Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ten Karma nawet stefek przymieżał i był ok, lekki i zwrotny, tylko za 1800zł był. Ten za 800zł z Poznania i ten co się rozkłada na czynniki też znam, podałam mężowi te kontakty ale stwierdził, że nie bo cos tam. Ten drugi za duże ma te kóła tyle a ten pierwszy, bo coś mu się nie zdejmuje, nawet już nie pamiętam co.

A ten z ogłoszenia w W-wie, zadzwonie i zapytam za ile, bo może to sklep jest a nie odsprzedaż. zobaczę.Dzięki Malka!

Dzwoniłam do tego z w-wy. To jest sklep orto. Cena nowego 1269.zl. Taki sam w innym oglądalismy za 1800. No chyba, ze tamten byl inna firma, ale jak na moje oko, to ten sam właśnie. Ten sklep mamy blisko, mozna podjechać bez problemów.

Tylko moim zdaniem ten z poznania jest prawie taki sam, jest w bardzo dobrym stanie a jednak taniej. Nie wiem zobaczymy co maż powie.

Maż jeszcze rozważa chodzik z funkcja wózka, to można nowe za jakis 500zl kupić.

taki jak ten za 450zł tutaj

http://www.zdrowymbadz.pl/rollator-rla42011-komfortowy-4czterokolowy-chodzik-aluminiowy-siedziskiem-oparciem-sklep-medyczny-poznan-p-4679.html

Jak myślisz Malka?

Edytowane przez Żelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z Poznania to dokładnie to samo co ten ze sklepu z Warszawy. (ten producent i symboli)

Jest po prostu używany,stąd ta cena.

 

Rollatory, chodziki są ok, ale dla osób, które mają pewny chwyt.

Tu ciężar ciała wspiera się na rękach.

Gdy człowiek sie zmęczy, mozna na chwilę przysiąść na tym poddupniku. Ale pojechać się na tym nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzik jest dobry tylko na równe powierzchnie, ciężko się go pcha jechać wcale się nie da, trzeba mieć dużo siły w rękach żeby się z tym poruszać.

Jeśli chodzi o wózek to najważniejsze są kółka żeby się go dobrze prowadziło po różnych nawierzchniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Bydgoszczy mieliśmy jechać, do Teściowej. W sumie lepiej, że nie pojechaliśmy, przynajmniej zaleglości w sprzątaniu porobię.

Malko, Stefek ma 50kg i gdzieś 178cm wzrostu (z skoliozą, bez skoliozy pewnie by miał 188cm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehej Maxi! Jak fajnie, że wpadasz na FM! Dzięki Kochana za zaproszenie, dam znać jak będziemy w Bydgoszczy. Buziole!

p.s.

łóżko-stalez juz mam w domu, a materac już zamówiony :wiggle:

Na masaże do Romka wybiorę się w terminie jak najbliżej naszego wyjazdu do Chorwacji, co bym potem miała lżej na drogę. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też bardzo brzydko. Ja zdycham. Wczoraj była rewolucja w Stefcia pokoju. Szafy wyniesione, biórko przestawione na miejsce tych szaf, a tam gdzie stało biórko będzie moje lóżko. Niby nie dużo roboty a jednak dziś padłam. A ten deszcze i zimno wcale mi dziś nie dopingują.

:-)

Na ścianie u Stefka pokoju mam przyklejone literki STEFAN, chciałam to wczoraj w inne miejce dać ale jak odklejam to leci razem z tynkiem. :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/pudelko-drewniane-na-urodziny-charytatywna-i3218786325.html Jeszcze tylko 7godz do końca aukcji. Czy nikt nie powalczy o moje pudełeczko? :( p.s. Wciąż czekam na materac. W międzyczasie już śpię na łóżku z starym materacem (twardy i niewygodny teraz na łóżku jeszcze bardziej, bo jak na ziemi był to pod nim był materac do ćwiczeń który tutaj z racji swojej szerokości się nie zmieścił). Powiem Wam cos śmiesznego. pierwszą noc jak wstawałam w nocy, zapomniałam, że już nie śpię na podłodze i nogi mi z łóżka opadły na dół, a ja zdziwiona myślałam co się stało i gdzie moja podłoga przepadła. :lol2: p.p.s. co oni narobili teraz, że wszystko leci w jednym ciągu i nie można przejść do kolejnego rządku w tekście? Aha i czy ktoś wie jak wyłączyć te wyskakujące reklamy bo mnie do białej gorączki doprowadzają!!!! Edytowane przez Żelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...