Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

witaj, masz śliczny domek i pięknie i czysto robiony :)

nie będę udawał że oglądam z pewną zazdrością :oops:

ale może i mój za jakiś czas będzie tak wyglądał :)

 

pozdrawiam

Na pewno bedzie, poradzicie sobie z tym co Was spotkalo i pojdzie wszystko dobrze...Nie wolno sie poddawac. Bedziemy trzymac za Was kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zeljka bardzo dobrze zrobiłaś, ja też jak nie wiem czy to powążne czy nie a dzicko wygląda kiepsko wzywam karetkę i mam gdzieś co myśli lekarz.

Dla mnie wtym momencie mje dziecko jest najważniejsze i już :-?

A tym lekarzem to sie nie przejmuj

Nie bakuje takich na świecie, najważniejsze jest zdrowie dziecka

:-?

Pozdrówka i trzymam kciuki za wszytki i budowę i zdrówko i rodości duże i małe co dzień :p 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że już wszyscy Ci to pisali, ale ja to powtórzę :

 

Jesteś najnormalniejszą na świecie, bardzo troskliwą matką a do tego bardzo dzielną kobietą !!!

 

I bardzo Cię podziwiam !

 

A tego lekarza z pogotowia miej w... "najgłębszym poważaniu", ale co się dziwić wszak to facet. Jak to moja koleżanka powiedziała : wszyscy faceci nadają się do uśpienia :D :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljka, postąpiłaś tak jak każda normalna matka w takiej sytuacji. Chamskim zachowaniem lekarza nie ma co się przejmować - to go oczywiście nie tłumaczy, ale pewno przez ten cały bajzel w służbie zdrowia jest mocno sfrustrowany, i może w jakiś sposób traci na takich "nieuzasadnionych" wizytach.

 

Głowa do góry i oby nie było więcej potrzeby wzywania pogotowia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko za każdym razem, kiedy jesteś zaniepokojona, wzywaj lekarza i niech Ci nigdy do głowy nie przyjdzie, że może niepotrzebnie!

Nawet gdybyś miała zapłacić za przyjazd karetki :evil:

A synka koniecznie niech obejrzy pediatra, może to ucho, a może to coś związanego z mięśniami, może z nerwami? Przynajmniej jakoś Cię pokieruje... Lepiej dmuchać na zimne..

Pozdrawiam i mam nadzieję, ze już jest lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kobitki!

Laryngologicznie wszystko jest ok, nie ma zapalenia. Prawdopodobnie go zawialo. Co prawda, przewiewow nie robie w domu, ale mysle, ze w nocy jak spal musial sie spocic, bo rano jakas godzinke po wstaniu juz go usztywnilo. Moze tez sie zle poruszyl i dlatego...A moze i jedno i drugie, nie wiem...

Na razie nie moze w jedna strone glowe odwracac ale jakos wytrzymuje. On jest dosyc cierpliwy w chorobie, a jak przeciwbolowe srodki dzialaja to nawet jest wesoly...

Daje sobie pomasowac i posmarowac mascia, mam nadzieje, ze nie dlugo pusci i bedzie ok...Trzymajcie za niego kciuki... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes NORMALNA! Jak cos dziecko boli to trzeba do lekarza. Lekarz jest specjalista. Jak stuka w silniku to jedziemy do mechanika, tak? No! Może to jest przesadna alegoria, ale do mnie przemawia. Jak człowieka boli i nie wiadomo co i jak to do lekarza i tyle. Od czegoś Ci lekarze są. Tyle kasy co na ZUS idzie i oni jeszcze mają ale?? To jakiś skandal! I na upartego mogłabys złozyć skargę na tego lekarza. On ma obowiązek przyjechać, zbadać, coś przepisać... Ja bym zaraz wjechał na tego lekarza!! :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę to, co inni: postąpiłaś jak najbardziej normalnie. Lekarze są różni, tak jak różni są ludzie. Mojej cioci kiedyś dysponentka pogotowia powiedziała, ze karetka to nie taksówka... Niestety mój kuzyn zmarł... Lekarz zachował się podczas wizyty u Ciebie po prostu skandalicznie. Brak słów :-? Trzymajcie się ciepło

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synek juz ok, trzymalo go z trzy dni i przeszlo...

A na budowie glazurnik mial juz zaczynac ale odsunal termin na ten tydzien...A wczoraj mu cos wypadlo, byl tylko zagruntowal dwa pomieszczenia...Dzis mial zaczynac, to przyjechali aby powiedziec, ze jak nie musza, to dzis odpoczna sobie po wczorajszej imprezie...,wiec jutro chyba juz cos zaczna robic...

Kafelki wszystkie Tubadzina, tylko w korytarzu mial byc Paradyz, ale cos szukaja i znalezc nie moga... :lol: Ceny przyzwoite, bo wszytko ponizej 50zl/m2...Gorzej z kabina przysnicowa, tez mialo byc nie drogo, ale wychodzi na to, ze jak na lata, to musi kosztowac...A ceny to chyba z kosmosu maja... :o

Jak tak sie nic przez lata nie robilo, to teraz wywalam galy na te obecne ceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się ,że z Synkiem juz dobrze.

Trzymam kciuki za gotowoœć do pracy Twojego glazurnika. :lol: :lol: :wink:

 

Jeżeli chcesz to moge podac Ci namiary do Pana , który ma ładne kabiny(i nie tylko) w dobrych cenach - ma tez dojœcia do kabin (podróbek) ale bardzo ładnie wykonanych i w rozsšdnych cenach. Kupowalismy u niego gres, kabine, umywalki itp.

 

Nie wiem jakie masz preferencje , tzn czy preperujesz tylko produkty z wyższych półek(tylko firmowe) czy nie??

 

Pozdrawiam,

KasiaR :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko - przeczytałam o Twoich zmartwieniach związanych z chorobą Synka i cieszę się bardzo, że wszystko minęło :D .

 

Widzę, że teraz Ty przechodzisz lekcję cierpliwości i w związku z tym życzę Ci aby prace jak najszybciej szły do przodu, bo z tymi fachowcami to tylko utrapienie.

Pozdrawiam serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...