Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Żelko, jaka piękna wiosenna metamorfoza :) Skorzystałam z okazji i zajrzałam do sklepiku Twojej znajomej i wypatrzyłam od razu fajne kubki do kawy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toluś odwzajemniam. :hug:

anSi a wiesz, że jak widziałam te w sklepie od razu mi Ty do głowy przyszłaś. :wiggle:

Tarcia no jakiś komplecik se zrób w zależności od tego kogo chcesz w tym częstować, czy ilu przeważnie masz gości chętnych na kawę. No chyba, że ma być tylko dla Ciebie i M, no to wtedy dwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę tylko na chwilę. Miałam nie dawno troszkę nerwów, bo ktoś do mnie wydzwaniał (24 telefony w 3 dni). Nie mówił niczego groźnego, udawał dziecko niepełnosprawne, niby upośledzone i wypytywał o rożne rzeczy, nie chce pisać wszystkiego...

Długo myślałam kto by to mógł być i dlaczego mi to robi (do dziś się trzęsę na dźwięk telefonu) i nic mądrego nie wymyśliłam. Ja nie znam takiej osoby która byłaby do takich "żartów" zdolna. Po prostu nie znam..., ale ponieważ taki niby żarcik na tyle wytrącił mnie z równowagi, zdecydowałam się wyłączyć ze wszystkiego i od wszystkich. Nie będę już tutaj zaglądać.

Dziękuję Wam wszystkim bardzo za tyle lat wsparcia! Jeśli kiedykolwiek uraziłam kogoś z Was, czego ja osobiście nie jestem świadoma, to przepraszam. Na pewno nie było zamierzone.

Przepraszam także bardzo Agnieszkę za to, że w październiku brałam udział w tamtej dyskusji. Nie było to wszystko nikomu do niczego potrzebne, ale czasami człowiek czując się urażony działa pod wpływem własnej dumy a nie rozsądku.

Do nikogo z Was nie mam żadnego ale, i każdemu mogę tylko dziękować, było za pomoc, było za nauczkę.

Dziękuję wszystkim!

Jeżeli mogę prosić, to nie komentujcie tego, bo nie chce dyskusji, ale czułam, że należy Wam się wszystkim choć tyle szacunku by napisać dlaczego już do nikogo nie zaglądam. Nie chciałam Was pozostawić bez słowa wyjaśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mamy nie komentować!

dyskusji nie ma tu żadnej.

Ktoś jest idiotą i tyle.

Przypomina mi to zabawową koleżankę z pracy mamy, która w czasach wszechwładzy UB zadzwoniła do nas, a właściwie jej kochaś zadzwonił, bawili się na zakrapianej imprezie i brak im było adrenaliny. Więc zadzwonił, powiedział "idą po ciebie" i odłożył słuchawkę. Fajnie, nie? Koleżanka w poniedziałek się przyznała, ba opowiedziała to jako świetny żart.... A moja mama umierała przez 2 dni ze strachu. Żelciu, to co u Ciebie było, to nic.... Ludzie są podli ale przede wszystkim bezmyślni.Są też tacy, dla których tylko oni się liczą, ich zabawa, ich rodzina, ich życie, reszta ma służyć ich rozrywce lub ich celom. Ot, lajf.

Lecz mimo wszystko nie wydaje mi się, żeby to ktoś z forum.

 

I za nic nie przepraszaj, szczególnie, jak masz rację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://info.wiara.pl/files/12/03/14/734093_050105a_HP05_34.jpg

 

Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych

wypełnionych nadzieją budzącej się do życia

wiosny i wiarą w sens życia.

Pogody w sercu i radości płynącej z faktu

Zmartwychwstania Pańskiego

oraz smacznego Święconego w gronie

najbliższych osób

Edytowane przez Amtla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...