Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Arniko, dzięki kochana, no te dwa ostatnie, to mi serce podbiły. W ogóle ten cały Vintage jest śliczny. Normalnie jakbym w czasie się przeniosła, jeno ceny tegoroczne, kurka wodna. ;) Ale zawsze są jakieś tam..., urodziny, święta i inne okazję kiedy robię sobie mile niespodzianki... :wiggle:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teresko to my dziękujemy za pomoc.

Kochani, ja się bardzo cieszę, że moje prace Was cieszą tak samo jak mnie możliwość tworzenia, tylko nie chciałabym by stało się zwyczajem pokazywania tutaj u mnie tego co ja robię. Tarcia pokazała, bo ja fotek nie zdążyłam zrobić, a potem się posypało... ;-)

Reklama na forum jest płatna, pamiętajmy o tym!!! Ja nie chciałabym by ten wątek stał się moją niepłatną reklamą, to nie byłoby w porządku wobec forum i tych którzy uczciwie za swoją reklamę tutaj płacą!!!

Dlatego Was proszę, jeśli już coś pokazujecie to u siebie i nie koniecznie piszcie, że to ja zrobiłam. A jeśli już ktoś o to zapyta, to zawsze można odpowiedzieć na pw. ;-)

I proszę nie złośćcie się na mnie, że Was o to proszę. :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zle, pogoda podobna jak w Polsce. Pierwszy snieg juz u nas padal:sick:, ale na szczescie tyle, ze sobie padal i zaraz znikal.

Lato mi tak szybko minelo, ze jeszcze przestawic sie nie moge, ze to juz listopad przecie i nie moge sobie juz w pizamce rano z kawka na zewnatrz wychodzic;) Tzn. i tak w pizamce wychodze cala zime, tyle ze musze juz kurtke zakladac:D I Tereska zdziwiona co rano, ze po nogach ciagnie:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teresko, i tak dobra jesteś. Ja nawet latem, no chyba, że jest taki upał, że wszędzie tylko słychać marudzenie, że to już nie do wytrzymania, śpię w skarpetach. :wiggle: Teraz mam dwie pary, obie grube. Stefcia rehabilitant nie dawno ujrzawszy co ja mam na stopach zapytał - a nie jest pani za gorąco w takich grubych skarpetach...., na co ja pokazałam, że pod spodem są drugie.., grube... pan mało nie padł.... :-P

 

 

Dziś w sklepie budowlanym kupiłam coś na fugi - dla tych co widzą, że fugowa rozmowa była u Arniki. Nie jest to co prawda HG, bo już nie było, ale Pani mówiła, że Ona tym robiła i ładnie zmywa. Mam też impregnat i jutro jak Stefek będzie miał zajęcia w domu, ja zabieram się za czyszczenie.

Zrobię fotki, before i after. Jeśli to after będzie lepsze od before. :rolleyes:

A jakby ktoś pytał, to chodzi o plamy z tłuszczu na ścianie nad kuchenką. Aha i jeszcze coś, po myciu octem, lekko zjaśniały te plamy, lepiej poszło niż Domestosem. Zobaczymy co jutro będzie. Obym tylko jakiejś alergii nie dostała, bo ja czasami mam po chemii gospodarczej kłopoty, na przykład Mr. Muscle bardzo mi szkodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ja to się na tym nie znam po prostu i wiedząc z góry, że się nie znam nie kładłam płytek. mam płytę szafkową dla pewności pomalowaną lakierem. Zmywa się ładnie. Pewnie jakbym miała płytki, to bym nie wytrzymała i też bym je lakierem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze zrobiłaś Ewka. Jednak przy kuchni zawsze coś pryśnie, a potem właśnie jest taki problem.

Tutaj zrobiłam fotkę jak to u mnie wygląda. Nie wiem czy dobrze wkleję i czy będzie widać te plamki. Właśnie zrobiłam tym "czysta fuga" i czekam aż wyschnie. Przy okazji zrobiłam tym też całą podłogę w kuchni. :razz: Szczoteczką do zębów, starą aby nie było, :D wyszorowałam wszystkie fugi na podłodze i na ścianie. Zobaczymy jak wyschnie do końca. Na razie, to co widzę, wygląda, że podłoga dosyć dobrze wyczyszczona, a na ścianie dalej tam gdzie były plamki są. Poczekam, może jeszcze schnie. :yes:

DSC01926.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewuś bardzo, bardzo się cieszę, że przypadł Ci do gustu. Co do reszty, tak, jestem pewna i bardzo Ci dziękuję za pomoc. :hug:

Rasiek Pinokio w naturze jeszcze piękniejszy. Stefek dziś go porwał, zauważył, że nochal ma duży, poplimał na tym nosie a potem Pinokia fiknął w kąt. Zaraz na ratunek leciałam! :lol2:

Gosiek, jest już wieczór i troszkę tylko boli, może nie będzie aż tak źle. Tfu, tfu. :rolleyes:

Arniko, jesteś odpowiedzialna za moje porządki w domu, bo to po obejrzeniu Twoich zdjęć zabrałam się za sprzątanie. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...