Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie byłaś....

Za to galeria super jest :)

nie byłaś, bo się zgapiłaś. Tak po cichu, to bym cię wpuściła, ale przecież nie całą procesję, jeszcze mężów brakowało, wolałam przystopować. Tam bałagan jest zwykle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co Zelcia zrobila jest piekne, mam juz kilka sztuk:wiggle:....

 

To prawda - mam już sporo różnego rodzaju pudełeczke, pudeł, serwetników, ozdóbek ręką Żelki wykonanych - wszystkie razem i każde z osobna są to istne cudeńka. Szkoda, że tak mało na aleegro albo w innych galeriach Żelcia wystawia.

To różówo -pudrowe cudo TAR zachwyciło mnie. Szkoda że ja taka monochromatyczna i co zauroczę się jakimś kolorkiem na Żelkowych pracach, natychmiast zamawiam takie... SZARE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anSi... a jest może gdzieś Twój wątek???

 

Nieee, miałam do niedawna galerię ze zdjęciami domu, ogrodu, ale .... wykasowałam. jakoś tak ostatnio przestało mi się ją chcieć mieć, tę galerię znaczy się :) Ona szaroniebieska była - domek szaroniebieski, w środku szaro. No w ogrodzię trochę zielono było, żeby nie było że całkiem sfiksowałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arniko - ja to taka niesystematyczna jestem, no i raczej milcząca, więc...nie ma czego żałować :) Zeby nie było Ci smutno, wrzucę trzy zdjęcie, które pokazuje mój szary charakterek :)

IMG_0128.jpgIMG_0135.jpgIMG_0107.jpg

BILD2594.JPG

BILD4584.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO!!! I to jest niesprawiedliwe!!!!

Ja się NIE zgadzam....

Jak takie fajne wnętrza mogą pozostać bez swojej galerii, dziennika i komentarzy.

Jak TAKA sympatyczna Właścicielka może tak tylko podczytywać , a sama.. nie da pooglądać i poczytać... :(

 

Domek super, ogród też... ja chcę więcej....!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia pozostałych pudełeczek, chusteczników od Żelki pojawią się, gdy zrobię im "sesję" :) Wszystkie jednak są w mniejszym lub większym stopniu szare, srebrzystoszare i niebieskoszare :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arniko, gdzie mi teraz dziennik czy komentarze zakładać. Po prawie sześciu latach od zamieszkania powoli trzeba zacząć myśleć o remoncie :) Może wtedy... jeśli jeszcze tu będę... Poza tym zawsze można będąc gdzieś w okolicach wielkiej wody - wpaść do mnie i naocznie szarości potwierdzić :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AnSi, no cieszę się bardzo, że widzę gdzie te wszystkie moje rzeczy mieszkają. Pięknie u Ciebie, tak poukładane wszystko, nawet ogród. :yes:

TAR-cia bardzo się cieszę, że wszystko się podoba, mam nadzieję, że Mama tak samo będzie zadowolona.

U nas słoneczko i piękna jesień. Dziś będziemy sadzić maliny i jeżyny w ogrodzie, a po południu Sąsiedzi będą u nas w gościach. Robię czewapczyci - im tak bardzo smakowały jak byliśmy w Chorwacji. :yes:

A poza tym, dostałam zestaw ćwiczeń od Stefka rehabilitanta i stwierdziłam, że jestem......................................., klamot. :bash:

Trzymajcie się Kochani, pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...