Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Kochani dziękuję. Wiem, że będzie dobrze, wierze to mocno, nie ma tu u nas małych serc, tu wszystkie wielkie.

Ja, tak jak już pisałam, jestem dinozaurem, no patrz jeden jednak został :yes: i nic na to nie poradzę. :(

Kończymy temat, było, minęło, każdy se powiedział co chciał, idziemy dalej...

No i mnie tutaj teraz na te zamówienia nie bierzcie, bo po tym wszystkim mi jeno jakiś apstrakcyzm (czemu kurka podkreśla, że nie ma takiego słowa, jak ja wiem, że jest!;-)) z tego wyjdzie. Ale jak odpocznę, to pomyślę - choć wiem, że troszkę nadużywam tego słowa ;-) i może coś zmodzę, ale obiecać nie chcę bo wiadomo.

Teraz to już na prawdę, na prawdę nie zaglądam tutaj do końca aukcji, MUSZĘ odpocząć, bo umrę - a nie chce Wam tego robić. :cool:

Kocham Was - WSZYSTKICH!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jestem, jestem i prośbą przychodzę. PROSZĘ WAS BARDZO, NAPISZCIE COŚ COKOLWIEK WE WĄTKU FRANIA. NIECH AGA WIE, ŻE NIKT TUTAJ NIE JEST NA NIĄ ZŁY. :yes:

Dziś taki słoneczny, piękny dzień, a my przecież na forum budowlanym, więc budujmy dalej, ok? Bo dla mnie NIC się nie zmieniło, tak samo jak przez te wszystkie 4 lata, chce nadal być z Nimi i Ich wspierać. Wy też chcecie, pokażmy Agnieszce, że Nic w tej sprawie nie zostało zburzone!!! Bardzo Was proszę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkiego zapomniałam opowiedzieć to coś o Stefku.:lol2:

a więc tak

Stefek ma fazę mówienia. oczywiście nikt tego nie rozumie prócz czasami ja i mam nadzieję on sam. ;) To są takie słówka podobne do kwajki-wiki, ajqua, aja,kwa-kwa, jaja..., jest tego jeszcze troszkę, niektóre na prawdę coś tam znaczą, ale przy jajkach zostaniemy. ;)

Myję wieczorem Stefciowi zęby (on sam tylko troszkę pogryzie szczoteczkę, więc mam musi zrobić to porządnie) i mówię do niego - a teraz będziemy myć zęby...

Patrzy na mnie z szerokim uśmiechem na buzi i odpowiada kwa-kwa i się śmieje.

Zanim tą szczoteczką zabieram się do pracy znowu powtarzam - tak, będziemy myc zęby..., będziemy myc zęby...,Stefek co będziemy myć? A Stefek odpowiada - jaja! :rotfl:

No i jak tu go nie kochać, prawda? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Żelko napiszę u Ciebie - fajny ten Twój Stefcio. Wprawił mnie w dobry humor i nawet jutrzejszy i niedzielny maraton pracowy mi niestraszny No ale nie dziwne ze Stefciem - jak się ma taką fajną mamę. Edytowane przez anSi
gapa ze mnie i już
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AnSi dzięki Kochana, cieszę się, że Stefcio troszkę polepszył humor.

Arniko tak, mamy eklektyczną, tfu elektryczną szczoteczkę do zębów. Stefcio lubi, ale..., też gryzie. :wiggle:

A tak w ogóle jutro jadę na wykład. :wiggle: Mozgownice przewietrzyć! Jesooo jak mi się przyda!!!! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zosiu, ja zawsze jestem prawdziwa. Sprawdziłam nawet. Jak się uszczypnę, boli. :wiggle: Nigdy nie było i nie będzie dwóch Żelek. No chyba, że ktoś mądry wpadnie na pomysł, że takich powinno się klonować. ;) A wykład jest o bólu... Też mi przewietrzenie mózgownicy, co? Ale lepiej i to niż o śmierci, bo o seksie to już w ogóle nie było. :rolleyes:

AnSi n obo mi się przypomniało, że dużo mądrzejsza jezdem, jak głupoty gadam.

Aha i wiecie co jeszcze? Jak ja się cieszę, że Redakcja nie chciała wtedy usunąć moich komentarzy. :lol2: Mam zamiar tu osiąść na dłużej... :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to ja też tu mogę osiąść :)

słucham muzyki. dziś, po 12 godzinach pracy nalezy mi się

posłuchajcie...

ta muzyka jest mną, facet utrafił w mój charakter, ten najgłębiej, przydeptywany... nie o słowa chodzi ale o całość

 

Oto składanka Gogol Burdella .. wróć Bordello :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zosiu, ja zawsze jestem prawdziwa. Sprawdziłam nawet. Jak się uszczypnę, boli. :wiggle: Nigdy nie było i nie będzie dwóch Żelek. No chyba, że ktoś mądry wpadnie na pomysł, że takich powinno się klonować. ;) A wykład jest o bólu... Też mi przewietrzenie mózgownicy, co? Ale lepiej i to niż o śmierci, bo o seksie to już w ogóle nie było. :rolleyes:

AnSi n obo mi się przypomniało, że dużo mądrzejsza jezdem, jak głupoty gadam.

Aha i wiecie co jeszcze? Jak ja się cieszę, że Redakcja nie chciała wtedy usunąć moich komentarzy. :lol2: Mam zamiar tu osiąść na dłużej... :wiggle:

Zelkoo, o seksie to slyszalam, ze cwiczenia sa bardziej efektywne ( i efektowne:)) niz wyklady :)

Wyklad o bolu brzmi ciekawie, bo rozumiem , ze jest o unikaniu a nie zadawaniu ;) usciski :

 

aaa przepraszam za brak polskich znakow ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...