...

Zaglądam dziś, bo mówię, a jak ktoś mnie tu szukał a ja nawet nie bywam... Klikam na linka z pewnością, że nikt mnie nie szukał. I tutaj po kliknięciu, radość i rozczarowanie. Rozczarowanie, bo znowu wyszło żem ja głupia a radość, bo mnie jednak pamiętają.

 

U nas Kochani bez zmian. Nie ma co pisać. Codzienność nasza i tyle. Dobrze, że nic innego, bo codzienność naszą znamy dobrze.

Lekko pod górkę, lekko z górki i tak czas leci... Jest dobrze, dajemy rady, mamy siły, chcemy chcieć i jakoś tak..., idzie..., po woli....

Z wieści budowlanych, to takie, że nasze poddasze, które jest, ale nieużywane (miało tam być rekreacyjno rehabilitacyjno i takie tam, ale na razie nie ma tam nic prócz powietrza) przecieka już od lat. Co roku plastykowe kuble lecą do góry pod kosz, takie cuś tam gdzie są te zgięcia na dachu, zapomniałam jak to się nazywa, u nas takie nad samym wejściem jest... Od lat słucham jak maż twierdzi, no bo śnieg tam zalega, no bo to, no bo tamto...

W końcu w tym roku przemówiłam. Przecież ludzie mieszkają na poddaszach i śnieg też na dachu mają i wątpię by mieli na środku pokoju zestaw zimowy w postaci plastykowych misek. To jest źle zrobione i tyle. Latem trzeba się za to zabrać i skończyć juz ten coroczny cyrk.

Na razie tam jest ocieplenie z wełny mineralnej i folia, nic więcej, więc nie będzie trzeba za dużo grzebać. Więc latem czeka nas remont domu, a raczej dachu. Po 5 latach do zamieszkania. Ciekawe czy zrobimy czy tylko tak gadamy, a kuble i tak zostawimy sobie na zimę.

Buziaki Kochani i dziękuję, że pamiętacie o mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelcia mam swietnego fachowca od dachu ...... SUPERDEKARZ ...... jak potrzebujesz to przesle namiar ( cenowo rozsadny chlopak ) . :bye:

Nie wiem czy w Twoich regionach pracuje , ale zawsze mozna zapytac .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiek całuję, Edytko w razie potrzeby dam znać, pewnie najpriew w okolicy poszukamy kogoś tutejszego. To w sumie kawałek dachu nad wejściem do domu,bo tylko tam przecieka, watpie by komuś się opłacało do takiego czegoś przyjeżdżać.

A ja chyba do naszej AnetkiS forumowej muszę napisać o poradę, bo Ona jest psychologiem. Czasami miałam takie sny, typu uciekam, ratuję stefka przed czyms, przed kimś. To było od czasu do czasu. a teraz coraz częściej mam takie sny. Wciaż Stefka przed czymś ratuję. A jak nie jest to stefek to jakieś inne moje niby dziecko. Wkurza mnie to juz bo wciaż niewyspana chodzę. Wstaję rano jak po bitwie jakiejś. Zaczynam mieć wątpliwości czy to jeszcze jest w granicach jakiejś normy, że tak się wyrażę...., normalności. :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Żeluś :D

 

Podobno w każdym drzemie odrobina szaleństwa ;););)

 

Ale z pewnością warto skonsultować....

 

Dobrze zdecydować się na wykończenie poddasza, bo zawsze tam ciepło ucieka, ale taka sprawa z przeciekiem to woła o pomstę do nieba. Działajcie jak przyjdzie ocieplenie, bo się spore szkody mogą narobić.

 

:hug:dla Stefka

i Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiek całuję, Edytko w razie potrzeby dam znać, pewnie najpriew w okolicy poszukamy kogoś tutejszego. To w sumie kawałek dachu nad wejściem do domu,bo tylko tam przecieka, watpie by komuś się opłacało do takiego czegoś przyjeżdżać.

A ja chyba do naszej AnetkiS forumowej muszę napisać o poradę, bo Ona jest psychologiem. Czasami miałam takie sny, typu uciekam, ratuję stefka przed czyms, przed kimś. To było od czasu do czasu. a teraz coraz częściej mam takie sny. Wciaż Stefka przed czymś ratuję. A jak nie jest to stefek to jakieś inne moje niby dziecko. Wkurza mnie to juz bo wciaż niewyspana chodzę. Wstaję rano jak po bitwie jakiejś. Zaczynam mieć wątpliwości czy to jeszcze jest w granicach jakiejś normy, że tak się wyrażę...., normalności. :mad:

 

Nie jestem psychologiem, ale wydaje mi się, że takie sny częściej powtarzające się pojawiają się przy większych napięciach, stresach. To są Twoje obawy, tego się boisz, że coś się stanie Stefkowi. Ja mam powtarzający się sen, że biegnę i gonią mnie psy, że nie mam siły w nogach i już mnie doganiają i biegnę przez płoty, ogrodzenia, wspinam się po nich i nie mam siły i ktoś mnie goni i się budzę. Wiem, ze śni mi się to jak mam więcej stresu. Teraz zaczynam się uczyć do egzaminu i nasilają mi się sny związane z pacjentami, ale nie są te same. Zawsze jak wyjeżdżamy na wakacje to śni mi się, że nie wzięłam aparatu fotograficznego, zawsze mi się śni przed podróżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu, Dorotko dziękuję Wam! Dorotko to są własnie tego typu sny. Swoją drogą to stres to u mnie stan normalny, więc chyba jest wszystko ok. :lol2:

Dziś pomyslałam by zapisiwać to co mi się śni, bo to filmy są normalnie. :D

Buziaki Kochani!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tym razem przychodzę z bardzo smutną wiadomością. Nasza forumowa wspólna znajoma Mopsia odeszła już na zawsze.

Dla mnie osobiście była to bardzo ważna Osoba. Dobry, ciepły, kochany Człowiek. Bardzo dużo udzielała się na wszystkich pomocnych aukcjach. Tak akurat się złożyło, że ta dla mojego Stefka i Damiana była Jej ostatnią.

Bardzo Was proszę o modlitwę za Anię Strzelecką, naszą Mopsie. Oby dobro którym nas obdarowywała powróciło do Niej tysiąckrotnie. Niech Pan Bóg Ją prowadzi.

 

Przypomniało mi się, że przeciez Marymont jeszcze był. Nie było aukcji na której by nie pomagała.

Edytowane przez Żelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...