Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

I w tym, jak myślę, istota rzeczy.

Każdy ma prawo powiedzieć co myśli i mieć swoje zdanie, ale jednak... przecież nie wątpimy, że były dobre intencje, znamy Agę nie pierwszy rok, prawda?

Dlatego najlepiej pomarudzić, posarkać i... wybaczyć.

My też nie jesteśmy idealni. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi da znać sms-em, jak już skończy się ta aukcja, bo ja bym sobie najzwyczajniej na świecie troszkę odetchnęła od tego zamieszania? Już byłego oczywiście. :bash: Wtedy muszę wrócić bo wiadomo. No i mam nadzieję zastać Was tutaj weselszych i w zgodzie. ;) Dajcie sms-a co? DPS? Edytowane przez Żelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelcia, bajki nie zdążyłam przeczytać przed skasowaniem.

Ale jeśli tak zadecydowałaś, to z pewnością tak jest dobrze.

Bo Ty oprócz czystego serca, zawsze dobrych intencji masz też intuicję.

Żeluś, odpoczywaj od tego, od czego potrzebujesz,

a my tu na Ciebie i tak zawsze czekać będziemy...Ty wiesz :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Toluś. Muszę od świata odpocząć, bo ja widzę go i odbieram całkiem inaczej niż większość ludzi. :bash:Nie chce się rozchorować od nadmiaru wrażeń.

DPS pewnie, że intencję były dobre, a cel słuszny. Będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej to ja się martwię tą wysyłką, bo wyjeżdżamy 16-tego, a nie wiem, czy do tego czasu aukcja się skończy.

Trudno, najwyżej wtedy na pw będę prosić tych, którzy Twoje fanty wylicytują, o dwa tygodnie wyrozumiałości... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inie wątpimy, że były dobre intencje, znamy Agę nie pierwszy rok, prawda?

Ludzi trzeba czasem powstrzymać, jak głupotę chcą zrobić, bo mogą zaszkodzić sobie samym. A dobrymi intencjami to piekło jest wybrukowane... Oprócz intencji rozum trzeba mieć i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu dzisiaj tłoczno, ja jak zwykle niezorientowana do końca w temacie, ale jakieś ważne rzeczy chyba się dzieją, Tak czy owak Zelko wierzę w Twoją mądrość i dobrą intuicję i nie uciekaj na długo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Żelko - koniecznie wrzuć na luz- trochę od wczoraj tu i ówdzie poczytałam, uważam, że nic nie musisz wyjaśniać, z niczego się tłumaczyć - po co? I tak już wiele zostało powiedziane. Każdy swój rozum ma i każdy wie, co i jak ma robić (na własną odpowiedzialność, oczywiście :) ) Jeśli jednak nie możesz oderwać myśli od Forum, to zajmij je czymś innym. Nawet Ci mogę powiedzieć czym :) Zrób dla mnie taką dużą bombkę w kolorystyce Królowej Śniegu - srebrzysto białą - taką najpiękniejszą na świecie, z wypukłą fakturą (niczym pisanki wielkanocne, które kiedyś dla mnie robiłaś - pamiętasz ?) A ja z przyjemnością taką bombkę od Ciebie kupię :) To Ci teraz dałam zadanie, no nie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Żelko, przecież ci co Cię znają wiedzą doskonale, że miałaś dobre chęci i że jesteś zawsze kiedy ktoś potrzebuje pomocy więc i tym razem sie wciągnęłaś a że wyszło troche dziwnie to przecież nie Twoja wina i wszytscy to rozumieją. Ochłoń troszkę, odpocznij od forum, nikt nie bedzie miał ci nic za złe, akcja jest dobrowolna i każdy swój rozum ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...