Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Brak budowlanych nowosci... :-? Ale jest inna, bardzo fajna, wiec sie pochwale..,wlasnie jade na lotnisko odebrac siostre. Mozecie sie ze mna cieszyc... :D :wink:

Domyślam się, że długo się nie widziałyście. Cieszę się razem z Tobą, bo ja też mam daleko siostrę (choć na pewno nie tak daleko jak Ty) i rzadko sie widujemy. To teraz pewnie nie będziesz miała w ogóle czasu na forum? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze posprzatac a teraz nie ma czasu.

Jutro fachowcy od kuchni beda robic okap, potem trzeba zrobic porzadek i jakies fotki pstryknac...

W kuchni pod oknem i przy drzwiach do spizarniu peka nam tynk. Sa takie dwie rysy. :evil: No i co z tego, ze nie bylo wszystko w jednym sezonie robione? I tak peka. Obeszlam po pokojach i pod oknami w sypialni i pokoju syna tez jest popekane. :evil:

Czy tak ma wygladac nowy dom? :cry:

Zla jestem na robotnikow bo taki syf jest w domu, ze brak mi slow. Moj maz mowi, przeciez to jest budowa. A ja sie nie zgadzam, to jest nasz dom. I nie podoba mi sie, ze po nowych kafelkach chodzi sie w butach z blotem! I nie podoba mi sie, ze ciezko im papierosy wrzucac do jakies puszki lub pudla, tylko wywalaja po podlodze. :evil: Mowie Wam syf, nie z tej ziemi. Nie wiem, ale ja mam zamiar ich pogonic i przywolac do porzadku, a niech ten moj facet gada co chce...Budowa!!! :evil: Ja im dam budowe. :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas zawsze była zasada i jest do tej pory pali się na zewnątrz :-?

Trzeba było widzieć oczy moich panów od wylewek ale byli grzeczni :)

Weź się za nich weź bo widzę że Twój mąż ma za miekkie serce :-?

Co do pęknieć to u nas też sa ale tylko na górze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelijko, przywołaj towarzystwo do porządku ! Koniecznie ! Jak im na trochę pozwolisz, to później oni to wykorzystają i będą robić większy bajzel niż do tej pory . A co najgorsze zniszczą Ci to, co już zrobiliście :x .

A tynki ... :-? ... jak temu zaradzić ?

 

Trzymaj się cieplutko i bądź twarda !

Pozdrówka ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...