Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ewuś, "najzwyklejsze zawroty położeniowe"??? Jesoo to od lenistwa mi się kręci w głowie? :lol2: Kurka wodna! I kamienie mam w głowie? Co ja się na stare lata dowiaduję?! :wiggle: Dzięki wielkie :hug:za filmik, na pewno se przykleję ten cholerny kamyczek jak tylko znowu mi się oderwie. Aha melduje, że wczoraj rowerem przejechałam 5km. proszę się nie śmiać, to dla mnie bardzo dużo. :wiggle:A siedzenie na tym rowerze takie twarde, że mi D cierpnie. :lol2: Myślałam, że dziś nie będę móc chodzić ;-) ale nic nie czuję. Wczoraj tylko łokieć bolał, bo nasza droga asfaltowa to telepie jak piorun i od tych drgań i podskakiwań mnie boli, bo ten łokieć troszkę mam schrzaniony rehabilitacją Stefcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Żelciu!:D Jedziesz jutro ze mną i z Lidszu na zlot czarownic na jeden dzień?:rolleyes: Może mąż będzie mógł zostać ze Stefkiem 1 dzień?:rolleyes: Cioo???

Ej Rasiu, dzięki wielkie za pamięć, ale jutro mój maż jest w pracy. Może innym razem. Bawcie się dobrze Kochane!!! Depeś dziś też byłam rowerem z sąsiadami ale tutaj nie daleko. Oni to dopiero mają twarde siedzonka na tych sportowych rowerach.:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałam wiadomość, że mam pw, wchodzę na FM, a tu nic. Jaja jakieś ostatnio się dzieją. Wczoraj po 22.00 dzwonił do mnie pan (skąd ma mój numer?przypadkiem wystukał?) i pyta czy to pani Agnieszka. Mówię, że nie, a ten zaczyna gadkę, że przeprasza bo bla,bla,bla i że on mi chętnie róże w przeprosinach za stracony czas wyślę...Podziękowałam i się rozłączyłam. Mi to się zawsze jakiś gamoń musi trafiać. Dzwonią po ludziach po 22.00 i głupoty gadają. Chyba trzeba robić tak, że nie odbierać telefonu od numerów których nie ma się zapisanych w telefonie. :bash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniej wyruszyć. Przedwczoraj i wczoraj to maż mnie wygnał. Przedwczoraj 6km zrobiłam, i chyba tamtędy będę jeździć bo asfalt w miarę nie popękany, tyko 2 km z tego jest do D, reszta może być. A wczoraj mi się nie chciało. Coś mnie kolano boli od tego rowerowania. Jak się tyle lat nic nie robiło, to teraz wszystko się dziwy, że jeszcze trzeba się ruszać. :sick:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nie ma M, a jak Pani Nauczycielka była, pogoda się nie nadawała. W związku z tym...., idę na mój steper. Czytaj - schodek na tarasie! ;-) A jak śpię w łóżku i się przekręcam, bo ja się świadomie przekręcam, budzę się przy tym - to uśmiecham się do Ewki! ;-) Jakie ja mam szczęście, że Was mam!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...