Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Ewuś dzięki, zobaczę z mężem. On na razie przeciwny, ale jego zawsze trzeba troszkę urabiać do wszystkiego. :D Ten co AnSi podała z Allegro na razie ma dobrą cenę ale nie wiadomo do ilu wzrosnie do końca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Żelko, zanim podejmiesz decyzję o zakupie, upewnij się jakich aplikacji chcesz używać i czy będą one pasowały do systemu operacyjnego urządzenia. Franek ma tablet firmy Apple i on ma zupełnie inny system operacyjny niż pozostałe , w tym tablet biedronkowy - one mają wgrany ANDROID. Tak więc pierwsza rzecz- sprawdź, czego tak naprawdę potrzebujesz. Bo może zdarzyć się, że aplikacje dedykowane dla iPada nie będą chciały współpracować z Androidem. I na odwrót.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak było mieszać, to mieszam :stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot:

 

I jeszcze kciuki trzymam za wasze zdrowie :yes:

Się podpinam, też kieszam i trzymam i jeszcze spluewam przez lewe ramię w tył. ;)

I to jest właśnie wenflon, dobrze gadasz, ciotka! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesoo ludzie co to za diabelstwo? Maż dziś cały dzień leży plackiem i tylko śpi! Ja nie wiem, mnie chyba trzyma tylko to, że wiem, że stefek mnie potrzebuje, bo kurka ja taki szkeleton jestem tylko... Choc łeb znowu mnie zaczyna napierniczać..

A tableta bede szukać. Jak nie dam Stefciowi szansę to się nie dowiem czy mu sie przyda czy nie, prawda? Wiem juz, że apple, teraz będę polować. :yes: Jesoo co mnie ten nasz Franio wyedukuje!!! :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AnSi dzięki wielkie. Ja nawet nie wiem jak kupować na e-bayu. Jak maż wróci do zdrowia to muszę go namówić na tego ipada i wtedy będę mogła dopiero kupować.

Nituś, dzięki. Dziś taki piękny słoneczny dzionek był. Aż wiosną zapachniało. ale zanim zacznę się cieszyć wiosną muszę stefka wyleczyć a potem utuczyć. On taka chudzina jest a przez te dni strasznie zeszczuplał. Buźka się malutka zrobiła jak u małego dziecka.

Dzięki wszystkim za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AnSi dzięki wielkie. Ja nawet nie wiem jak kupować na e-bayu. ....

 

Bardzo podobnie, jak na allegro :) Zdrowia, zdrowia, zdrowia - dla Was wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się po bardzo długiej nieobecności.

Słoneczne fluidy wysyłam, teraz na papierze bo w myślach zawsze jesteście.

Agaaaaa!!!! Co za piękna niespodzianka!!! Miło Cię widzieć! Mów szybko co u Was? Jak się macie, co porabiacie, jak Dzieciaki i w ogóle, napisz coś nooo!!! Jejku , zaraz mi się cieplutko na sercu zrobiło... Tyle czasu się nie odzywałaś, no i teraz patrz, pamiętasz.... Przytulam 1000 razy!!!

Depeś no staram się, staram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam cały czas i jestem w miarę na bieżąco.

Cóż córki wyrosły najmłodsza będzie miała w kwietniu 4, Kornelia w maju 14, Nika 19. Jesteśmy po studniówce przed maturą.

Żyjemy, pracujemy i tak leci dzień za dniem, plany mamy różne, trochę nowych pomysłów na życie, ale jakoś nam tak to idzie jak po grudzie, ale jak to mówią cierpliwość kiedyś będzie wynagrodzona więc czekamy.

Jeszcze raz dużo zdrówka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś to już nie znikaj na tak długo, no...

Stefek dziś na kontroli dostał przedłużenie antybiotyku, na 10 a może nawet na 14 dni. wszystko zależy od tego czy kaszel będzie sie utrzymywać. Ogólnie jest lepiej, tem spadła, je, pije ale wciąż śpi w ciągu dnia. Troszkę posiedzi i wraca do lóżka. Jutro będzie już Manuka. Sama juz nie wiem. Maż twierdzi, że to naciągactwo. No bo żeby miód tyle kosztował. Ale będzie całe kilo, więc zobaczymy czy to cos zmieni na lepiej.

Mąż dziś trzeci dzień choruje i też co chwilę ciągnie go do lóżka. Mówi, że ja sie trzymam bo złego licho nie bierze, nie.., lichego zło nie bierze czy jakoś tam...

Spita dobrze i nie dawajcie się grypie bo podobno w tym roku straszna bestia z niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej lichego nie bierze, boś Ty lichutkiej postury przecie... ;)

Miejmy nadzieję, że w końcu Wam odpuści, podda się to świństwo i pójdzie sobie gdzieś w świat, gdzie ludzi nie ma. :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi, że ja sie trzymam bo złego licho nie bierze, nie.., lichego zło nie bierze czy jakoś tam...

Spita dobrze i nie dawajcie się grypie bo podobno w tym roku straszna bestia z niej.

 

cudny tekst :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo ja dalej nie wiem jak to ma być. :wiggle:

Dziś miodek dojechał. Ale smaczny, kurkaaa, a pachnie jak miód z mojego dzieciństwa. Stefkowi smakuje. Piszą by 3xdziennie po łyzeczce dawać, 30 min przed posiłkiem. Zobaczymy. Przynajmniej smacznie będzie. ;)

p.s. ma ktoś namiary na dobre kwatery w Chorwacji nad morzem, gdzieś baaardzo blisko morza, najlepiej na samej plaży :wiggle:aha i dla dużo ludu, bo 11 osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...