Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Zeljko Ja nadrabiam zaległości i bardzo się cieszę że z synkiem już wszytsko wporządku, a zareagowałaś zupełnie normalnie, nietsty nie wszyscy lekarze rozumieją że z dziećmi postępuje się troszkę inaczej a szczególnie z dziecmi niepełnosprawnymi :evil:

Drugi fakt to taki że u nas karetki niby są podzielone na specyfikę wyjazdu a w rzeczywistości ma się to tak że każda karetka jedzie tam gdzie jest wezwanie i jeszcze jest ich za mało ale to już choroba naszego systemu, którego chyba nikt już nie uleczy a zawsze cierpi niestety PACJENT :cry: :evil:

Nie wiem dokładnie na co cierpi Twój synek ale wiem z obserwacji że dzieci z wiotkością mają tendencje do podwyższonego napięcia niektórych partii mięśniowych może właśnie to zaczyna się dziać u Twojego synka.

Nie wiem czy jest rehabilitowany i jakimi metodami ale może to własnie to.

zyczę Wam dużo zdrówka i pracowitej ekipy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Oj te dylematy.... :-?

My na ścianie w jednej z łazienek mamy fugę Mapei - nie ma żadych problemów, ale może przez to że biała :roll: , ale na podłodze mamy granatową i też żadnych problemów.

W drugiej mamy na ścianie Atlasa i też OK.

 

A kiedy będą nowe zdjęcia Zeljko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie dzis cos pstryknac...Co do progow, to u nas jest za duzo a nie za malo.., przydalo by sie ujac a nie dodawac... :(

Wylewka nie rowna i trzeba wyrownac a samym tym podniesie sie poziom i bedzie do pralni i do kibelka prog do gory.... :-? A jak reszta wyjdzie to zobaczymy... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelijko,

Twoja pralnia po zafugowaniu będzie "salonowa". Już teraz jest śliczna - ładne kafelki, dekorek, wszystko dopasowane :D .

Co do progów, to w łazience, aż tak to nie przeszkadza. Ja teraz w mieszkaniu mam próg w łazience, przyzwyczaiłam się i w ogóle go nie zauważam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się podobają płytki w pralni Zeljko :D .

Ładne kolory - takie cieplutkie.

Podłoga będzie w karo czy na prosto?

 

A może zamiast progu da się wstawić listwę, która zniweluje poziomy?

Są takie metalowe listwy, bo jak musi być próg to z czego on by miał być zrobiony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzienki kobitki. :p Ciesze sie, ze Wam sie podoba.

Podlogi u nas wszedzie zwikle, nie w karo...Mi teraz w mieszkaniu tez mamy takie malutkie progi, w domku moim tez mialam i sie zylo... :wink: Nie martwie sie tym wcale, tylko szkoda, jak jedno planujesz a drugie ci wychodzi... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko jak beda mieszkac, to Ty juz zaczynaj sie pakowac 8) :wink: moi jak zaczeli mieszkac, to nie wiedzialam czy z zakupami nadarze hihi jak kupilam plytki, to sie okazalo ze juz drzwi potrzebuja, jak kupilam drzwi, to farbe trzeba wybierac, bo przeciez grzejniki wieszaja... kurna dla mnie za szybko to idzie :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

Zeljko jak beda mieszkac, to Ty juz zaczynaj sie pakowac moi jak zaczeli mieszkac, to nie wiedzialam czy z zakupami nadarze hihi jak kupilam plytki, to sie okazalo ze juz drzwi potrzebuja, jak kupilam drzwi, to farbe trzeba wybierac, bo przeciez grzejniki wieszaja... kurna dla mnie za szybko to idzie

 

I oto chodzi :wink:

Zeljko bardzo fajne płytki masz 8)

I ja mysłe że czas pomysłeć o pakowaniu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko mam nadzieję że Ci już lepiej jak sobie pomarudziłaś :roll: :p

Wiesz tak sobie myślę, nie przejmuj się kafelkarzami że narzekają.Z tego co czytam to wszyscy fachowcy narzekają.Nie bierz sobie tego za bardzo do serca - szkoda zdrowia,a oni niech robią i nie narzekają.Serdecznie Cię pozdrawiam i przesyłam słoneczko na lepszy humor.

http://img195.imageshack.us/img195/2914/cid6cdb73fa7c8e4020b2342a313bfa8377wd6.gif

 

Kafelki bardzo ładne - moim zdaniem skromne i eleganckie(też mi te kolory podchodzą) :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...