Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A może przyjechać nad morze:) Zapraszam. Może być i bez andruta, na miejscu się zrobi :) A tak wgl to od jutra zaczynam wyzwanie 30 dni bez słodyczy. Poszę trzymać kciuki :) Za to teraz wysłałam S. do Sowy po torcik bezowy. A co - dzisiaj jeszcze mogę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anSi no to to jak dieta, to już nawet nie wspomnę o tym co to nie wolno jeść.

A co do morza.., no mi tam zawsze zimno jest. Nawet latem jak jest tem 30 stopni to wiatr jest lodowaty. To nie dla mnie. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelciu kochana, Ty to powinnaś po tyłku dostać. Pięknie dziękuję za cudne, bratkowe pisanki, ale ...oprócz nich coś jeszcze "zaplątało" Ci się do paczki. I pewnie przz przypadek to coś jest szare? :) Bardzo, bardzo dziękuję :) No i jak ja mam się odwdzięczyć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anSi no Ty nie gadaj Dziewczyno bo jakby tak bilans podliczyć to ja wciąż mam u ciebie dług. :wiggle:Ale o nadpłacie pamiętam i dług spłacę w swoim czasie. :hug:

Arni ja też przesyłam. :bye:

No i kciuki dla anSi dietytrzymam cały czas!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No..kochane mija piąty dzień odkąd słodyczy nie miałam w ustach :) Wypijam butlę wody mineralnej codziennie. Wiem, że za mało, ale od czegoś trzeba zacząć, piję herbatki zielone, czerwone, ograniczyłam czarne. Może uda się :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

EZS żeby u Ciebie nie zaśmiecać, jak masz czas zerknij proszę. Czy to coś co martwi czy tylko na kolejne badania wysyła. Resztę jakiś tam badań będę mieć dziś. DZIĘKI!

[ATTACH=CONFIG]251064[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trawnik jest po pierwszym koszeniu i domaga się, zapomniałam jak to się mówi, by tym czymś co ma kolce przelecieć i powyciągać to suche. Mąż zaczął to robić ale pogoda mu przerwała.

Tam w tyle nie widać ale rosną maliny. To od sosenki pa nadal jest już działka rolna, i miały tam być owocowe drzewa, ale nam się scenariusz pozmieniał i są maliny.

O wynikach już wiem, Ewka napisała mi wszystko na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prababko, styropian trzeba, że tak powiem zagruntować, ja robię to Czymś co kupuję w sklepie z farbami Flugger-a, a nazywa się to Primer. Może w tych sklepach gdzie mają różności do malowania jest też jakiś inny primer (prajmer), zapytaj, jak powiesz o co chodzi, na pewno będą wiedzieli jaki primer Ci dać. Bo styropian przed farbą trzeba tym pomalować, ja maluję gąbeczką, ale pędzlem też można. Gąbeczka, to jakakolwiek gąbka, jak te do mycia naczyń (nie to szorstkie), moczysz w tym prajmerze i tak ciapkasz . Dopiero jak ten primer wyschnie, to dajesz farbę, jaką tam masz, byle by była akrylowa.

Stefka rehabilitanta właśnie nie dawno uczyłam, jajko styropianowe zrobił. ale potem w domu wziął jakąś inną niz akrylowa farba i tym od razu pomalował styropian i jak mówił, zrobiły mu się bąble i farba odchodzi.

Jednak primer jest potrzebny by się farba trzymała, a akrylowa jest lepsza, bo nie zachodzi z styropianem żadna reakcja i ładnie się wszystko trzyma.

A potem nawet można polakierować, też akrylowym lakierem, są takie matowe.

Tylko nie wiem czy się opłaca kupować na jedną kurkę i jednego baranka, bo za zwyczaj własnie te malutkie opakowania są bardzo drogie.

A Ty masz tylko dwie sztuki tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prababko nie ma za co. Na pewno są też takie farby co można od razu na styropian, ale to by trzeba w sklepie, takim dla plastyków, zapytać, bo ja znam tylko taką metodę o jakiej napisałam.

.

No są jeszcze farby kredowe, które się nadają, moja Znajoma tutaj sprzedaje http://www.agohome.pl/

Pokazywała nam zajączka taką farbą pomalowanego i wyglądał jak ceramiczny. Zapytam jak będę u Niej, czy ma w małych opakowaniach i po ile i dam Ci znać mailem. Pozdrawiam serdecznie! :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...