Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Szukałam czegoś z drugiej ręki, aluminiowy, najlepiej składany, lekki musi być góra 10kg. ale trudno o takie coś. Arniko, dziękuję ci bardzo ale jeśli już wypożyczać to z wypożyczalni. Tak w razie czego zawsze są jasne warunki. to jednak miesiąc czasu, daleka podróż, wszystko może się zdarzyć, wołałabym prywatnie od kogoś nie wypożyczać. Nawet po cenę siedzenia w motelu i czekania aż zdrowy sobie pozwiedzają. Mimo wszystko, ludzie są jednak tylko ludźmi. Nie chciałabym potem z powodu zadrapanego wózka mieć jakieś nie miłe sytuacje. Sama rozumiesz. Ale dziękuję bardzo, że pomyślałaś. :hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My zdychamy, na dworze jest piekarnik. nie ma czym oddychać. Dobrze, że w domu mamy lekki chłodek. Stefek się zabarykadował w swoim pokoju. Całkiem opuścił rolety. Ten sprzęt mp3 co zamówiliśmy dla niego i zapłaciliśmy przez paypala 13. czerwca nie doszedł. Dziś dostałam maila - państwa pieniądze dotarły na nasze konto przesyłka jest przygotowywana do wysyłki. :bash:Kolejny krętacze. 8 dni pieniądze z paypala idą? Od kiedy? Mam nadzieję, że to dziadostwo dojdzie, bo to na wyjazd jest potrzebne. Dawno już powinno być wysłane! Ja nie wiem, chyba na odludziu wyląduję, bo nie wyrobię tego tzw. normalnego świata. :bash: Aha, Pan mi dziś na weekend obkleił plecy plastrem. Ciekawe na ile to się sprawdzi u mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popadało, jeszcze pada. Zaraz jest czym oddychać. Rasiek jedziemy początkiem lipca. Nie wiem czemu ja jeszcze nie spakowana. Może dlatego, że mi się wydaję, że ja do domu jadę i, że przecież mam tam wszystko, bo zawsze miałam. ;) A najbardziej to ja się obawiam tego, że spotkam tam:cool: siebie sprzed lat a nie wiem czy tamta Żelka byłaby ze mnie zadowolona. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Depeś Ty nie widzisz jak na przygotowania idą, dlatego Ty taką optymistką jesteś. :D Rozmowa z moim M, wczoraj rano: marudzi na mnie z byle powodu..., ja spokojnie odpowiadam - ale nas nikt na siłę razem nie trzyma, M odpowiada - no to idź do diabła! ..., ja odpowiadam - a idź ty do diabła! ....troszkę ciszy.., ja się szybko zastanawiam i dodaję - a, nie, to jest zły pomysł, bo znowu będziemy razem.... :rotfl:A nam nie długo 20-ta cyknie, to znaczy rocznica i tylko w przypadku jak się do tego czasu nie pozabijamy na wzajem... ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana - najważniejsze, że połapałaś się, że znowu wyszłoby na to samo... :rotfl:

TY nie możesz iśc do diabła, bo bys go zaraz zrobiła dobrym i cały porządek świata szlag by trafił, tak więc niech J. sobie idzie... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem weteranką 2 tygodnie temu stuknęło nam 40 lat, życie nas nie piesciło , ale zawsze byliśmy razem na dobre i złe, miłośc, przyjaźń i wzajemny szacunek towarzyszy nam do dziś, lubimy przebywac w swoim towarzystwie nuda jest nam obca. Dzieci mamy udane( 2 synów i synowe traktujemy jak córki).

Wnuki cudowne kochamy je miłością bezgraniczną, czas galopuje, wnuczka już przerosła babcię, wnuk w przyszłym roku idzie do szkoły, a my wreszcie robimy to co chcemy, a nie to co musimy, fajnie byc emerytami, oby zdrowie tylko dopisywało(mąż po ciężkiej operacji ale już jest dobrze oby tak dalej)

Jestem spełnioną matką , żoną i babcią .

Kochanie Jubilatki życzę Wam samych radosnych dni, Żelcia, Arnika, AgnesK jesteście cudownymi Matkami opowiadam o Was znajomym i stawiam jako przykład do naśladowania, a Wasi Mężowie....... stanęli na wysokości zadania niejedno małżeństwo nie przetrwało .Chylę czoło.......

Żelcia będzie dobrze.

Buziaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeluś, cieszę się na ten Wasz wyjazd :D Będzie dobrze...ale zanim to nastanie musi być sporo nerwów i cichych chwil...to chyba w większości małżeństw norma. Ale skoro 20 latek macie za Wami, to znaczy że kolejne dziesiąt przed Wami...

 

Teraz kochana jedziesz DO KRAJU SWOJEGO DZIECIŃSTWA, WSPOMNIEŃ PIĘKNYCH, LAT BEZTROSKICH.

Spraw, żeby ta wyprawa była kiedyś dla Was wszystkich najlepszym wspomnieniem :yes:

 

Teraz muszę ponadrabiać wszystkie zaległości, bo mam tego bardzo, bardzo dużo...

 

Życzę wszystkiego najlepszego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wytrwacie razem i dłużej, skoro dwudziestka wam strzeli..

My dziś mamy 23 lata razem.. i jakoś żyjemy... :yes:

Arniko, dzięki i Wam wszystkiego najlepszego!!! ................Anetko, Jadziu, Gosiu..., dziękuję!!! Pewnie, że wytrwamy i dłużej, ale czasami mam ochoty kopnąć M w tyłek, to sama prawda. :D Tylko zawsze mi czasu na to brak. :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...