Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

DSC_0746.jpg

Kochana Zelko ,dziekuję za piękne życzenia i tym samych chciałabym Ci sie zrewanżować przychodząc do Ciebie z czułością i wdzięcznościa za Twoje dobre serduszko ....jesteś dla mnie Aniołem Dobroci zesłanym dla tego zabieganego ,skłóconego i pełnego wzajemnych pretensji świata ......w moim sercu już na zawsze masz swoje miejsce :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Żeleczko bardzo dziękuję za życzenia.

Pogoda nie nastraja nas świątecznie. Za oknem nie ma białego puchu. Atmosferę tworzą świąteczne ozdoby, gwiazda betlejemska, jemioła, zapach pieczeni i ciast unoszący się w domu oraz przede wszystkim my. Starajmy się aby ten czas był wyjątkowy, świąteczny i miły. Nie rozpamiętujmy tylko doceńmy i cieszmy się z tego co mamy. Zarażajmy optymizmem i ciepłem wszystkich dookoła.

 

Wszystkim życzę zdrowych i spokojnych, bardzo radosnych świąt, żeby każdy z nas zwolnił i miał czas najbliższych. Każdemu z Was życzę, żeby spełniły się Wasze pragnienia a wybrane cele zostały osiągnięte oraz żeby rok 2014 był szczęśliwy i pomyślny prywatnie i zawodowo.

Wszystkim tu zaglądającym z uściskami Jagoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo Wszystkim za życzenia! Święta były piękne i rodzinne. Pojechaliśmy do Bydgoszczy do Teściowej. Wigilia była u Siostry mojego M, przepięknie wszystko zrobione, podane i w ogóle. Potem już u Teściowej we czwóreczkę spędzaliśmy.

Po powrocie do domku Stefka choróbsko dopadło, tak, że Sylwester antybiotykowy mamy. Mnie z kolei w szyi znowu usztywniło. potańcówki bedom lekko sztywne, ale u mnie i tak są sztywne,bo ja antytalent jezdem, więc nikt nawet różnicy nie zauważy. :D

Mam nadzieję, że Wam lepiej dziś pójdzie. Udanej zabawy i Wszystkim życzymy wszystkiego najlepszego!!!! :hug:

DSC02001.jpg

p.s. może w następnym roku lepiej mi pójdzie z powiększaniem zdjęć :lol2:

Trzymanko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie za życzenia!!!

Niestety z Stefcia przeszło na mnie i teraz wiem czemu on bidy jeść nie chciał i mówić też (no dobra może nie mówić ale wydawać dźwięki ;-)) Tak baaardzo drapie w gardle, że wytrzymać się nie da. Dziś calutką noc spałam z Cholineksem w buzi bo inaczej nie dało wytrzymać.

Pilnujcie się teraz kochani, bo ten wirus tak daję popalić i to dosłownie - w gardle.

Zdrówka Wam życzę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Toluś!

Właśnie czuję jakbym pieprzu się nawąchała, zatoki przynosowe płoną. Ucho prawe czy prawe zęby :lol2: bo ja już nie wiem co to jest, też czuję. Na 8. mam laryngologa, umówiony dawno temu, akurat się przyda, jeśli do tego czasu nie przejdzie. Na razie temperatury brak. Zobaczymy, dopiero drugi dzień, a ja już bym chciała abym była zdrowa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...