Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

 

ja to w szoku dopiero jestem normalnie chyba w przedszkolu Syna rodziłaś:lol:

 

Wu, tak samo. Widziałam już Żelkę w realu, ale wczoraj byłam w szoku. Żelko wspaniale wyglądasz:).

 

Dziękuję Kochana, że udało Wam się przyjechać:). Nie wyobrażam sobie następnego spotkania bez Was. Już nie dam się więcej wrobić w organizację , bo widzę ile straciłam...

 

Wu ja też o ten link poproszę :rolleyes:

Edytowane przez EDZIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Edziu myślę że się Nelcia nie obrazi;)

Gdzieżby, gdzieżby :)

 

Edziu, sorki wielkie, że jeszcze do Ciebie nie dotarłam z linką. Wusia już poratowała, czy słać?

 

Wesoło tu dziewczyny, aż mi się stare dobre czasy przypomniały, a i łza w oku zakręciła ;)

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Dziewczyny, a ja to się Cieszę, że jesteście. Ffffszystkie :) A Ciebie Edziu, to szczerze podziwiam. Nie dość, że profesjonalistka w każdy calu, medialnie uzdolniona, to po prostu kochana, dobra kobitka. Prawdziwa ślonska dzioucha :) Żeluś chustę wrzosową noszę niemal jak talizman. Tak mi z nią dobrze....Ech, jak dobrze być z Wami....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

anSi, cieszę się bardzo. Tego rodzaju chusty bardzo się wszystkim podobają, więc rozumiem, że też jesteś z niej zadowolona. Ja swojej osobistej, na razie nie mam, ale za to mam radości dużo z radości tych którzy mają moje chusty. :wiggle:

My zaczynamy wstawać po miesiącu chorowań, choroba chorobę goniła... Chorowaliśmy na przemian. Czasami trudno było się wyrobić, ale dzięki Bogu, podnosimy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, nasz forumowy Franio ma aukcję świąteczne na Allegro. Są tam, między innymi prace naszych Forumowiczek, bardzo proszę zerknijcie, bo warto!

Przepiękne poduszki Agduś, cudowne serwetki Parbabki, są też kartki i dużo innych rzeczy na prezenty..., wszystko rękodzieło, każdy drobiazg to małe dzieło sztuki. Święta idą, pomagajmy proszę! :hug:

http://charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationPurposeId=139

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno wyschnać na przezroczyste, ale abym Cie w coś nie wpędziła, sprawdź lepiej na małym kawałeczku. Ja Vikolem kleiłam dużo rzeczy i zawsze wysychał tracąc ten biały kolor.

 

I dziękuję za serwetki, jakie cudaaa, normalnie CUDA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...