Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zeljka - to ciekawe czy każdy w trakcie budowy zaczyna mieć wrażenie, że dom jest za duży? Bo ja też mam takie myśli. Zastanawiałam się czy to nie wynika z tego, że przyzwyczailiśmy się do widoku pustej działki i każda budowla zmienia nam proporcje, do których oczy już przywykły...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego mam takie wrażenie, że na razie widzę jedna dużą płytę, więc „uderza” mnie cała ta powierzchnia. Ale potem jak powstaną ściany to się zmieni... Podobno wtedy ma się wrażenie, że pokoje są za małe... No cóż, trzeba przejść przez to wszystko. Tak na prawdę będzie można cos powiedzieć jak już się jakiś czas będzie mieszkało w tym domu...

Ale owszem, działka była pusta i do tego się człowiek tez przyzwyczaił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego mam takie wrażenie, że na razie widzę jedna dużą płytę, więc „uderza” mnie cała ta powierzchnia. Ale potem jak powstaną ściany to się zmieni... Podobno wtedy ma się wrażenie, że pokoje są za małe... No cóż, trzeba przejść przez to wszystko. Tak na prawdę będzie można cos powiedzieć jak już się jakiś czas będzie mieszkało w tym domu...

Ale owszem, działka była pusta i do tego się człowiek tez przyzwyczaił

Ciekawe, ale ja miałam zupełnie odmienne odczucia. Gdy wylali u mnie płytę, to miałam wrażenie, że dom będzie za mały. Podobnie mówiły obie sasiadki, gdy u nich był stan zero. Teraz, gdy są ściany, dom wydaje się dość duży!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Kawał czasu Cię tu nie było!

Witam po gorących wakacjach! :D

Prawdę mówiąc, wcale Ci się nie dziwię, że odechciało Ci się wyjazdów na południe Europy. W Polsce kilka dni było strasznie gorąco i wtedy pomyślałam, że nie da sie tak żyć!

U mnie strop dopiero się układa, a u Ciebie już poddasze!

Pozdrawiam i czekam na zdjęcia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Chyba nie ma budowy, na której "fachowcy" by cos nie spaprali. Wierzyć sie nie chce!!!! Przecież mają projekt i powinni do niego zaglądac i sprawdzać czy wszystko gra!.

Mam nadzieję, że coś wymyślą. U mnie też były przejścia, ale teraz wydaje sie, że wszystko idzie dobrze. Co nie znaczy, że nie jastem czujna.... 8)

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, że zdjęć nie ma. :( Mam tylko nagrywane kamera. Mąż chce to przegrać na CD i wtedy z tego porobić zdjęcia. Nie długo skończą dach i wtedy porobię tak zwane normalne zdjęcia, bo chce tez przesłać do moich ( Balkancow) a nie wszyscy maja Internet, wiec trochę takich zdjęć tez musze mieć. Wtedy poszukam cos lepszego od Onet-u i wstawię trochę zdjęć i dla forumowiczow. Ale to jeszcze trochę czasu minie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljka,

witam po wakacjach. Było wracać jak u nas tak straaasznie?? Brrrrr... :wink:

 

Ale masz przeboje z tą dziurą w stropie. Nie zazdroszczę, ale miejmy nadzieję, że wszystko dalej pójdzie jak po maśle. Trzymam kciuki!!!!

 

Zakładaj szybciutko album, bo bardzo jestem ciekawa (tak jak i inni) Twojego domku. Załóż na photosite, tak jak już Ci kiedyś mówiłam, a jak będziesz mieć jakieś problemy - POMOGĘ :D :D :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...