Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

ZELJKO jak byłam w ciąży z Robercikiem, który ma teraz prawie 2 latka, przemknęło mi przez myśl co będzie jeśli mój synek urodzi się chory czy niepełnosprawny :( ale szybko odgoniłam od siebie te myśli, bo stwierdziłam dlaczego mi się to ma przytrafić :roll: ale przecież teraz coraz więcej dzieci rodzi się w jakimś stopniu upośledzonymi :(

Ja sama nie wiem czy bym sobie poradziła, więc Ciebie bardzo podziwiam i ufam że Twoje dziecko będzie coraz więcej "umiało" dzięki Twojej miłości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No to sobie poryczałam - kochana przywracasz mi wiarę w ludzi ( szkoda tylko że nie wszystkie dzieciaki mają takich rodziców ) Twój synek jest prawdziwym szczęściarzem :) Dużo zdrówka dla Was wszytskich :)

Jeśli chodzi o glazurników to bardzo dobrze rozegrałaś sprawę a Twój mąz powinien się od Ciebie nauczyc że nie nalęży płacić za prace nie wykonane.

Trzymam za was kciukasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czy nawet dobrego duszka, szlag by na to wszystko nie trafiał...

 

Trafiał by, trafiał, wcale się nie dziwię.

Tak to już niestety jest z tymi fachowcami :( .

Trzymaj się Zeljko i nie daj się - to się kiedyś skończy - zobaczysz.

Trzymam mocno kciuki za szybkie prace!!!

Pozdrawiam serdecznie :D

Sonika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelijko

Może wyskoczę, jak "filip z konopii" z tytm pytaniem , ale kiedyś na forum umieściłaś zdjęcie wkładu kominkowego

http://www.krby-blanzek.cz/images/products/b700_b.jpg

Co to za jeden, jest dobry???

 

 

 

Edyta

Edytko, to jest czeski wklad - Blanzek 700, taki mial byc u nas. Podobno jest to dobry i nie drogi wklad, tak nam powiedzieli. Radze zapytac Forest-Natura, bo na pewno Ci dobrze doradzi. Jest tez taki watek tutaj o blanzekach...Trzeba poszukac na Forum...

Wszystko zalezy od tego jaka funkcje ma spelniac Wasz kominek, czy bedzie rozprowadzanie cieplego powietrza, czy nie...Od tego zalezy jaka moc kominka ma byc.

Nasz ma byc tylko do sporadycznego podgrzewania albo dogrzewania...,wiec nam doradzili taki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobitki moje kochane, dziekuje Wam bardzo za wsparcie. :D W zwiazku z budowa i zyciem tez. :p

Mąz wrocil w piatek i jak w sobote zobaczyl, ze przez dwa tygodnie prawie nic nie ruszono, to troche sie zdenerwowal. Tym bradziej, ze przed wyjazdem "latal" aby pozalatwiac im wszystko aby robota nie stala.

No wyobrazcie sobie, ze przez trzy tygodnie w sprawie glazury byl zastoj. Przybyl tylko kawalek podlogi w lazience, a i to zrobili teraz pod koniec tygodnia...

Gdzie sa te czasy jak ludzie szanowali swoja robote i drugiego czlowieka? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obrazek jest rzeczywiście duży...jest to "papirusowy schemat" ze strony http://www.hafciki.pl

link do schematu gdybyś chciała zobaczyć http://hafciki.pl/tiki-index.php?page=NaszeSchematy8

brakuje mi jeszcze obramowania które jest na górze i dole

pozdrawiam

Ivonesca, zrobisz, zrobisz...Ja tez mam taki widok, potok lesny i nie moge go dokaczyc...Cos mi bardzo ciezko idzie z dobieraniem kolorow. Bo to powinne byc kolory Anchor, a oni dali nasza polska muline i numery mi sie nie zgadzaja. Wiec sie gapie i gapie a ciagle cos mi nie pasuje...Dali by chociaz jaki nasz kolor odpowiada jakiemu z anchor, a oni nic...Gap sie babo i juz...A zostalo mi jeszcze bardzo duzo...

Ty masz mniej wiec do Swiat zrobisz. :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujemy na wiosne. :p

Kominek nasz ma byc robiony w listopadzie, podlogi w grudniu.

Ci co radzili nam ten Blanzek, nie beda robili nasz kominek. :x Zrezyglowalismy z nich, bo mieli nam zrobic kominek juz w spierpniu.

Wszystko bylo ugadane. Mial to byc kominek z marmuru, taki klasyczny, mialo wszystko, matreialy, robocizna i wklad kosztowac nas 8.ooo.

Ale oni nie przyszly na ugadany termin. Nie mozna bylo z nimi sie skontaktowac, a jak juz nam sie udalo, to mowili, ze czekali na nasz telefon. :evil:

Wiec zapytalam wlasnie Foresta czy nie chcial by sie zajac ta sprawa... :p Forest chce tylko wolny termin ma dopiero w listopadzie. Tez jeszcze nie wiem kiedy dokladnie.

Forest tez polaca nam Blanzeka, tylko jaki dokladnie wklad bedzie, to jeszcze nie wiem. Jaki kominek, to tez juz nie. Zostawie troche do myslenia Forestowi, bo on nie tylko fachowcem jest ale i artysta... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obrazek jest rzeczywiście duży...jest to "papirusowy schemat" ze strony http://www.hafciki.pl

link do schematu gdybyś chciała zobaczyć http://hafciki.pl/tiki-index.php?page=NaszeSchematy8

brakuje mi jeszcze obramowania które jest na górze i dole

pozdrawiam

Ivonesca, zrobisz, zrobisz...Ja tez mam taki widok, potok lesny i nie moge go dokaczyc...Cos mi bardzo ciezko idzie z dobieraniem kolorow. Bo to powinne byc kolory Anchor, a oni dali nasza polska muline i numery mi sie nie zgadzaja. Wiec sie gapie i gapie a ciagle cos mi nie pasuje...Dali by chociaz jaki nasz kolor odpowiada jakiemu z anchor, a oni nic...Gap sie babo i juz...A zostalo mi jeszcze bardzo duzo...

Ty masz mniej wiec do Swiat zrobisz. :p :wink:

mam nadzieję że zdążę :p :p :p

masz może jakiś wzór na kartkę na ślub?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obrazek jest rzeczywiście duży...jest to "papirusowy schemat" ze strony http://www.hafciki.pl

link do schematu gdybyś chciała zobaczyć http://hafciki.pl/tiki-index.php?page=NaszeSchematy8

brakuje mi jeszcze obramowania które jest na górze i dole

pozdrawiam

Ivonesca, zrobisz, zrobisz...Ja tez mam taki widok, potok lesny i nie moge go dokaczyc...Cos mi bardzo ciezko idzie z dobieraniem kolorow. Bo to powinne byc kolory Anchor, a oni dali nasza polska muline i numery mi sie nie zgadzaja. Wiec sie gapie i gapie a ciagle cos mi nie pasuje...Dali by chociaz jaki nasz kolor odpowiada jakiemu z anchor, a oni nic...Gap sie babo i juz...A zostalo mi jeszcze bardzo duzo...

Ty masz mniej wiec do Swiat zrobisz. :p :wink:

mam nadzieję że zdążę :p :p :p

masz może jakiś wzór na kartkę na ślub?

Typowo slubnego nie mam, ale cos poszukam.., moze uda mi sie znalezc...

anetmarDzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...