Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No jest już prawie dobrze, nie muszę leżeć. Na razie latam po lekarzach, na tych od dawien dawna umówionych już wizytach. Dziś byłam ze Stefciem i z moja młodą sąsiadeczką, lat 10, u lekarza, u naszej Dr. od rehabilitacji. U Stefcia nie jest gorzej, co jest dla nas dobrą wiadmością. Jutro dentystka, opryszczka już ledwo widoczna, taki tylko malutki strupek, mam nadzieję, że dam rady. A w święta nie robię nic więcej niż normalnie i nigdzie się nie wybieramy. Nie mamy sił na podróż. Chcemy te parę dni po prostu w domku poleniuchować.

Wesołych Świat Wam Wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochana Żelciu:D. Mam nadzieję, że masz już męża do końca świąt w domku i będziesz mogła się spokojnie wyleżeć:D. Ja miałam podobnie do Ciebie... nawet cebulki włosów mnie bolały:rolleyes:... po trzech dniach doszłam do wniosku, że już dłużej chorować nie będę i wyszłam z domu, wróciłam z temperaturą i dopiero wczoraj skończyłam antybiotyk:bash:... tak więc kuruj się intensywnie przez tych kilka wolnych dni, jak potrzebujesz jakiś lek konkretny, to wiesz, że do mnie telefon tylko:cool:. Ściskam mocno Ciebie i Stefcia i całej Twojej Rodzince życzę wszystkiego dobrego na Święta!:D

 

Święta w tym roku mamy trochę laboratoryjne;). Taki wirus z jajami;):D.

 

http://www.signs.pl/il/firmy/jaja_apeiro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kobitki!

Teraz mnie nasza Ewcia opitoli na pewno, bo kazała leżeć, kazała, a ja latałam..., to teraz mam! Usztywniło mi szyję! Dziś wstałam, normalnie i z wielką nadzieją, że tak jak Rasia piszę odpocznę w święta, a tu nagle sru. :wiggle:Więc Stefka rehabilitant umówiony na 09.00 masował mnie. Ale i tak trzyma. Mimo tego u dentystki byłam. Teraz Depsia mi naczepie. ;) Ale wytrzymałam tylko jeden ząb bo leżeć na plecach nie mogę z powodu karku. :rolleyes:

A więc jaja jak nie wiem co.

Gosiek no gdzieś ty tą czypkę znalazła, hahaha. Jajcaro! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne życzenia Wesołego Alleluja

oraz dużo zdrowia pogody ducha.

Niech radość Wielkanocy napełni serca nadzieją i obfitością łask

od Chrystusa Zmartwychwstałego.

 

http://topkartki.pl/kartki/3894/original/16.png?1363961181

 

Żelko wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twojej Rodziny

WESOŁYCH ŚWIĄT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaśpiewajmy dziś Alleluja, Alleluja!>

Dzisiaj mamy Wielkanoc,

dzień Zmartwychwstania, dzień cudów,

Bogu oddajmy należytą chwałę,

Jest to nasz Zbawiciel, tego świata Odkupiciel.

Udanych świąt wielkanocnych, bez zmartwień, bez trosk.

 

http://www.tapeta-kolorowe-jajka-wielkanocne.na-pulpit.com/zdjecia/kolorowe-jajka-wielkanocne.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...