Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Żelciu, nie musisz tłumaczyć. Ale jednak coś ci napiszę. ZADNA SKRAJNOŚĆ NIE JEST DOBRA. Najlepiej jest po trochu. A ty jakoś tak z jednej skrajności w drugą. Najpierw ciągle na forum, teraz zero netu??? A po co tak? Forum to nie rzeczywistość, to miły dodatek towarzyski do naszego życia. Pomyśl sama - ilu masz znajomych? Takich w realu? Z iloma ludźmi się spotykasz, masz czas się spotykać? Na ilu MOŻESZ POLEGAĆ? Rozsądnie dawkowana sieć daje poczucie bezpieczeństwa, bo my jednak sobie pomagamy , na ile możemy a czasem bardziej, niż pseudo-przyjaciele. Pozwala na posiadanie znajomych, na których w realu nie ma czasu. Niewirtualni znajomi są ważni, ale przy panującym sposobie życia bardzo trudno trzem rodzinom znależć ten sam termin spotkania. A tu jestem kiedy chcę i kiedy mam np pół godzinki przy obiedzie. Mam kilka osób "zaprzyjaźnionych" i to wystarczy. Piszę ile chcę i kiedy chcę.

Mówisz, że musisz skupić się na sobie? OK. Ale człowiek to zwierze towarzyskie, sam sobie zwykle nie wystarcza. Nawet najlepsza książka nie jest wiele warta, jak nie ma z kim o niej porozmawiać.

Życzę ci mądrych wyborów. I pamiętaj, co z oczu to z serca... Ludzie tak mają....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 5 weeks później...
Kochani jeszcze napiszę co do Paulinki. Uznałam, że ponieważ ja o Ich sytuacji wiem od Nauczycielki Stefka która uczy także Paulinkę, czyli nie jestem tak do końca osobą postronną, no i to, że Stefek jest o podobnym stopniu niepełnosprawności i ja z tego powodu mogę zareagować bardziej emocjonalnie (z reszta mnie znacie i wiecie, że kiedy o chore dzieci chodzi to ja zaraz się rozklejam), że będzie bardziej uczciwe wobec Was i bardziej wiarygodnie by tym zajął się ktoś inny, bardziej, że tak powiem normalny niż może być normalna matka takiego Stefcia i poprosiłam Rasie ponieważ jest Ona tutaj blisko (jeśli Ktoś jeszcze ma ochoty z Rasią tam pojechać i zobaczyć na własne oczy, to proszę tylko dać znać, to jest w Wojcieszynie, W-wa zachodnia) i Rasia się zgodziła (dziękuję Ci Rasiu jeszcze raz) tam pojechać i dokonać realnej oceny sytuacji, porozmawiać, ew. jeśli uzna za potrzebne, porobi zdjęcia itp. O wszystkim potem będzie napisane w SOs-ie, podam linka jak już wątek będzie. Pozdrawiam Wszystkich!!! :hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPS Rasia to zrobi dużo lepiej to raz, a drugie, ja nie mam już na to sił, w razie czego pomogę, jakieś fanty przygotuje, ale na więcej mnie obecnie duchowo nie stać. Aguś, sama prawda. Buziaki dla Twojej całej Rodzinki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kochani. Jak tylko Rasiek będzie miała czas (pewnie w połowie października) to pojedziemy do Paulinki. Też pojadę tam ale tylko jako Ryczek pierwszej kategorii, Rasia jako Mózg całej sprawy i Nauczucielka Paulinki jako Przewodnik. ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...