Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Kobiety kochane, do przeprowadzki to zostalo jeszcze bardzo duzo do zrobienia...Ale kiedys..., na pewno! :D

Kasiu, zobaczysz albo lepiej nie, nie zycze Ci tego.., jak budowa a wlasciwie wykonczenowka wykancza...Tez kiedys sie nad tym zastanawialam..., juz sie nie zastanawiam... :lol: Ale..., marudzenie pomaga! :lol: :lol: Choc problemow nie rozwiazuje... :-? Pamietaj tylko jak Whisper napisal..., im nie wystarczy patrzec na rece... :lol: Swieta prawda! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kobiety kochane, do przeprowadzki to zostalo jeszcze bardzo duzo do zrobienia...Ale kiedys..., na pewno! :D

Kasiu, zobaczysz albo lepiej nie, nie zycze Ci tego.., jak budowa a wlasciwie wykonczenowka wykancza...Tez kiedys sie nad tym zastanawialam..., juz sie nie zastanawiam... :lol: Ale..., marudzenie pomaga! :lol: :lol: Choc problemow nie rozwiazuje... :-? Pamietaj tylko jak Whisper napisal..., im nie wystarczy patrzec na rece... :lol: Swieta prawda! :lol:

 

Zeljko my będziemy wykańczać sami i będzie "WESOŁO" :evil:

Ale co tam wszystko przed nami :roll: Co nas nie zabije to nas wzmocni :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety kochane, do przeprowadzki to zostalo jeszcze bardzo duzo do zrobienia...Ale kiedys..., na pewno! :D

Kasiu, zobaczysz albo lepiej nie, nie zycze Ci tego.., jak budowa a wlasciwie wykonczenowka wykancza...Tez kiedys sie nad tym zastanawialam..., juz sie nie zastanawiam... :lol: Ale..., marudzenie pomaga! :lol: :lol: Choc problemow nie rozwiazuje... :-? Pamietaj tylko jak Whisper napisal..., im nie wystarczy patrzec na rece... :lol: Swieta prawda! :lol:

 

Zeljko my będziemy wykańczać sami i będzie "WESOŁO" :evil:

Ale co tam wszystko przed nami :roll: Co nas nie zabije to nas wzmocni :roll:

Kasiu jak tylko macie wiedze i czasu aby to robic, to polecam, bo jestem pewna, ze sami lepiej sobie zrobicie od takzwanych fachowcow... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z innej beczki, czy ktos wie co z tym fantem zrobic? Na onecie juz od jakiegos czasu nie moge wysylac poczty, moge przyjmowac ale wysylac nie, zglasza sie takie cos :-?

Twój serwer nieoczekiwanie zakończył połączenie. Mogło być to spowodowane: nieprawidłową konfiguracją serwera, problemami z siecią lub długim okresem nieaktywności. Temat 'Fw: LOT - nowa klasa biznes', Konto: 'miki', Serwer: 'smtp.poczta.onet.pl', Protokół: SMTP, Port: 25, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Numer błędu: 0x800CCC0F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeljka instalacje i tynki fachowcy a reszta to będziemy robić sami pomalutku aż do skutku :oops: :roll: :wink:

To trochę tak, jak my. No może jeszcze ocieplenie poddasza zostawimy fachowcom i ułożenie parkietu w salonie.

Zelijka, pięknie domek już wygląda w środku. A pomarudzić treochę trzeba, zawsze to potem lepiej na duszy :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z innej beczki, czy ktos wie co z tym fantem zrobic? Na onecie juz od jakiegos czasu nie moge wysylac poczty, moge przyjmowac ale wysylac nie, zglasza sie takie cos :-?

Twój serwer nieoczekiwanie zakończył połączenie. Mogło być to spowodowane: nieprawidłową konfiguracją serwera, problemami z siecią lub długim okresem nieaktywności. Temat 'Fw: LOT - nowa klasa biznes', Konto: 'miki', Serwer: 'smtp.poczta.onet.pl', Protokół: SMTP, Port: 25, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Numer błędu: 0x800CCC0F

 

Napisz o swoim problemie do obsługi poczty Onetu. Oni powinni wiedzieć w czym rzecz.

 

Wszyscy fachowcy narzekają - chyba taka moda :wink: .

Chcą sobie dodać ważności :wink: - nie przejmuj się tym.

To takie zabezpieczanie tyłów, że niby jakby coś im nie wyszło, to przecież winnien jest poprzednik, a nie oni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi ale slodko sobie pomarudzilas :wink: tak nie ze zloscia tylko przez potrzebe pomarudzenia :wink:

 

Ja jak chce pomarudzic na chalupke z samego marudzenia, to tez wymyslam ze kupie sobie dubeltowke i bede uciszac kogutki miniaturki ktore trzyma sobie sasiad a ktore pieja rankiem.... a kogutki i kurki sa sliczniutkie, takie malutkie i kolorowe. Jak zaczeli ocieplac przyziemie, to te piekne sliczniutkie kureczki wlazly na ogrodek, bo furtke chlopaki zostawily otwarta i wydziobaly dziure w styropianie :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z innej beczki, czy ktos wie co z tym fantem zrobic? Na onecie juz od jakiegos czasu nie moge wysylac poczty, moge przyjmowac ale wysylac nie, zglasza sie takie cos :-?

Twój serwer nieoczekiwanie zakończył połączenie. Mogło być to spowodowane: nieprawidłową konfiguracją serwera, problemami z siecią lub długim okresem nieaktywności. Temat 'Fw: LOT - nowa klasa biznes', Konto: 'miki', Serwer: 'smtp.poczta.onet.pl', Protokół: SMTP, Port: 25, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Numer błędu: 0x800CCC0F

 

Napisz o swoim problemie do obsługi poczty Onetu. Oni powinni wiedzieć w czym rzecz.

Napisalam i nic... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Zjelika :D

Pomarudzić czasem też trzeba. :wink:

Ciekawa jestem efektu płytek w przedpokoju, wyglądają bardzo intrygująco. Pralnie masz super - my bardzo żełujemy, że daliśmy płytki antypoślizgowye (jakby się tam miało robić Bóg wie co :roll: ), doczyszczenie ich graniczy z cudem :-?

A w odniesieniu do alarmu pytanko - światełka centrali nie są chyba widoczne z ulicy - tzn. jakby chciał nie daj Boże jakiś ciekawski zajrzeć czy masz załączony alarm?

Serdeczności

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie z ulicy nie są widoczne. Ale mi mamy takie czujniki tez w każdym pomieszczeniu i one tez mrugają... :-? O tych mówiłam, ze w nocy będę musiała ich czymś zasłonić, bo jak będę spać i czasami się przekręcać w łóżku, to pomyślę, ze kosmici mnie odwiedzili.... :lol:

Co do płytek w przedpokoju, to jest (chyba) Taurus Paradyz, w naturze są bardziej beżowe, bo na zdjęciu bardziej szare się wydają, choć to tez dlatego, ze na szarym podłożu (posadzce) leża. Jak wszystkie nasze płytki te tez nie są drogie, a te w pralni to Tubadzin Bihara, tez tanie...Tym bardziej się cieszę, ze się podobają... :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wzielismy taka troche inna, lepsza dla nas opcje alarmu ze wzgledu na nasze dziecko i sie narobilo... :lol: Ale to takie malutkie mrugawko, wiec czyms na pewno to przyslonie w nocy, bo w dzien nie jest to takie denerwujace...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale nie musi odrazu mrugac, moglo sobie spokojnie swiecic :wink:

 

Ja mialam zalozony alarm ruchowy obejmujacy lozko Juniora, coby mi sie po nocy nie wloczyl po chalupie :wink: ale ta malutka czerwona lampeczka sie swiecila a nie mrugala. Junior sie tak do niej przyzwyczail ze nie mogl usnac jak zapomnialam wlaczyc :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale nie musi odrazu mrugac, moglo sobie spokojnie swiecic :wink:

 

Ja mialam zalozony alarm ruchowy obejmujacy lozko Juniora, coby mi sie po nocy nie wloczyl po chalupie :wink: ale ta malutka czerwona lampeczka sie swiecila a nie mrugala. Junior sie tak do niej przyzwyczail ze nie mogl usnac jak zapomnialam wlaczyc :lol:

Ale fajnie, to mi sie podoba! :p

mojego synka na razie dom nie interesuje. Byl pochodzil, popatrzal i wychodzil...Na terasie sobie posiedzial i znow wracal do samochodu...Woli tam siedziec, bo tam ma radio, a w domu nic interesujacego nie ma...Moze jak juz bedzie gdzie polezec, troche zabawek i radio, to zmieni zdanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałam do Twojego dziennika Zeljko i nawet nie miałam pojęcia, jak daleko już jesteście (wiem, że Tobie się wydaje, że ciągle w polu) :)

Spóźnione serdeczności z okazji rocznicy ślubu. (Brałam ślub 6 dni po Tobie - w piątek). My w tym roku zapomnieliśmy o naszej rocznicy :oops: - pierwszy raz. Ale 14 sierpnia mamy rocznicę kościelnego, to może nie zapomnimy :-?

Ja mam takie czujki, które mrugają na czerwono i na zielono. Czasem głupio w sypialni - masz zielone światło, przytulasz się, a tu się zapala czerwone :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko,

a nie da się tego mrugania wyłączyć?

 

U nas na odmianę nic nie mruga choć działa i to mnie denerwuje :wink: .

 

Firma powiedziała, że mruganie mamy wyłączone, ale można je przywrócić - muszę do nich zadzwonić żeby przyszli i załączyli, bo mam wrażenie, że alarm nie działa :wink: :) .

 

I jak tu dogodzić nam kobitkom :wink: :-? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...