Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zmęczenie sprzyja infekcji ;)

mnie teraz też dopadła, miałam dużo emocji tydzień temu a jak przeszło- to mnie dopadło. No to sobie piję malinki, jem nurofen i będzie dobrze. Co i tobie radzę ;)

 

DPSia - słowa - klucze, chyba odruchowo to działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko... :(

To było niestety, do przewidzenia, stres Ci teraz wyłazi, jak już napięcie zeszło...

Lecz się, nie zaniedbuj niczego, jak najwięcej odpoczywaj i jak najwięcej leż w łóżku, pliiiisss!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leżałam w sobotę i wczoraj, na szczęście mogłam bo maż był w domu i Stefciem się zajął, dziś mi troszkę lepiej. Telepało jak nie wiem co. ale nic innego prócz bólów całego ciała, bólów głowy i ogólnego zmęczenia. No i na buzi mi wyskoczyło to wirusowe cudo. To wszystko.

 

(jesoo zmenczenia napisałam)

Edytowane przez Żelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grypa

ktoś wam przywlókł do domu, najpierw Stefek, teraz ty.. a mąż też po drodze..

nie wyłaź na dwór, słaba pewnie jesteś i pocisz się od ruchu ręki... 3-4 dni i będzie lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grypa

ktoś wam przywlókł do domu, najpierw Stefek, teraz ty.. a mąż też po drodze..

nie wyłaź na dwór, słaba pewnie jesteś i pocisz się od ruchu ręki... 3-4 dni i będzie lepiej :)

No Ewuś, Ty jakbys mnie zbadała już! Dokładnie tak, poty na zmiane z ciarkami i dreszczami. Troszkę sił przybędzie, to coś zrobie a potem siadam i głowę w pionie utrzymać nie mogę.

Na szczęście dziś tę chwilę gdzie jestem mocniejsza są już dłuższe. Chyba to najgorsze za mną.

 

Aga J.G. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesoo Haniu co Ty mówisz?! Aż tak?! Strasznie. To też się trzymajcie i wracajcie do zdrowia.

Depeś poleżałam dwa dniu, więcej nie mogę. Jutro mam byc u lekarza, umówiona już od hohoho, to samo w środę Stefcio, potem we czwartek znowu ja - dentysta. :jawdrop: Nie da rady odpoczywać. :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelcia, obawiam się, że nie dasz rady. Dentysta z opryszką to cię nie dotknie, od razu możesz go przełożyć. Do lekarza smochodem najwyżej. I masz gdzieś tak 80% szans, że za chwilę zacznie się suchy napadowy kaszel...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelcia, obawiam się, że nie dasz rady. Dentysta z opryszką to cię nie dotknie, od razu możesz go przełożyć. Do lekarza smochodem najwyżej. I masz gdzieś tak 80% szans, że za chwilę zacznie się suchy napadowy kaszel...

 

A co najlepiej na ten kaszel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co najlepiej na ten kaszel?

łóżko

rtg płuc - bo jest multum zapaleń oskrzeli bez zmian osłuchowych

steryd wziewnie lub antybiotyk - w zależności od RTG

przeczekać, minie, po 2-3 tygodniach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja nie mogę, to to już nie idzie ku lepszemu? Ale ja dziś lepiej się czuję. Myślałam, że to już się kończy. Co prawda, tak mnie troszkę cuś grzeje w pierśiach. Tfu! Tfu!

A do lekarza, tak samochodem. Ja tu blisko nic nie mam, wszędzie muszę samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...