Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Bardzo ładna kuchnia ( choć ja lubię inny styl :):)) Bardzo mi się podoba. Łazienka też śliczna - szczególnie podoba mi się obudowa wanny - bardzo starannie i fajnie zaplanowana przestrzeń wokół wanny - i chyba dobry fachowiec tam działał.

Super to wygląda Zeljko :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ty sie niepytaj Slonce czy sie spodobala, tylko zapodawaj drugiego photosa 8) :lol:

 

Powiedz mi jakiej firmy i jaki model masz ten kibelek podwieszany ? super ksztalt ma, taki kanciasty 8)

 

A co do czekania, to teraz jest na to czas ... zima idzie :-? Moja ekipa tez robi, ale nie wiem czy zdarza wszystko do polowy grudnia... bo od tego czasu maja nastepna robote i znowu bede musiala na nich czekac.

Niby jest to w ogole nie wazne, ale czlowiek by chcial zeby sie to kulalo do przodu chociaz nie potrzeba :roll: dziwny jest ten czlowiek hihi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer, chcesz kontakt do glazurnika? Tylko, od razu wowie, trzeba go kontrolowac, bo lubi lapac inne roboty. Nam uciekl na 3 tygodnie. :evil: Ale to dlatego, ze meza nie bylo, caly wrzesien byl w rozjazdach i nie bylo kontrolowania codziennie... :-?

Dobrze robia, ale mocnej reki potrzebuja. :wink:

A czy juz masz ekipe co beda Wam dom budowac?

mohag, te kibelki to giralda firmy roca....Jesli chcesz, to pokaze tez umywalke tej samej serii...Dla nas ladne i co wazne, nie drogie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer, chcesz kontakt do glazurnika? Tylko, od razu wowie, trzeba go kontrolowac, bo lubi lapac inne roboty. Nam uciekl na 3 tygodnie. :evil: Ale to dlatego, ze meza nie bylo, caly wrzesien byl w rozjazdach i nie bylo kontrolowania codziennie... :-?

Dobrze robia, ale mocnej reki potrzebuja. :wink:

A czy juz masz ekipe co beda Wam dom budowac?

mohag, te kibelki to giralda firmy roca....Jesli chcesz, to pokaze tez umywalke tej samej serii...Dla nas ladne i co wazne, nie drogie... :wink:

 

Casting trwa - ale chyba już mam swój typ :):) :wink: Dobry glazurnik zawsze w cenie - na prawdę ładnie zrobił - mam jeszcze trochę czasu do glazury :):) ALe się zgłoszę :)

Mój mąż obiecał pinować budowy - póki co ma 300 godzin nadgodzin do odbioru + 26 dni urlopu z tego roku + 26 w przyszłym - w przyszłym roku planuje pracować na 1/2 etatu :) a od 13 siedzieć na budowie :) ZOBACZYMY :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi fachowcami to faktycznie teraz cięzko jest :roll: :roll:

Dobrze , ze zdążyliśmy zrobić to co mamy jeszcze w tym i ubiegłym roku :-? Bo podejżewam że będzie coraz gorzej :-? :-?

Zeljko czekam na twój kominek 8)

Ale sugestie jakieś i wskazówki z twojej strony chyba będa i tak zupełnie i całkowicie to nie zdajesz sie tylko na Foresta :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzejko, Forest juz przeprowadzil zemna "wywiad" mailowy na temat kominka.... :wink:

Pewnie, ze uzgadniamy wszystko razem...

Najlepiej bylo kiedy pytal o to co nam sie podoba, a ja wytrzasnelam wszystko od rustykalnych az do nowoczesnych....

:lol:

Wiem tylko jaki wklad bedzie, bo bedzie nie drogi a takich nie ma wiele...Reszta jest za mgla, gesta mgla... :lol: Licze na to, ze Forest cos wytrzasnie a mi sie to spodoba i powiem - moze byc... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko, umywalki mi nie potrzeba bo juz mam wlasnie taka bardziej kanciata, tylko teraz sie zastanawiam czy bedzie mi do kibelka pasowac hihi tz napewno nie bedzie, bo on byl kupiony z inna umywalka, ale jak polozylam plytki i kupilam armature to stwierdzilam ze taka umywalka to juz w ogole mi nie pasuje i kupilam inna :wink: I teraz mi kibelek nie pasuje :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko, umywalki mi nie potrzeba bo juz mam wlasnie taka bardziej kanciata, tylko teraz sie zastanawiam czy bedzie mi do kibelka pasowac hihi tz napewno nie bedzie, bo on byl kupiony z inna umywalka, ale jak polozylam plytki i kupilam armature to stwierdzilam ze taka umywalka to juz w ogole mi nie pasuje i kupilam inna :wink: I teraz mi kibelek nie pasuje :roll:

:lol: :lol: :lol:

Trochę to skomplikowane :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo, zaraz poznalam Twoj okap jak juz dojechal do nas. Moja siostra mowy, ze ta biel u gory jej nie odpowiada, ze odstaje troche od reszty, a mi sie to podoba wlasnie. A pamietam, ze kiedys pytalas czy mozna tam cos ozdobnego sobie walnac... :wink: Czy Ciebie tez razi ta biel? :p

p.s. Jak sie sprawdza taki okap? :wink:

 

No własnie razi mnie ta biel i prędzej czy później zamierzam to pomalować na jakiś jasno kremowy. Tym bardziej że kuchenkę i lodówkę mamy srebrną i ten biały okapdo niczego nie pasuje :-?

W planach górnolotnych myślałam o decoupage - jakś fajny kuchenno-sielski motyw - ale jeszcze sie za to nie zabrałam wiec nie będę eksperymentować :wink:

 

Okap sprawuje sie OK. Bardzo praktyczne też jest światło - mam tylko oświetlenie górne w kuchni i dodatkowe jest potrzebne. Podlaczony został do kratki wentylacyjnej wiec jest naprawdę wyciągiem.

nigdy wcześniej nie miałam okapu i teraz czasem jak gotuje coś tylko w jednym garnku to zapominam żeby go włączyć :oops: :oops: ....jak gotuję się wiecej to pary jest dużo i przypomina mi się od razu :lol: :lol: :lol:

 

czasem w akcję wchodzi mąż z pytaniem: ile ten okap kosztował? 1000 zł?? to może by warto było z niego korzystać :wink:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko, umywalki mi nie potrzeba bo juz mam wlasnie taka bardziej kanciata, tylko teraz sie zastanawiam czy bedzie mi do kibelka pasowac hihi tz napewno nie bedzie, bo on byl kupiony z inna umywalka, ale jak polozylam plytki i kupilam armature to stwierdzilam ze taka umywalka to juz w ogole mi nie pasuje i kupilam inna :wink: I teraz mi kibelek nie pasuje :roll:

:lol: :lol: :lol:

Trochę to skomplikowane :wink: :)

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo, zaraz poznalam Twoj okap jak juz dojechal do nas. Moja siostra mowy, ze ta biel u gory jej nie odpowiada, ze odstaje troche od reszty, a mi sie to podoba wlasnie. A pamietam, ze kiedys pytalas czy mozna tam cos ozdobnego sobie walnac... :wink: Czy Ciebie tez razi ta biel? :p

p.s. Jak sie sprawdza taki okap? :wink:

 

No własnie razi mnie ta biel i prędzej czy później zamierzam to pomalować na jakiś jasno kremowy. Tym bardziej że kuchenkę i lodówkę mamy srebrną i ten biały okapdo niczego nie pasuje :-?

W planach górnolotnych myślałam o decoupage - jakś fajny kuchenno-sielski motyw - ale jeszcze sie za to nie zabrałam wiec nie będę eksperymentować :wink:

 

Okap sprawuje sie OK. Bardzo praktyczne też jest światło - mam tylko oświetlenie górne w kuchni i dodatkowe jest potrzebne. Podlaczony został do kratki wentylacyjnej wiec jest naprawdę wyciągiem.

nigdy wcześniej nie miałam okapu i teraz czasem jak gotuje coś tylko w jednym garnku to zapominam żeby go włączyć :oops: :oops: ....jak gotuję się wiecej to pary jest dużo i przypomina mi się od razu :lol: :lol: :lol:

 

czasem w akcję wchodzi mąż z pytaniem: ile ten okap kosztował? 1000 zł?? to może by warto było z niego korzystać :wink:

 

pozdrawiam

to czekam na fotki udekorowanego okapu, moze mi sie spodoba pomysl... :wink:

A ja sie biela nie przejmuje bo pasuje do sufitu... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo, zaraz poznalam Twoj okap jak juz dojechal do nas. Moja siostra mowy, ze ta biel u gory jej nie odpowiada, ze odstaje troche od reszty, a mi sie to podoba wlasnie. A pamietam, ze kiedys pytalas czy mozna tam cos ozdobnego sobie walnac... :wink: Czy Ciebie tez razi ta biel? :p

p.s. Jak sie sprawdza taki okap? :wink:

 

No własnie razi mnie ta biel i prędzej czy później zamierzam to pomalować na jakiś jasno kremowy. Tym bardziej że kuchenkę i lodówkę mamy srebrną i ten biały okapdo niczego nie pasuje :-?

W planach górnolotnych myślałam o decoupage - jakś fajny kuchenno-sielski motyw - ale jeszcze sie za to nie zabrałam wiec nie będę eksperymentować :wink:

 

Okap sprawuje sie OK. Bardzo praktyczne też jest światło - mam tylko oświetlenie górne w kuchni i dodatkowe jest potrzebne. Podlaczony został do kratki wentylacyjnej wiec jest naprawdę wyciągiem.

nigdy wcześniej nie miałam okapu i teraz czasem jak gotuje coś tylko w jednym garnku to zapominam żeby go włączyć :oops: :oops: ....jak gotuję się wiecej to pary jest dużo i przypomina mi się od razu :lol: :lol: :lol:

 

czasem w akcję wchodzi mąż z pytaniem: ile ten okap kosztował? 1000 zł?? to może by warto było z niego korzystać :wink:

 

pozdrawiam

to czekam na fotki udekorowanego okapu, moze mi sie spodoba pomysl... :wink:

A ja sie biela nie przejmuje bo pasuje do sufitu... :lol: :lol: :lol:

 

 

to pewnie musisz pewnie uzbroić się w cierpliwość :lol: :lol:

w końcu do bieli można sie przyzwyczaić ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelijko,

argumentacja i tłumaczenie wykonawcy elewacji jest co najmniej śmiesznie niedorzeczna :-? :evil: . Nie powinno być różnic w kolorze. Wydaje mi się, że (jeżeli to możliwe) powinniście zarządać naprawienia tego błędu .

Myślę jednak, że na każdej budowie nie wszystko idzie po naszej myśli i nie zawsze jest wykonane, tak jakbyśmy chcieli. Gdyby człowiek potrafił i miał czas na prace przy budowie i wykańczaniu domu zrobiłby wszystko sam. Ale nie zawsze jest to możliwe :wink: .

Nie martw się ! Kochaj swój domek takim jaki jest. I ludzie mają wady :wink: 8) . Nie ma rzeczy idealnych 8)

A kuchnia wyszła bardzo pięknie :D

 

Pozdróweczka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljka - my też widzimy mnóstwo rzeczy które teraz zrobiliśmy inaczej :-? :-? np. wkurza mnie bardzo WC kompakt....nie wiem co mnie podkusiło żeby nie dawać podwieszanego :evil: :evil: :evil: :evil: teraz czyszczenie tych wszystkich zakamarków dobija mnie :(

albo np. kontakty - tez właściwie nie wiem co było przyczyną tego że nie daliśmy 2 gniazdek w jednej obudowie, tylko takie jak były stare jedno podwójne - w ogóle to mi sie nie podoba...ale na raziej jest i pewnie będzie :wink:

mam dni kiedy to wszystko widzę i roztrząsam po kilka razy - czemu tak to zaplanowalismy niedorzecznie?

pewnie gdyby była kasa i projektant wszystko zaplanował to może by było idealnie....

no i oczywiscie gdyby wykonawcy robili to za co im płacimy....

 

pozdrawiam i pamiętaj - TO WASZ WLASNY DOMEK :-) i na pewno najukochańszy...mimo pewnych niedociągnięć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...