Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie zniechęcaj się Zeljko tak szybko, bo to dopiero początek :wink: .

 

hihi plytki to jeszcze nic.... przynajmniej ja nie mialam problemu z wybraniem, ale pieknie zaczyna sie z ceramika sanitarna :p lecisz ooo jaka sliczna umywalka juz wiesz ze bedzie twoja, ale sie okazuje ze kibelek do tej umywalki juz nie jest taki pikny a inny nie za bardzo mozna dobrac bo forma sie nie "zgadza" :wink: i juz cala euforie szlag trafil, bo zawsze jest cos na odwrot .....

A jak juz zdabedziesz albo przekonasz sie i zamowisz ceramike, to stajesz przed wyborem armatury sanitarnej 8) i znowu lecisz bo zauwazylas piekny kran do wanny, ale kurna przeciez taki nie bedzie wogole ale to wogole pasowal do kafelek jakie juz wybralas bo styl lazienki na nie nie pozwala :roll:

Pozniej przyjda drzwi, klamki, kontakty, wtyczki, zatyczki hihi :lol: :lol:

 

bosh dobrze ze mam to juz za soba..... jeszcze lampy mi zostaly, ale z tym sie nie spieszy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja wysiade przy tym...kobitki moje, ja to bym w pierwszym sklepie wszystko kupila... :D Chyba nie bedzie tak zle, bo ja chce jaknajbardziej proste i dostepne rzeczy... :wink:

Fajnie jest to, ze juz nie wiem gdzie co bylo, choc zdjecia porobilam,ha,ha,ha... :lol: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wysiadaj Zeljko, kazdy się męczy na swój sposób :wink: .

 

Ja dzisiaj wzięłam się za sortowanie niepotrzebnych pism i magazynów i też mam już dość :( .

Założyłam sobie, że pozbywam się wszystkich Muratorów :oops: , Ładnych domów, Stylowych domów...i innych domów :wink: .

Robię to już parę godzin i chyba niedługo ducha wyzionę :wink: :-? .

 

Po jaką ch...rę ja to wszystko kupowałam, bo żadnego natchnienia z tych piśmideł nie miałam :o :o :o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriano, w całym domku chyba będzie podobne, może tylko gdzieś tam jakieś akcenty bardziej kolorowe, ale nie dużo...

Schody synek pokona z pomocą jednej osoby, jedna ręka trzyma poręcz, druga rękę osoby towarzyszącej i jakoś mu to idzie...Mam nadzieje, ze tak zostanie, ze gorzej nie będzie...

No to dobrze Zelijko, :D

Można też spróbować schodzić z synkiem tyłem. Trzymając się poręczy z obu stron - schodzić tyłem do schodów (jak z drabiny). Ten sposób sprawdziłam na sobie 8) . To bezpieczny sposób, tylko trzeba kilka razy popróbować :wink:

 

A wykończeniówka niestety "wykańcza" :wink: . Kiedyś nie było problemów z wyborem, bo w sklepach nic nie można było dostać - kompletny brak towaru. I człek jak coś "wystał"w kolejce to cieszył się jak głupi. Nie ważne stawało się to, że nic do siebie nie pasuje. Ważne, że było :wink: :lol:

Na szczęście te czasy minęły :D .

Teraz mamy inne problemy - jak i co wybrać, by osiągnąć zamierzony efekt. A propozycji jest tak dużo ....

A więc i tak źle - i tak niedobrze :wink: :lol:

 

Życzę Zelijko trafnych wyborów (i szybkich, by Cię to już nie męczyło 8) ) . Udanych zakupów ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zejko Domek w posadzkach...MIODZIO!!!!! Toż to już bardzo dużo... :lol: :lol: Ludziska się w takie stany przeprowadzają i dają radę!!!Chałupka uroku nabrala i cechy mieszkalne przedstawia!!!TRZYNASTKA to moja szczęśliwa liczba!!! WSZYSTKIEGO NAJ..NAJ...NAJ... :lol: :lol: Mi w tym roku pęknie dwudziestka, ale na taką oprawę obchodów dnia....to mogę pomarzyć :cry: Knajpa z wypasem, że aż miło taką rocznicę w jej czeluściach spędzać!!!Gratulacje dla Was!!! Że w taki taki czas( budowa) potraficie znaleść kawalątek tego co ważne, miłe.....Pozazdrościć!!

Co do kafli...HM....Ja się wypowiadać nie będę, bo moje doświadczenia tylko ku przestrodze mogą służyć, a nie radą :wink: :wink: Ale powiem Ci w zaufaniu.....WSZYSKO MOŻNA ZROBIĆ, PRZEZ WSZYSTKO PRZEBRNĄĆ.......Ludzie już tak mają , że im bardziej ekstremalne warunki, tym bardziej się mobilizują i wytrwale dążą do upragninego celu.....

POWODZENIA :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...