Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

...Płytki będą na pewno z tych nie drogich.., choć podobały nam się bardzo takie jedne trochę droższe...Wiec jak już zrobimy to zobaczę czy tanio tez może być ładnie... :wink:

 

pewnie, że tak. według mnie klimat wnętrza tworzą przede wszystkim dodatki; światło, obrazy, fotografie, rózne ozdóbki, rodzinne pamiątki itp. cena nie ma tu nic do tego :wink:

a wiadomo, że urok i duszę domu tworzą jego mieszkańcy. Zejka będzie pienknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

frosch mieszkam we Warszawie, a do Nysy mi deczko daleko, ale kiedys przejezdzalam i pamietam ladne widoki...Jak bedzies to poklikamy... :wink: Miloego odpoczynku...

 

Aga, niestety nic nie wiem jak i co bedzie...Moge powiedziec tylko tyle, ze lubimy z mezem kolorki delikatne, cos kolo brazow i bez, kolorki ziemi, pisaku...,cos takiego.., ale co u nas ma byc, to sama jeszcze nie wiem...Zadnych luksusow nie bedzie, raczej skromnie, choc mam nadzieje, ze jakos nam sie uda zrobic aby bylo tez i ladnie...Zobaczymy, pokaze wszystko, to bedziemy gadac... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soniko, na razie tylko w jednym sklepie bylismy, przesle Ci fotki jakie mi sie podobaly..., takie nie drogie.., mozna mowic tanie..., ale jeszcze nie wybrane, bo chcemy jeszcze troche pochodzic, moze cos lepszego sie trafi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poddaszu w przyszłości będzie rekreacja z rehabilitacja, garderoba i kącik zabaw dla dziecka...Na razie urządzimy tam tylko łazienkę i zrobimy ocieplenie wełną mineralna...

Potem z czasem mąż chce sam robić panele i skosy zabudowywać boazeria... Na razie będzie beton na dole i folia u góry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz podkrecam meza aby po sklepach pochodzic, ale on tylko praca i praca... :wink: Jak przyjdzie kupic nam szybko, to ciekawe co mi wybierzemy... :lol: Z nami to zawsze tak jest...,

ale mysle, ze jak los zadbal o to ze sie kafelkarz znalazl z dnia na dzien to i o plytki zadba... :wink: Jak beda sie sciany trzymaly, nie bedzie pekniec i usterek, to i tak juz jest dobrze... :D

p.s. sama sie zastanawiam co to bedzie, co to bedzie... :roll:

niby ma sie pomysl na urzadzanie, ale potem jakos dom jakby sam sie urzadzal i wybieral to i owo, a mi tylko przy okazji w tym jestesmy... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljka - to ja tyle się w internecie naszukałam stron z krzyżykami, a wystarczyło wejśc do twego dziennika :lol: Też dłubie troszeczkę - teraz porwałam sie na coś większego - miało być na 30 lipca na urodziny córki, ale nie wiem czy zdążę....

pozdrawiam serdecznie i gratuluję sukcesów budowlanych :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...