Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Iwoneska, ciesze sie ze odnalazlas... :D Jak co, to daj znac, mam troche wzorow i chetnie przesle...Trzymam kciuki abys zdarzyla do urodzin corki... :p

dzięki z góry :-)

trochę pościągałam sobie ze stronek które wcześniej znalazłam, ale jak zdąże ten na urodziny (egipskie 2 postaci) to pewnie będę coś szukać.

pozdrawiam i życzę miłego weekendu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko Kochana zatrzymaj na chwilę myśli i zastanów się jaki kawał drogi budowlanej za Wami? Czy to nie piękne? :lol: :p

Uśmiechnij się Dziewczynko teraz bardziej zwariowana część imprezy budowlanej -wykańczanie - nie lubię tego słowa i wolę myśleć OZDABIANIE,DOPIESZCZANIE DOMU.Z Twoim zmysłem plastycznym będzie PIĘKNIE .Zobaczysz.Pozdrowionka i buziaki. :p :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja jeszcze nie wybralam, tylko chodze po sklepach i pstrykam zdjecia aby potem moc wrocic jesli sie zdecydujemy...Ale pokazac moge, czemu nie...Moze akurat cos z tego sie wybierze...Dzis kolejne fotki porobilam...,tylko nie mam jeszcze w komputerze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkleje tutaj, bo potem i tak bede musiala usuwac zdjecia aby zrobic miejsce na nowe..

 

Nic nie będziesz musiała usuwać Zeljko - zaraz powiem jak przechytrzyć :wink: photosite.

Zakładasz sobie po prostu inne konto mailowe, na głównej stronie "photosite" podajesz to nowe konto, a potem logujesz się do programu jako ta inna :wink: i tak masz następną pulę zdjęć :D .

 

Ale ze mnie spryciula, no nie :wink: :wink: :wink: ?

 

 

Mnie też się bardzo podobają te ze zdjęcia nr trzy :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mohag, nie uwierzysz ale pojecia nie mam co to jest... :lol: :oops: Ale jak tylko bede znow w Castoramie to zapytam.

Nawet sie nie spitalismy czy jest to dostepne czy nie.., tylko fotki zrobilismy...

Ale jak masz gdziesz u siebie Castorame to sprawdz, bo oni maja wszedzie prawie to samo. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelijko,

teraz przyszedł ten najprzyjemniejszy czas :D . Etap w którym osobiście możesz działać, wybierać, pasować. To końcóweczka, która przemieni te surowe mury i ściany w ciepły, przytulny dom :D .

Wybór płytek, mimo, że wybór jest spory, nie jest taki prosty. Trudno jest się zdecydować. Widzę, że preferujesz spokojne, jasne kolory (które mnie również bardzo się podobają). Czy taka kolorystyka będzie w całym Twoim domku ?

 

P.S. Pomysł z poddaszem bardzo uzasadniony, ale czy (jeśli mogę :oops: ) nie będzie problemu dla synka ze schodami ? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriano, w całym domku chyba będzie podobne, może tylko gdzieś tam jakieś akcenty bardziej kolorowe, ale nie dużo...

Schody synek pokona z pomocą jednej osoby, jedna ręka trzyma poręcz, druga rękę osoby towarzyszącej i jakoś mu to idzie...Mam nadzieje, ze tak zostanie, ze gorzej nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko jak bedziesz z malym trenowac to bedzie mobilny 8) wchodzenie nie jest jeszcze takie skomplikowane i szybko Ci zaskoczy trzymajac sie poreczy.... gorzej jest ze schodzeniem ale tez mozna sobie poradzic. Ja na poczatku nauczylam mojego Juniora "schodzic" po schodach na tylku :wink: Bylo to bezpieczniej dla mnie, Junior przyzwyczajal sie do wysokosci, rozstawu stopni itp a pozniej pomalu zaczal wstawac z tylka.

Jedyne co to mielismy w domu schody zabiegowe i porecz od strony wezszych stopnic (tam gdzie byl zakret) to dolozylismy porecz przymocowana do sciany z drugiej strony i bylo okejos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam dosyc tego chodzenia po sklepach...Chce juz kupic i nie wybierac...Zawrotu glowy mozna dostac...

A jeszcze sie okazuje, ze w komplecie do glazury co nam sie podoba jest zawsze na podlodze terakota, ktora nie bardzo sie nadaje na podlogowe ogrzewanie, radza dac gres...no i masz.., znow szukaj, aby dopasowac...

Po woli zaczynam rozumiec czemu mowia zle o wykonczenowce... :lol:

Po dwoch dniach chodzenia i szukania odezwal sie moj kregoslup i masz..., lataj jak nie mozesz... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...