Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ale jajo było. Znalazłam nam niby w tym samym miasteczku, po tyyyylu poszukiwań. Razem, tylko każdy w innym domku, bo razem w tym samym domku to juz zrezygnowałam z takiego poszukiwania. A tu się okazało, że dwa domki blisko siebie a jeden na 3 plaży w tym samym miasteczku. Bo ja durna nie patrzałam na mapie gdzie to jest. Więc zaczęłam zamiast tego domku na trzeciej plaży szukać gdzieś bliżej nam i znalazłam dla nas wszystkich w jednym domku. Dla moich sąsiadów ta sama cena ale za to dla nas dużo taniej i do tego moja rodzinka wszyscy razem będziemy mogli być w jednym apartamencie. Dom stoi prawie w morzu. ;-) Ale minus jest taki, że apartament na 2 piętrze. Dla nas to trening będzie tylko jak moja mama da rady. Dzwoniłam i powiedziała, że da rady, ale troszkę się martwię. I wiecie co jeszcze, termin nam przesunęli i zaczynamy wakacje nad morzem w 20 rocznicę naszego ślubu. Nie mogę uwierzyć, że 20 lat nie byłam w domu rodzinnym. Oni będą zwiedzać a ja pewnie ryczeć też.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Nie mogę uwierzyć, że 20 lat nie byłam w domu rodzinnym. Oni będą zwiedzać a ja pewnie ryczeć też.

A rycz sobie, Żelko, rycz - ważne że w rodzinnych stronach, gdzie matka, dom... To będzie na pewno ważna i piękna podróż. Jako, że Chorwacja to moja miłość, będę czekała na Twoje relacje. Już się na nie cieszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, co można zabrać stąd by tam nie kupować. No chyba, że ceny podobne i nie warto wozić. My mamy apartament na 8 osób za 130eu dziennie (to nas morzem, bo u mamy mam za darmo ;-)). Kosztami pobytu nad morzem się dzielimy, więc nie wychodzi drogo. Stąd muszę zabrać pampersy, lekarstwa, ciuchy ;-) zastanawiam sie też czy wózek inwald. nie zabrać bo Stef na długie dystansy nie da rady, musi odpoczywać. No nic doczytam w necie, jeszcze mam czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest forum cro.pl tam wszystko znajdę. :wiggle:

Amtlo, tak 20lat w domu rodzinnym mnie nie było. Boję sie troszkę. Taty mojego już nie ma, a zawsze tam przecież był. No i w ogóle, 20 lat swoje robi. Czy się odnajdę, czy bedę na swoim, czy tylko gosciem, czy wspomnienia mnie dopadną czy przywitają... Straszek ze mnie straszny. Nie ma mowy o mocnej psychicę. Tyle ile czekam, a czekam bardzo, tyle samo się obawiam... Ale ja zawsze mam stracha przed wyjazdamy. Kęci mnie w brzuchu. :rolleyes:

Oj, trzymajcie wy kciuki, trzymajcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelciu pampersy i to co Wam dla Stefcia potrzebne bierz z PL.

Jeśli chodzi o jedzenie to zależy jak zamierzacie się stołować.

Myślę że wózek się przyda, będziecie mogli spokojnie spacerować, a pogoda tam tylko do spacerów.

Do morza gumowe buty.

Oj już zazdroszczę,oczywiście pozytywnie, bawcie się dobrze

Spinaj pośladki i baw się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się da zabierz z Polski, bo tam drożej niż u nas. W najtańszych sklepach ceny były jak u nas w tych drogich, a tanie sklepy są tylko w dużych miastach. Dla naszej piątki obiad w konobie to było coś poza zasięgiem, a już na pewno nie moglibyśmy sobie pozwolić na codzienne obiady. Nie wiem, jak jest teraz, ale chyba ceny poszły w górę, skoro wtedy apartament dla 5 osób można było mieć od 55 do 75 euro za dobę. Za to lody były tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest forum cro.pl tam wszystko znajdę. :wiggle:

Amtlo, tak 20lat w domu rodzinnym mnie nie było. Boję sie troszkę. Taty mojego już nie ma, a zawsze tam przecież był. No i w ogóle, 20 lat swoje robi. Czy się odnajdę, czy bedę na swoim, czy tylko gosciem, czy wspomnienia mnie dopadną czy przywitają... Straszek ze mnie straszny. Nie ma mowy o mocnej psychicę. Tyle ile czekam, a czekam bardzo, tyle samo się obawiam... Ale ja zawsze mam stracha przed wyjazdamy. Kęci mnie w brzuchu. :rolleyes:

Oj, trzymajcie wy kciuki, trzymajcie!!!

Oj trzymamy, trzymamy! I już się razem z tobą cieszymy:lol2:. A za radą Cioci DePSi, pośladki razem, pierś do przodu i będzie WSPANIALE!!!! :yes::cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobitki postaram się, postaram, jeno, żeby z tego ściskania pośladków przy moich nerwach co innego nie wyszło. A już z tą piersią Rasiu, to przesadziłaś. No przynajmniej Ty mnie widziałaś.

Agduś moja siostra z Włoch z nami jedzie, ona pół samochodu jedzenia zabiera. Jak pytałam dlaczego, to powiedziała, że we Włoszech taniej. Myślę sobie, kurka, to czemu do Włoch wtedy nie jedziemy.

My mamy zamiar gotować swoje obiadki. To Duzy apartament jest, bo nas osiem będzie, jeszcze moja druga siostra z synem i moja mama. Tam jest kuchnia, lodówka, mikrofala, zmywarka do naczyń, zamrażalka, wszystko. My nawet tutaj w Polsce nie jadamy często w restauracjach, bo nasze brzuchy przyzwyczajone do domowego jedzenia, ja potem mam kłopoty, strawić nie mogę, mam wzdęcia itp. A Stefcio mi nie powie co on czuje po takim nie domowym, ale nie wszystko zje, bo słabo gryzie, więc najlepiej gotowane domowe. No trzy kobitki są, trzy siostry, zawsze jedna z nas coś zrobi.

Czy z Polski można zabrać kiełbaski typu salami, Krakowska, bo wędliny to tam na miejscu trzeba. My chyba część jedzenia kupimy tam u mojej mamy na dzień przed samym wyjazdem. Tam będzie taniej niż nad morzem. Tak, że tam to Ew. tylko to co codziennie trzeba kupować, chleb, wędlina. Nawet owoce i warzywa możemy zabrać ze Slunju. ;-) Oby tylko zdrowie było, to damy rady. Ja sądzę, że moja siostra z Włoch będzie miała jedzenia dla wszystkich, bo ona się nie da zaskoczyć. ;-) Jak ją znam to nawet środki czystości zabierze i najpierw wszystko posprząta i odkazi. :D

No musi się udać, tfu, tfu,tfu..., tyle lat czekałam na ten wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...