Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Fotek ni ma, bo dzis nie bylo jak pojechac do domku. Moj facet nie mogl nas zabrac.. :-? Bo zawozil jakas rurke... :lol: :wink: No nie jakas a czterometrowa rynne. Moze jutro... :roll:

p.s. A z ta rynna to dopiero byly jaja wczoraj...Szkoda gadac...opisze w dzienniku...Ale puzniej...

Do czego moga sie doprowadzic wykonawcy, to na prawde smiechu warte... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Zeljko!

Pojawiam się u Ciebie pierwszy raz, choć już dłuższą chwilę "podczytuję "sobie Twój dziennik, ogladam dom / choć ostatnio bardzo mało zdjęć widzę, większość to krzyżyki / i podziwiam Twoje piękne prace!

Kuchnia bardzo mi się podoba, jest w moim stylu. :)

 

 

 

 

Zeljko , wzruszają mnie Twoje opisy o synku. Tak pięknie potrafisz pisać o Jego miłości do Ciebie i odwrtonie.

 

Życzę Wam wszystkiego dobrego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko co co za d...k z tego fachowca co to rurę pociął :o :o :o

Współczuję , bo rozmumiem ż emożna coś zle zrobić ale tak się wykręcać to już cos nie tak :roll: :-? :-?

Że tez tacy fachowcy musza nasze domny budować :-? :-?

 

Dobrze ze sa i normalni wsród niech, czasmmi :wink:

 

Pozdrówka i czekam na gfotki elewacji 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska kochane, dziekuje za pochwaly... :p

Zdjec wszystkich juz nie ma i nie bedzie, bo juz sa nieaktualne...duzo sie zmienilo i dlatego ich usunelam. Jak sie dorobie nowszych fotek - stanu aktualnego - to pokaze... :wink:

 

Jej, w pierwszej chwili pomyślałam, że się spóźniłam i że nie zobaczę żadnego zdjęcia.

Ale na całe szczęście są :D :D :D .

 

Tak baaardzo długo Cię nie odwiedzałam Zeljko, że normalnie mi wstyd :oops: i się czerwienię - o tak :oops: :oops: :oops: .

 

W domku same śliczności :D .

To chyba zaczynasz się już pomalutku pakować?

 

A facet z rurą dał popalić :evil: - trzeba mieć stalowe nerwy do tych wszystkich fachowców. Całe szczęście, że już niewiele zostało Ci do zrobienia i ta szamotanina z wykonawcami już niedługo się skończy.

 

Życzę szybkiego finiszu Zeljko - już naprawdę niedługo do przeprowadzki :D :D :D !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko nie przejmuj sie tym, ze cie dlugo nie bylo, bylas przeciez ostatnio bardzo zajeta przeprowadzka. Ciesze sie, ze Ci sie podoba.

Adrianno, Kasiu, Jagna, dzieki za pochwaly, nie ukrywam, ze mi bardzo milo slyszec ze Was sie podoba nasz domek. :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz nalezy kupic jeszcze jedna 4-ro metrowa rure i na koniec spuscic fachowca jak w kiblu :evil:

 

Ja wiem ze to ludzie robia i moze sie zdarzyc, chociaz nie powinno... ale uwazam ze jak sie cos spieprzylo, to cicho uszy po sobie i trzeba naprawic.

 

a tak na marginesie, to domek prezentuje sie bardzo ladnie 8) ten czekoladowy w kolorze cokol w okolo nadaje mu ciepla... ja zrobila bym jeszcze z dwa takie pasy od dolu budynku i byloby czadowo, prosze nie brac pod uwage tego co mowie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobila bym jeszcze z dwa takie pasy od dolu budynku i byloby czadowo, prosze nie brac pod uwage tego co mowie :wink:

Mohag, bo ty odwazna kobita jestes a mi z mezem oboje raczej skromny ludzie jestesmy i jak wiadc nasz domek troche to odzwierciedla...W srodku i na zewnatrz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...