Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

chyba nie, choć może nie wiem... to tradycyjna metoda, dawniej indukcji nie bywało :)

najlepiej albo na piecu albo na płycie azbestowej położonej na czymś co ciepło daje, gazie lub prądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię z kardamonem, taką bardzo mocną. Kiedyś to kardamon mi kolega z Izraela przywoził, jego siostra za araba się wydała :) teraz już można kupić bez problemu. Nauczył mnie też, że jak się po gotowaniu (parzeniu) wleje pół łyżeczki zimnej wody, to fusy opadają na dno i można zlać łatwo z tygielka. Wiedziałaś?

Nie, nie wiedziałam. Następnym razem wypróbuję. Dzięki. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kardamon to przyprawa, normalnie w każdym sklepie wśród przypraw znajdziesz. Jest też częścią przypraw do piernika. :yes:

A to czemu Ewa mleka nie pije? Dlatego, że organizm dorosłego człowieka nie ma enzymów trawiących mleka? Tak słyszałam i nie wiem czy to prawda. U nas kurka bardzo dużo mleka schodzi, wszyscy pijemy, Stefcio najwięcej.

Moja codzienna "kawa" to kubek gorącego mleka i w tym łyżeczka rozpuszczalnej kawy i łyżeczka cukru. Taką po turecku, czyli po chorwacku :lol2: pijam tylko jak tęsknota dopadnie albo jak chce zrobić coś miłego dla siebie samej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Kochani, przychodzę z podziękowaniami. Jeden procent w naszej fundacji już rozliczony. Widzę, że jak co roku, nasi stali dopingowcy działają z ukrycia. ;-)

Po raz kolejny, bardzo, bardzo dziękujemy, że mimo tego iż jest wielu innych potrzebujących, a nawet wielu innych potrzebujących bardziej, to jednak wybieracie pamiętać o moim Stefciu. DZIĘKUJEMY!!!

 

A tak, to u nas po staremu. Gościa mamy, jest z kim pogadać, ktoś po domu prócz nas się kręci i jest nam dużo, dużo lepiej. :yes:

Pozdrawiamy wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, no słucham też. Czasami. Waśnie weszłam by szukać adresu co mi EZS kiedyś tutaj podawała, bo znowu mi się (chyba) to coś w uchu odkleiło i rano tańczę zanim się unormuje. Gdzieś to było, kurka, latem jakoś..., idę szukać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żelcia, na mój rozum to masz najzwyklejsze zawroty położeniowe, z angielska bppv. Już się tu na forum trafiały

są to zawroty otolitowe, taki "kamyczek" w błędniku się od ściany odkleja i póki jest odklejony, to o ściany wali przy ruchach głowy i objaw jest, że się kręci. Jak się przyklei (na stałe albo na trochę) to wszystko mija. Nic groźnego. A co robić? Hm, znaleźć lekarza, który umie taki manewr zrobić, co ten kamyczek wpycha w miejsce, że nie przeszkadza (czasem laryngolog, czasem neurolog). Albo obczytać się i zrobić sobie samemu http://www.youtube.com/watch?v=pa6t-bpg494 masz tu manual, zaczynasz od strony, na której się kręci (kładziesz się na prawy bok, kręci się, to siadasz i wg instrukcji zaczynasz od głowy w prawo).

Albo poczekać, kiedyś się w końcu sam ten kamyczek przyklei...

jest!!!! Znalazłam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadnij Zelciu co sie dzisiaj wydarzylo.... tararara....http://forum.barcis.pl/images/smilies/balet.gif

 

Telefon mialam.. i juz jest... i na mnie czekahttp://forum.barcis.pl/images/smilies/yahoo.gif

Jeszcze raz dzieki wielkiehttp://forum.barcis.pl/images/smiliesbf/kwiaty2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten jest lepszy. W tamtym brak ostatniej pozycji, gdy jest "nos w podłogę". I nie 20 sek ale ja robię po minucie. Nie zaszkodzi.

a tu masz taki do it yourself... też może być :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...