Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej,Zelijka!!!

bardzo podoba mi sie twoj domek.Projekt super.My rowniez mamy waska dzialke (20m) i szukam ,szukam,szukam....ciagle cos mi nie pasuje.W koncu skonczy sie na indywidualnym pewnie.

Bede sledzic twoj dziennik,poniewaz nadajesz na podobnych falach i jesli pozwolisz bede zlampiac twoje pomysly (jesli nie pozwolisz i tak bede to robic :wink: :D )

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz kiedys czytałam twój dziennik... ale nic nie komentowałam, wiec czas zacząć. Powiem ci szczerze ze tez zawzse jak wzywam lekarza zastanawiam sie czy to moje przewrazliwienie , czy aby nie przesadzam ... z kolei gdy zastanawiam sie czy go wezwac do dziecka i zwlekam kolejny dzień to do głowy przychosza mi mysli o wyrodnych matkach.

Mysle ze kazda z nas ma takie dylematy a ty zrobiłas bardzo dobrze, ze wezwałas lekarza a to ze on nie potrafił sie zachowac i zrozumiec to juz jego problem. Poobserwuj swojego synka moze go zawiało, moze ucho go bolało? spotkałam sie z czyms takim i lekarze długo dochodzili do prawdy, a dziecko cierpiało. Mam nadzieje ze mu przejdzie i ze to nic powaznego.

Apropos budowy zycze bardziej sumiennych pracowników .. wiem jakby co to za problem :cry:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko

Jesteś najzupełniej normalną, zdrową i rozsądnie reagującą mamą! Każda mama na Twoim miejscu zrobiłaby to samo. Wstydzić i zastanawiać się powinien ten lekarz - pewnie wstał co najmniej lewą nogą :evil: Jego zachowanie było okropne, nieczułe i nieprofesjonalne!

 

Sama spotkałam się z podobnymi reakcjami lekarza pogotowia i zastanawiam się czasami, co jest przyczyną takiego ich beznadziejnego i nieludzkiego podejścia :-?

 

Zareagowałaś tak jak Ci serce kazało - to najlepszy w takich przypadkach przewodnik.

Bardzo się cieszę, że z Twoim synkiem wszystko OK, ale może pojedź z nim do jakiegoś NORMALNEGO lekarza, specjalisty. Niech zdiagnozuje problem i wtedy nie będziesz się już TY tak martwić, jeśli - odpukać - podobna sytuacja się kiedyś wydarzy.

 

Pozdrawiam Cię bardzo cieplutko.

Zapomnij jak najszybciej o tym konowale z pogotowia :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko

Jesteś najzupełniej normalną, zdrową i rozsądnie reagującą mamą! Każda mama na Twoim miejscu zrobiłaby to samo. Wstydzić i zastanawiać się powinien ten lekarz - pewnie wstał co najmniej lewą nogą :evil: Jego zachowanie było okropne, nieczułe i nieprofesjonalne!

 

Sama spotkałam się z podobnymi reakcjami lekarza pogotowia i zastanawiam się czasami, co jest przyczyną takiego ich beznadziejnego i nieludzkiego podejścia :-?

 

Zareagowałaś tak jak Ci serce kazało - to najlepszy w takich przypadkach przewodnik.

Bardzo się cieszę, że z Twoim synkiem wszystko OK, ale może pojedź z nim do jakiegoś NORMALNEGO lekarza, specjalisty. Niech zdiagnozuje problem i wtedy nie będziesz się już TY tak martwić, jeśli - odpukać - podobna sytuacja się kiedyś wydarzy.

 

Pozdrawiam Cię bardzo cieplutko.

Zapomnij jak najszybciej o tym konowale z pogotowia :-?

 

Ja chcialm dzis pojechac ale on wtedy nie nadawal sie na to aby go zabrac, bo lezal, a jak chcialam go poruszyc to sie krzywil z bolu. Dlatego dzwonilam do pogotowia.

Widac, po prawie godzinie Nurofen zaczal dzialac i odpuscilo. Cale szczescie. Jutro i tak ide do laryngologa, bo czasami w tym prawym uchu grzebie, wiec, moze cos tam odczuwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko po przeczytaniu tego postu, aż mi się ciarki pokazały, jesteś bardzo dzielna, bardzo dobry odruch, tym bardziej, że dziecko jest przecież niepełnosprawne, nie mogłaś stwierdzić co mu jest postąpiłaś bardzo dobrze, ratowałaś swoje dziecko. Ten lekarz to kawał poj..........%#^^&^# :evil: :evil: im się pracować nie chce, wszystko krytykują. Teraz to juz nie ma chyba dobrych lekarzy pracujących zgodnie z przysięgą hipokratesa :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/b]Zeljka Nie przejmuj się tak tym lekarzem!! Dziecko, to priorytet!!!Nic i nikt nie może określać nam czasu, stanu w jakim się znalazłyśmy!!! Nawet najmniejszy , niestandardowy objaw "innego" zachowania dziecka powinien być zdiagnozowany!! Każdy reaguje inaczej i MASZ PELNE PRAWO SIĘ DENERWOWAĆ!!1

A oburzające zachowanie lekarza jest spowodowane, złym systemem w jednostkach pogotowia. Redukcja karetek wyjazdowych spowodowala niewydolnośc tej jednostki służby zdrowia! Poprostu nie nadążają z wizytami !! A prawie na każdej, chodzi o zycie człowieka! I nie beknie żaden zafajdany urzędas, tylko normalny , ciężko pracujący człowiek!!To jest istna paranoja!1 Ja na Twoim miejscu, pomimo wszystko, udałabym się do tego pogotowia, zapytała o człowieka i podziękowalabym za "fachową poradę "i zrozumienie. I nie krzykiem, wyzwiskami, tylko tak normalnie jak człowiek do człowieka! Może taka forma zawstydzi go na tyle że innych potraktuje z należytą uwagą!!

A najgorsze jest to, że w obecnym systemie ,pogotowia, największe prawa mają pijacy, i chuligani!1 I uwierz , wiem co mówię!!!

Cale szczęście że Twoje dziecko ma WAS!!! Rodzicow , którzy zajmą się odpowiednio i wszystkiego dopilnują!!

Pozdrowienia!! Uściskaj syna i polaskocz Go od "ciotki" :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...