Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Żelcia.. niby nie nauczył bo jak.. miał 4,5 roku jak zaczął mówić.. my wcześniej rozumieliśmy jego mowę yyyy. yy. yyyyyyy...

Tłumaczyłam mu , że pies yyyyy yyyy nie rozumie i żeby mówił tak jak my.. nawet dzieci w przedszkolu nauczyły się jego języka..

No i puściło .. zaczął mówić.. dzisiaj... chcemy czasami ciszy... ale niewątpliwie cieszymy się że gada, że biega, że jest... choć jak dopoli chciało by się powiedzieć.. jak był mały to chciałam go zjeść.. taki był słodki, teraz czasami żałuję, że go nie zjadłam..;) ""

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się najbardziej na tej fotce u fryzjera podoba. :D

markoto pozdrawiamy! a Ty wiesz gdzie podziała się nam mayland bo mi Jej tu brakuje.

Iwuś, też pozdrawiamy!

Teresko, już wystawione znowu. miałam zamiar za kilka dni z Netu na jakiś czas się odłączyć i dlatego nie wystawiałam ponownie, ale jak mówisz, że Ludzie zaglądają, to wystawiłam znowu. Trudno wskazana jestem na ten Net. :lol2:

Arniko a ile lat ma Emil i czemu Ty nigdy nic o nim nie piszesz? Ja chciałabym poznać Go bardziej tak przez Net. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TARcia tamto wysłane. Fotek nie zrobię, bo M zabrał fotoaparat a mój zepsuty, więc zaryzykowałam. Zrobiłam w gratisie dwie świece do kompletu, ale trzeba je koniecznie w ten przezroczysty co szeleści coś tam zapakować i ładnie u góry czymś zawiązać, tak każdą z osobną i tak można postawić na tacce. I jakbym mogła prosić byś cykneła fotkę kompletu bo ja ni mom ani jednej a nie chciałam byś czekała, bo obiecałam, że już wysyłam.. Ale nie jest to obowiązkowe, oczywiście. :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil we wrzesniu skończył 15 lat.

Jest już tak jak TARcia napisała młodzieńcem...

Jaki fajny taki i dopolony.. i okres buntu mu się włączył.. i będzie pewnie trwał jakieś 5 lat.. cóż.. trzeba będzie przetrwać to jak ospę...

Czasami o nim, opowiadam o życiu, jaki jest, jak dopoli, co zmajstruje,, czasami wklejam u siebie zdjęcia jego... ostatnio było jak ścinał włosy..

Nie mogę się do niego przyzwyczaić.. wolałam jak miał długie.. ale to była jego decyzja.. poszliśmy do fryzjera, ja płakałam, wychodziłam, zęby zacisnęłam i zapłaciłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Se gadajom, jak ładnie. :D

Arni, no widzisz, bo ja przez długi, długi czas nie zaglądałam do tylu fajnych Ludzi. a mówiła mi Rasia by zaglądać, a ja nie słuchałam. Poprawię się.

Piętnaście lat, mówisz? No teraz rozumiem, czemu Ty na rehabilitacji. :hug:

No nic, jak już wstałam to idę do roboty. :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...