Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja nie potrzebuję. Jak stefcio tylko spi to ja ze spaniem nie mam problemów. Wezmę do Teściowej na próbę hydro 10mg, te są najslabsze i zobaczę. Tylko teraz pytanie, dawać regularnie czy tylko jak sie w nocy obudzi?

I mam do Was prośbę. Co jakis czas kupuję stefciowi na allegro walkman do sluchania kaset - wiecie te rzeczy z ubiegłego wieku, pamiętacie. Z dwa tygodnie takie coś wytrzymuje u niego. Najlepiej woli z głosniekiem, to wtedy chodzi z tym i slucha, choc z słuchawakmi też juz chodził, ale muszą być te co nie wkłada się do ucha. :D

Znalazłam na allegro cos takiego

http://allegro.pl/mini-odtwarzacz-mp3-klips-lcd-glosnik-z-latarka-i3193864824.html

Cena ok, tylko ja gupol jest i się nie znam. Czy z komputera na to mozna dać piosenki Stefcia? Czy to jest dobre czy to jakas "jednorazówka"

Obejrzałam też jakieś tam inne mp3 z sluchawkami, ale kompletnie się na tym nie znam.

p.s. przeczytalam jeszcze raz uważnie i mi wygląda na to, że to takwłaśnie można, wgrać z kopma na to cuś i potem sluchać wszedzie, prawda? Myślicie, że Stefek by sobie z tym poradził?

Edytowane przez Żelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melatonina nie ma tu wielkiego sensu. Hydroxyzyna lepsza albo coś silniejszego. 10 mg to bardzo mała dawka, daj przed snem i też od razu idź spać, bo on całej nocy na tym pewnie nie przespi. Ale bez lekarza to nic innego się nie powinno. Edytowane przez EZS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teściowa nam da hydroxyzinum 10ml. Zobaczymy. Kiedyś jak mu to dawalam, reakcja była taka, że szybciej zasypiał (jak on chce spać to zasypia szybko i bez tego, jeno gorzej jak nie chce) ale i tak się budził w nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego mp3, zasięgnełam rady u wujka naszego a Australii i mi doradził bym kupiła inny niż ten, bo ten nie ma karty a tamten jest taki sam tylko ma jeszcze kartę. Ja czytałam, ale mi taka informacja nic nie mówiła. Przecież mi o myzykę chodziło a nie o granie w karty. Ale teraz juz wiem, że bez karty nie będzie grać. Jesoo ale ten świat skomplikowany. :lol2:

p.s. stefek dziś nie mogł wstać po wczorajszej nocy. zjadł śpiąco, zęby umyte przez sen, ogolony przez sen, dopiero jak go na siłę wytargałam by stanął na nogi, to oczy otwierał. A chwiał się jak pijak z dobrym stażem. Ale teraz już rządzi z panią Nauczycielką w swoim pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/materac-90x200-new-york-kokos-visco-80-80-i3154660617.html

Słuchajcie, taki materac wybrałam, czy to dobry pomysł? Podobno srednio twardy musi być bo taki najlepiej dostosowuje się do ciała, nie jest ani za mięki ani za twardy. A na tej całej reście, to się nie znam, ktos kiedyś coś mówił, że ten cały kokos jest zdrowy.

Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelka.. dla mnie ten system sprężyn, że niby to strefowe.. to pic na wodę.. z tego samego drutu, takie same spręzyny... Ja mam te sprężyny i nie widzę żadnej różnicy w tym czy one są strefowe czy nie.. One sa dla mnie takie same.

Natomiast jeszcze jedno mi się nasuwa.. jest mało lateksu..

Ja bym bardziej piankowo/lateksowy kupiła niż sprężynowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałam i na takich piankowo/lateksowych wcale mi się lepiej nie lezało, a są bardzo drogie.

Ew. rozważałam jeszcze ten

http://allegro.pl/materac-90x200-superkomfort-2xlateks-2xvisco-80-i3154936791.html

Ale zastanawiam się czy za to troszkę lateksu co tam jest warto mi zapłacić o tyle więcej. Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelcia, zasada jest taka - im więcej sprężyn, tym lepiej. Im więcej kokosa lub lateksu tym bardziej twardo. Po kiego grzyba ta pianka memory, jeżeli kokos ją zakrywa??? Kokos dla mnie całkowicie odpada, on bardzo utwardza materac. Lateks jest mniej twardy ale przy nim pianki pamięciowe też nie mają zastosowania. Jeżeli sprężyny, to dobrze na tym mieć lateks (równiej jest) a jeżli bez sprężyn, to zwykła pianka plus jak najwięcej tej memory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój materac jest piankowo-sprężynowy i jak już pisałam, nie wstaję z bólem kręgosłupa, a dodatkowo mogę leżeć na nim na plecach. Mam dużą lordozę lędźwiową i na innych materacach wytrzymuję max 1 min na plecach. Mój ugina się pod pupą i łopatkami, dzięki czemu mam podparcie pod lędźwiami i mnie nie bolą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak ten drugi który wybrałam jako pierwszy będzie lepszy. Coś podobnego sprawdzałam w sklepie, też sprężyny z lateksem i był bardzo wygodny, też średnio twardy.

Dzięki |Kobitki, to chyba ten lateksowo sprężynowy wezmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na materacach się nie znam, na czym z S śpimy obecnie nawet się nie przyznam :oops:

Co do spania ja też nie jestem zwolenniczką leków nasennych ale myślę że dla Was to najlepsze wyjście, 10 mg Hydroxyzyny może być za mało, nie wiem czy coś mocniejszego Stefek może, ale myślę że macie dobrego lekarza który doradzi Wam coś dobrego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu zakup materaca. Czuje się jakbym sama siebie awansowała. :lol2:

Kochani jakby Ktoś z Was był zainteresowany, to zapraszam do oglądania albo i nie tylko :cool:

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=19732995

Miłego odpoczynku majowego Wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...