Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Pogoda nie rowerowa. :no: Obawiam się, że jeśli tak dalej będzie to w Chorwacji będę do morza wchodzić w ubraniu (żeby cieplej mi było) :lol2: Mama moja i siostra mówią, że pogodę zepsułam i, że trzeba było wyjazd w tajemnicy trzymać. :D Po 20 latach się wybieram a tu takie coś!!!! :sick:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Melduję, że zaczynam masaże w przyszłym tygodniu. Trzeba przygotować się do wyjazdu.

Stefciowi zamówiliśmy na wyjazd ten sprzęt grający co nie dawno pytałam Was o opinie. Zobaczymy jak na to zareaguje. Można tam przegrać jego muzykę z kompa i będzie sobie słuchał nawet na spacerach lub na plaży (w sytuacjach wyjątkowych, wiadomo jakich, takich jak będzie chciał uciekać, bo czegoś będzie się bać.., wtedy tylko muzyka ratuje sytuację).

Pozdrawiamy wszystkich!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięć to tylko takie pomizianie ;)

Po dwóch pierwszych będziesz umierać, po kolejnych trzech zaczniesz odczuwać lekką poprawę, a kolejne pięć powinno przynieść oczekiwany efekt rozluźnienia powięzi i przykurczów mięśniowych.

 

 

Oj,Żelcia, Żelcia ...forum robi z Ciebie potwora ;) :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie potwora. Ja umiem podać i drugi policzek, ale jak już oba wykorzystałam, a nadal uważa się mnie za kogoś z kim można wszystko, to niestety muszę pokazać, że prócz serca mam też mózg. Można być dobrym w ograniczonym wymiarze, to znaczy, na tyle na ile ten ktoś sobie zasłużył. Czyli, tak jak Ty mi, tak ja tobie. I wsio! :wiggle:a o siebie muszę dbać, bo nikt inny nie zadba. Edytowane przez Żelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...