Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Ewuś, mój net nie nadaje się na youtube. Tylko kóleczko kręci.

Zosiek, tak, o tym dlaczego boli i jak unikać bólu. Na te o zadawaniu, ja się nie nadaję, za mało sprawna jestem, starość swoje robi, ale mięśnie jak Bruce Lee chciałabym mieć. :yes:

Trzymajcie się Kochani, idę już dziś spać, spokojniej, bo lżej mi też na duszy. Śpita spokojnie też. Jutro znowusz pobudujemy i będzie dobrze. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja ;)

Kojarzy mi się jednoznacznie z rolą siostrzeńca w Diunie. Za bardzo perwersyjny był nawet dla mnie :D

 

Ewa, no coś Ty ?!, Świat mnie nie przestaje zadziwiać :D ;)

 

I to jest piosenka dla Ciebie ! Na końcu możesz efektownie powiedzieć - e, Sting, co ty mi tu, get lost ;)

 

Żelko , dobrej nocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łojezu - nie nadanżam. Trójkowej listy od dziestu lat słucham to i dzisiaj nie odpuściłam, ale trochę jednym uchem słuchałam, bo na jutro do szkółki się przygotowywałam. Będę dzieciakom o seksie gadać, tzn. o Mickiewiczu, który baaardzo mógł i chciał i o Słowackim, który to chciał, ale nijak nie mógł, bo impotentem był :( No więc chłopaki na ilość zdobytych kobiecych serc i nie tylko walczyć nie mogli, to poszli na utwory ku rozpaczy dzisiejszych licealistów, którzy nad Dziadami wszelakimi i nad Kordianem teraz pochylać się muszą.

No to se pogadałam, a teraz idę Ewowej muzyki poszukać, bo Sting ten trójkowy też mi się widzi, ale tak zupełnie, to go nie rozumiem :(

Dobrej nocy wsjem :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Zosiu, ja sama siebie często nie rozumiem, nic więc dziwnego, że tak też i piszę :( Wieszcz nasz Adam to raczej hetero był, kobiety za nim niczym za mundurem, choć munduru nigdy nie miał. Miał za to tłuste włosy i zepsute zęby, a..i anegdotami, jak z rękawa sypał, pewnie tymi ostatnimi kobitki bajerował... Mawiały o nim - "nasz niedźwiedź litewski, nasz lew salonowy"...Ciekawe, co miały na myśli w kwestii niedźwiedzia:rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowacki był impotentem??? Nigdy go nie lubiłam, chyba instynktownie :)

A Mickiewicza najbardziej lubię za ballady i romanse... Taki czarny humor..

 

Wiecie, dlaczego Gogol Bordello? Ukrainiec pojechał robić karierę w USA, nazywał się jakos tan nieamerykańsko, grupę założył no to nazwać ją musiał. Wymyślił najpierw Bartoka ale stwierdził, ze nikt w stanach nie wie, kto to taki, Gogol wydał mu się lepszy, a burdello bo... to pasuje. Tylko u na o zmienił, żeby obciach był ale strawny dla pruderyjnych amerykańców. Facet jest wariat o duszy i fantazji słowiańskiej a śpiewa z nim chinka, etiopczyk i kto się da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się pociągnąć trochę z tej składanki na komórce, ciekawy Gogol :)

Wsłucham się dogłębnie, jak powróci moje łącze - dzięki.

 

Ja od dawna jestem fanką Peter'a Nalitcha -polecam do posłuchania z przymrużeniem oka ;) I koniecznie wsłuchaj się w piękno akcentu :)

Zacznij może od Guitar , guitar..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arni, a ilu Was tam w pokoju? I Ty się ciesz, że żadna nie chrapie tak jak mój M. W drugim pokoju go słychać. :yes:

AnSi, nie mam ani kota ani psa. A jakbym miała mieć to raczej psa. Takiego jakiego ma Raśka. Żebyście Wy widzieli, jak jeden z Jej psów chodził za nami i wciąż przy Stefciu siadał!!! Coś niesamowitego, wyczuwał chyba, że Stefek pomocy potrzebuje. Wyglądało to tak, jakby przy nim czuwał. Słowo daję! Ja nawet teraz jak piszę o tym, to mi się oczy zeszkliły.

A tak w ogóle przyszłam zapytać AnSi, co to znaczy "duża bombka", jaka duża, bo są takie płaskie na 10cm, 12cm i 20cm. :D A jeżeli o rozmiar chodzi, to dla każdego "duże" to co innego i tera to mom problem za co się zabierać.

A tak w ogóle dzięki Wam wróciła mi wena twórcza. Dla TAR właśnie kończę komplecik, romantyczny, aż mi będzie żal oddać. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Jesoo Gosiek, odebrałam. Ja na priva mam teraz alergie, jak zobaczę, że mam priva, to mi serce zaraz podskakuje jak przed strzelaniną. :wiggle:

Właśnie idę zobaczyć jak to tam się można dostać do tego, chyba muszę się zalogować jakoś czy konto utworzyć czy jak, zaraz zerknę. Dziękuję za link.

Dorbie, dzięki, już odpowiedziałam.

U nas dziś zimno i pochmurno, beeeeee...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pamiętam, jak mogłabym nie pamiętać takiego pięknego zdjęcia ślubnego?! Całe piękno tego pudełka to własnie to, że z takim zdjęciem było zrobione.

A dla Mamy właśnie lakieruję. Masz jeszcze mojego maila? To bym o adresik poprosiła. :yes: Może we wtorek bym już wysłała, jak nic mi w tym nie przeszkodzi. Dam Ci znać tu na FM, czy poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...