Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wszystko ok. Słoneczko za oknem, lekki mrozek i ja dziś 45 lat ukończyłam. :wiggle:

Niestety Teściowa dziś odjeżdża i znowu będę sama do siebie gadać, ale przywykłam to raz, a drugie, przynajmniej nie będę się z nikim kłócić. :rolleyes:

Stefcio ok, po staremu, lecą dni. Nauczycielka jeszcze na zwolnieniu, więc ma "starą", taka którą miał poprzednio zanim "nowa" przyszła. Troszkę tej "starej" z zajęć ucieka, widać młodsze Panie bardziej mu się podobają. :wiggle:

Dzięki AnSi, że zaglądasz!!!! :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to lubiluesz dzisiaj mamy :) Najlepsze życzenia Żelko, - niech się niebo nad Tobą wyprostuje, czarne chmurzyska odpłyną, słońce niech zawsze świeci, zdrowie w ciele, a dobre i spokojne myśli niech w głowie zagoszczą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani bardzo, bardzo Wam wszystkim dziękuję za piękne życzenia!!!! Ja sobie sama dopowiem jeszcze jedno, obym za rok i za kolejny i za kolejny znowu na takie piękne życzenia od Was zasłużyła. :hug:

Torta dziś u mnie niet. Ale jest kupione ciacho z ciastkarni, takie lekkie jogurtowe co Stefcio szamka z uśmiechnięta gębą.

A wiecie co, dziś rano Stefciowi daje śniadanko i mówię do niego - wiesz mama dziś ma urodzinki. Zero reakcji, interes całkowicie w inną stronę. No to ja znowu - Stefcio mama ma dziś urodzinki, czy ty mnie kochasz. A Stefcio popatrzał mi głęboko w oczy ręką mnie obiął za szyję, do siebie przytulił i "kazał" siebie pocałować. :D Piękny początek dnia!

A moja mama wczoraj - bo ona dzwoni ZAWSZE dzień wcześniej bo jak mówi, chce być pierwsza :D po tym jak powiedziałam, no mamo to już 45-te, krzyknęła - ale ja jestem stara, no jak moje najmłodsze dziecko ma 45 lat... :D

A tak w ogóle dzień był piękny, choć męczący i pracowity...

I prezenty dostałam od Teściowej, od męża, od Stefka rehabilitanta i od naszej Depsi. Normalnie dziś był nienormalny dzień. :D Szalony, zakręcony, tylko jeszcze na zdrowie nie wypiłam, ale zaraz jak maż wróci se strzelimy po kielicha (ja 1/4) rakiji. W życiu bym tego nie wypiła, ale pachnie domem to raz a drugie czas najwyższy być normalną. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelko - najsłoneczniejsze Ci życzenia przesyłam - zdrowia, zdrowia, pogody tej wewnętrznej i dużo miłości.

W ogóle nie wyglądasz na 45 ! Wiem co mówię, bo oglądałam Cię na blogu :) Tak trzymaj :)

Aaaa... podobno prawdziwe życie to się zaczyna po 50tce - tak że ja sobie tez nieśpiesznie poczekam ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depeś jaka baba taki kieliszek. :wiggle: Chyba bym całego nie przeżyła a jeszcze mi się chce tego prawdziwego o którym Zochna piszę. :wiggle:

Amlto, dzięki bardzo! No znowu piękna kartka urodzinowa!!!

Zochna, dzięki serdeczne. Co do bloga, to tam chyba jakieś bardzo udane zdjęcie musiałam fkleić! :wiggle:

 

Jesoo jak u nas wiatr łomoczę! Normalnie w kościach czuć, brrr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieje u nas okrutnie i jakieś nieprzyjazne dźwięki za oknem. Na morzu sztorm. Żelko i ja swoją zachomikowaną od niepamiętnych czasów rakiję chyba dziś wyciągnę, Twoje zdrowie wypiję. I za tych, co na morzu i za tych, co nie mogą może też :) A tak poza tym, to cieszę się, że w tak dobrym nastroju Cię widzę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kochani, dzięki serdeczne!

Rakija czeka. Pewnie w sobotę lub niedzielę zagości, wczoraj nie daliśmy już rady. Latka swoje robią. :D Obawiam się, że jak wreszcie napić się zdecydowałam, to starość mi nie pozwoli. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa... podobno prawdziwe życie to się zaczyna po 50tce ..... ;) :)

jakoś nie widzę różnicy ;)

chyba, że na gorsze .... coraz więcej mnie boli, jeszcze gorzej widzę i coraz trudniej

ze mną wytrzymać :o( szczególnie po nockach) ....... jak to godajom, jo jest zmierzły :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...