Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Żelko - ja to bym chyba taką największą bombkę chciała. Nie przesadzam??? Co o tym sądzisz? A tak poza tym, to chyba jakieś choróbsko mnie rozbiera. Mdli mnie niemożebnie i sił brak :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś pytał, gdzie są posty, to usunęłam na prośbę...,, Kolejną noc nie śpię i zastanawiam się dlaczego, po co...,W dyskusji zabrałam głos dopiero wtedy kiedyuznałam, że we własnej obronie, muszę napisać, że ja nic nie wiem. I tylkotyle. Żeby nie to, to słowem bym się nie odezwała.

Jeśli to taka wielka zbrodnia, to trudno, niechja będę be! Nie będę się już nikomu z tego tłumaczyć. Kto mnie za to, że zabrałam głos w dyskusji chce nienawidzić, to proszę bardzo. Kto nie chcę, też proszę bardzo. Tylko dajcie mi już proszę święty spokój, dobrze? Nie che już żadnych maili, sms-ow, privów, niczego!!! Dość tego, nawet ja mam granice wytrzymałości.

Wszyscy chcemy dobrze, a wciąż się coś pieprzy!!! Dajcie mi już spokój!!!

p.s. proszę nie komentować tego, nie chce juz ŻADNEJ dyskusji na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeluś, masz rację - odpocznij trochę od forum, z boku trochę lepiej widać. Szkoda, że kasujesz posty... ale wierzę, że o bombce dla mnie pamiętasz :yes: Edytowane przez anSi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakbym miała mieć to raczej psa. Takiego jakiego ma Raśka. Żebyście Wy widzieli, jak jeden z Jej psów chodził za nami i wciąż przy Stefciu siadał!!! Coś niesamowitego, wyczuwał chyba, że Stefek pomocy potrzebuje. Wyglądało to tak, jakby przy nim czuwał. Słowo daję! Ja nawet teraz jak piszę o tym, to mi się oczy zeszkliły.

 

Żelciu.. bo takie są psy.. one czują...

Za Emilem też nasz pies Pinkuś chodził i go pilnował... bardzo.. przestał ciut i nabrał dystansu jak mu zaczął dokuczać.. ale zawsze miał go na oku.. on go "nauczył" mówić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny jest. Dawaj no jeszcze kilka słodziutkich, nie chce mi się po Necie latać. ;-) A czy u was też tak słonecznie? U nas zaczęlo się szarością a teraz wygląda na to, że piękny, jesienny dzień będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałam już kiedyś, że to białe śliczne, puchate cudo na baterie :)

Sama słodycz :)

 

U was słonecznie, u mnie pochmurno, mokro, wilgotno, mgliście, brrr i bleee.

Piję już drugą mocnistą czarną kawę a powieki nadal opadają.

Moje baterie dziś rozładowane, gdyby tak białasek zechciał pożyczyć swoje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, u nas tez dzis piekne slonko a ja musze w pracy siedziec, ech

 

a to niusiek specjalnie dla Ciebie malutki i troche wiekszy

0%2520015a.jpg

 

 

2%2520494.jpg

 

20120116180.jpg

 

20120204191.jpg

 

20120219010.jpg

 

2%2520200.jpg

 

1%25204252.jpg

 

DSCN2787.JPG

 

 

Rotation%2520of%252020120405253.jpg

 

Słodziak i tyle. No i też chciałabym być tak fotogeniczna! ;-)

Toluś słoneczko przesyłam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...