Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

No wlasnie- jak to z tymi tynkami :roll: U mnie tez peka (ale u mnie jeden sezon) :-? Wymaluje sobie wszystko i za rok bede miala siatke pekniec i znowu szpachlowania i malowania :roll: No ale mamy co chcialysmy :wink: Zreszta przypomnijcie sobie jak pekalu sciany i syfity w blokach, albo szpary gdzie wialo :wink:

 

Ja od czasu wielkiego sprzatania po wylewkach gonie moich do porzadku, dostarczamworki na smieci i miski na popielniczki (bo pety poutykane w pth to dopiero problem z wydlubywanie - ale patrze na nas troche wilkiem :wink: ). A moj ojciec i tak chcialby co sobote sprzatc cala budowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nasi tez maja na worki smieci. A tyle jest sloikow, ze popielniczek im nie dalam... :lol: Ale jak wiadc nie domyslaja sie sami, wiec im przypomne...

Mowicie, ze pekac bedzie jeszcze wiecej.... :cry: To co zrobic? Tapety po paru latach? Bo mnie strasznie denerwuja te pekniecia. Mialo byc ladnie, a tu takie cos... :-? I dlaczego tak sie robi? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelijko nie martw się :-)

Piękną masz kuchnię :-) W ogóle wszystko takie dopasowane kolorystycznie i kuchnia i łazienka i elewacja :-) Bardzo mi się podobają takie kolorki - też dokładnie takie planuję :-)

 

Czy to wysokie w kuchni to lodówka? Coś mi drzwiczki nie pasują ;-) A jak nie to gdzie ją planujesz wstawić?

 

Pozdrowienia !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wysokie to nie jest lodowka. To zwykla szafa, ten srodek tylko jest inny, bo to miejsce na mikrofale i dlatego otwiera sie do gory. Lodowka bedzie od razu przy tym - wolnostojaca, tez brazowa, bo taka mamy juz od lat 13... :D A ta szfa jest taka a nie inna, po to aby mi rzeczy z blatu nie spadaly na bok...

Sama nie wiem jak to wszystko bedzie w praktyce, ale sie dowiem, mam nadzieje... :wink:

Dzieki kobitki za dobre slowa, ciesze sie, ze Wam sie podoba. :p

Jeszcze musza jeden raz pomalowac sciany w kuchni bo przy montarzu mebli zostaly zabrudzone, no i zamontowac stolik pod oknem....

Szkoda, ze nasz aparat nie jest najlepszy, nie da sie wszystkiego ujac, w tych malych pomieszczeniach.., wiec robie kawalkami... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Wszystkim za mile slowa.

Ivo, zaraz poznalam Twoj okap jak juz dojechal do nas. Moja siostra mowy, ze ta biel u gory jej nie odpowiada, ze odstaje troche od reszty, a mi sie to podoba wlasnie. A pamietam, ze kiedys pytalas czy mozna tam cos ozdobnego sobie walnac... :wink: Czy Ciebie tez razi ta biel? :p

p.s. Jak sie sprawdza taki okap? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljkojeszcze chwilę cierpliwości i będziesz w swoim domu sama, bez obcych ubłoconych buciorów :p :p Kuchnia super. Ja nie mogę się doczekać urządzania tych ogromnych przestrzeni na górze :roll: A tynkami się nie przejmuj, od takich rzeczy dom się nie zawali, a to najważniejsze.Do 5 lat dom będzie siadał, układał się, a potem trzeba to będzie przy okazji remontu poprawić i już :wink: Jak się zajmiesz przygotowywaniem pyszności w swojej ślicznej kuchni, to i pęknięcia znikną z horyzontu 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kobitki. Musze przyznac, ze juz, jak dla mnie za dlugo to wszystko trwa... :roll: Jeszcze jest tyle rzeczy do zrobienia!

W tym roku, jak wyjechalo tyle ludzi za granice, ciezko jest o dobrego wykonawce, a ci co zostali pogrywaja sobie z nami jak im sie podoba.

Juz pisalam jak nas facet od kominka wyrolowal. Kominek mial byc juz w sierpni...Niestety po tym doswiadczeniu juz nie chcialam ryzykowac i brac nie wiadomo kogo, wolalam kogos sprawdzonego. Wybralam Foresta, ale na niego trzeba bylo dlgo czekac. Wiec czekam dalej. Forest zapowiedzial, ze bedzie mial czas dla nas dopiero na koniec listopada... :(

Jesli chodzi o projekt kominka, to tez zdalam sie calkowicie na Foresta.

Ciekawe co wykombinuje w ramach naszych srodkow dostepnych na ten kominek...

Jak juz kominek bedzie, to bedzie trzeba zaczac robic podlogi w domku. Potem drzwi wewnetrzene i reszta "drobiazgow".

Najwazniejsze jest aby zamknac ta nasza (na razie nieuzytkowa) gore, aby cieplno z dolu tam nie uciekalo.

No i bardzo wazna sprawa, podjazd do garazu, wejscie do domku, ogrodzenie...

To wszystko dopiero na wiosne...Juz nie ma na to ani czasu, ani pogody... :evil:

Zostaje czekac..,czekac..,czekac... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...