Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Żelcia, mąż będzie kasłał długo. Jeżeli będzie nadal słaby bardzo i rozlazły, niech rtg płuc zrobi, dużo jest śródmiąższowych zapalen po tej grypie. A jak rtg prawidłowe, to troche sterydu wziewnego i taki syropek Miodulin, fajny bardzo na kaszel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ewuś! :hug:

 

Wiecie co, mnie już mdli od szukania czegos w tej Chorwacji. Znaleźć coś by było blisko plaży, by wejście do plaży było łagodne, by w domu nie było po schodach, by nie było za tłoczno ale jednak blisko lekarza.... Fe, fe, fe.... Szkoda, że sąsiadom obiecalismy, bo ja już mam tego dosyć. Najlepiej bym tylko do mojej mamy pojechała i już!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelka, znajdziesz bez trudu. Pytałam koleżankę, ale oni jeżdżą do jakiejś dziury i na plażę dochodzą. Jeszcze jedną koleżankę muszę złapać i zapytać. Nawet, gdybyś pojechała w ciemno, to znajdziesz. Kiedy my byliśmy, w Petrcane ("c" z daszkiem) było mnóstwo wolnych apartamentów. Nawet oglądaliśmy dwa - oba bez schodów. Wejście z poziomu gleby i wszystko na jednym poziomie - salon z kuchnią i dwie-trzy sypialnie. Plaża też blisko i wejście na nią prosto z ulicy. Tyle, że uliczki pod górę, więc musielibyście szukać w pierwszym-drugim rzędzie od plaży. No i tam drożej niż bardziej na południe. Na Korczuli zaczepiał nas w porcie pan, który proponował apartament dla 5 osób za 55 euro, a w Petrcane poniżej 75 nie dało się stargować. Za to blisko Zadar, czyli duże miasto z lekarzami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie szukam! Szlak by to! Ja mam gdzie jechać a cholernego morza nie muszę nawet zobaczyć. Już kilka razy cos znalazłam to zawsze komus cos nie pasowało. A to plaża nie taka, a to dom nie taki, a mnie juz ramie boli od klikania myszą. :bash:

Agdus masz rację trzeba pojechać i coś się znajdzie. Nie musimy wszyscy w jednym domku mieszkać. Ja tylko chcę spokojną mieścinkę i spokojną plażę. Bo jak mrowisko z ludzi zobaczę to zaraz mam ludziofobię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tymi spokojnymi mieścinkami to ciężko może być nad morzem. Ja tam wszędzie ludzi widziałam duuużo. Mnie się najbardziej podobało na Korczuli w Priżbie i na Peljeszaczu w Orebicu, bo tam plaża i dno morza z białych kamieni. Ładnie i praktycznie, bo jeżowce było widać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O żesz, jeżowce! A takie plastykowe obuwie nie wystarczy? Ja pytam bo nie wiem, choc do morza miałam 200km to nigdy nie byłam (szkole wycieczki nie liczę bo to były jednodniowe i było tylko zwiedzanie nie kapanie) bo nas nie było stać, więc zielona jestem jak nie wiem co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, ciocia Żelka, ja kiedyś padne tu z Tobą... :rotfl:

Buty gumowe koniecznie, trzeba NAPRAWDĘ uważać na jeżowce!

Jeśli Agduś poleca te miejsca, to skorzystałabym, bo ona lubi miejsca spokojne, to miarodajna jest w temacie. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam dla moich sąsiadów i mojej siostry z mężem. Dla tez jest jeno troszkę drogi, temu na razie nie odpowiadam do wieczora kiedt Pani od siostry i sąsiadów będzie miała wieści czy dla naszej 5tki też coś ma w pobliżu. Wieczorem zdecydujemy. Albo bierzemy to drogie albo rezygnujemy, albo Pani będzie miała dla nas coś tanszego. Zobaczymy. w sumie 5 lat nie bylismy na żadnych wakacjach. Jedyne nasze wyjazdy to do lekarza. Już się przyzwyczaiłam i mam troszkę stracha przed takim wyjazdem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań, czas najwyższy wyjechać, odpocząć, zresetować się trochę.

To taki wyjazd jak do lekarza, tylko, że współpacjenci ;) znajomi, a i lekarz ( spotkanie ze swoimi stronami i słońcem) jakby lepszy, więc wszystko będzie dobrze! :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...