Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja tez, ja tez chce zobaczyc ten obraz ....kasia nie obijaj sie tylko laduj do swojego topika :lol:

 

Zeljko, mowisz bordo w sypialni hmmm moze byc czadowo. Teraz mam pomarancz na scianach i do tego duzy obraz w bordo, a jeszcze ostatnio kupilam dwie zmiany poscieli w bordo i wyglada bardzo, bardzo ze tak powiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mohag bordo w sypialni widzialam u mojej siostry we Wloszech i bardzo mi sie to spodobalo...Jeszcze calej koncepcji nie mam, ale za to mam juz 4 obrazki, wszystkie bordo... :lol:

Andrzejko widok taki sobie, wolalabym las, bo to pola uprawiane i co z tym zwiazane ciagle cos tam sie dzieje...Ale cena dzialki byla do przyjecia i byla to pierwsza dzialka po dlugim szukaniu, co nam pasowala...Ale teraz niedawno bylam w nocy na dzialce i te swiatla miasta w oddali mi sie bardzo spodobaly, tak romantycznie wygladaja, ze tylko siedziec na terasie i marzyc.... :wink:

Co do literki, mi sie tez podobala jak zobaczylam wzor... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Aga, choć do piękna mi jeszcze daleko. Na razie to żadna robota nie jest dokończona i to mnie wkurza. :evil: Fugi planują w przyszłym tygodniu. Ciekawe czy dotrzymają słowa.

Kurz do gipsowania a raczej ścierania gipsu papierem ściernym, jest wszędzie a tego paskudztwa nie można się tak łatwo pozbyć.

W kuchni położyli już gres. Jest tak jakoś średnio ładnie. Pospolicie. :roll: Mam nadzieje, ze jak przyjdą meble, ze to się zmieni. Choć pewności nie mam.

Kominek przesunął się z sierpnia na listopad, parkiety na - po kominku, kiedy dokładnie, tego nie wiem...

Ocieplenie na domu, choć zaczęliśmy robić w kwietniu, jeszcze nie dokończone. Ciągle brakuje nam wykończenia okien, a tego nie można zrobić, bo czekamy na to aby facet w końcu zamontował nam te rolety. Dwie z nich są uszkodzone i to trzeba aby nam facet wymienił, dlatego nie można się wkurzyć i wziąć kogoś innego... I tak w kolko... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slonce a nie mozesz porozmawiac tak powaznie ze swoim malzem, zeby wkoncu podkrecil budowe coby sie ruszala do przodu ???

 

A tak ogolnie, to uszyska do gory... wiesz ze jakos to bedzie 8) :lol:

 

http://www.clicksmilies.com/s0105/linie/smiley-linie-002.gif

Porozmawiac moge, pewnie. I tylko tyle. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko - literka przepiękna!!!!!!

podoba mi sie tyle wzorów, że chyba dobrze że niedługo nadejdą długie zimowe wieczory ;-)

na razie spędzam popołudnie w ogrodzie...do chwili kiedy komary nie chcą mnie pożreć :evil: :evil: porobiłam jakieś esy floresy w kształtach rabat....może jakoś to będzie wyglądać ;-)

 

pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo, u nas dzis juz wyglada jak zima.Tak jest ciemno na dworze, ze nawet jakbym ogrod miala to bym nie wychodzila... :lol:

Wzorow mam troche, zaczynam sie zastanawiac czy nie zrobic z tej mojej roboty jakis interes. :wink: Na razie wyszywam, a potem bede sprzedawac. :D

p.s. dzis znow Ci przeslalam kilka wzorkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...