Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

Nie skromni, tylko bardziej "tradycyjni" jestescie poprostu 8) :lol: oczywiscie macie ta przewage, ze bedziecie sie wykonczeniem cieszyc zawsze 8) a ludzie z takim zamilowaniem jak ja, przyjdzie po 10-ciu latach zmieniac wszystko, bo po pierwsze to cos bedzie juz opatrzone, a po drugie znowu bedzie mnie ciagnac do czegos nowego, innego :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie martw się.....Zawsze i wszędzie można spotkać Ludzi I "taborety" :-? Za to Macie powód do wielkiej, przeogromnej, wielgachnej DUMY!!!! TAKI PIĘKNY DOMEK!!!CUKIERECZEK! MNIAM..MNIAM...Aż chciało by się schrupać!!!!Jestem pełna podziwu!!1 I pomyśl sobie, ile już za Tobą, a przez co inni muszą jeszcze przejść....Od razu lepiej! Tym bardziej że ceny ciągle rosną , fachowców ubywa.....a Wy już na finiszu!!!!!!!!!!!!!!! I co ? nie lepiej Ci???? :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelijko, jak już wspominałam wcześniej Wasza elewacja bardzo mi się podoba. Również myślę o podobnej na swoim domku 8) :wink: .

Możesz zdradzić jaki jest kolor Twojej elewacji (symbol , numer itp.) ? Czy był to od razu tynk z kolorem, czy też osobno tynk, a później malowanie? Jaki macie rodzaj tynku (chodzi mi o to czy to tynk mineralny, czy jakiś inny - jaki) ? :wink:

 

Pozdrówka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriano posprawdzam dokladnie i wszystko Ci napisze. Na razie pamietam, ze to tynk silikatowy, jakis smoczyszczacy sie, na pudelkach jest napisane Ex - Therm. To jest od razu taka masa kolorowa w srodku. Pamietam, ze nr. koloru to jest 271, ale sprawdze jeszcze dokladnie. Na dole jest tynk zywyczny, marmolit, nie pamietam firme, ale oznake ma R.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak napisalam, dodaje tylko ze to baranek, a bylo kupione w firmie Danchem, tylko, ze juz pare dni temu byla ich strona w Internecie a dzis juz ich nie ma. Szukalam tez tego Ex- Thermu i tez nie ma. :-?

Jak bede w domu to zobacze czy zostawili jakies pudlo i jeszcze sprawdze czy cos wiecej jest tam napisane.

Mysle, jednak jesli zapytasz w sklepie to powiedza co i jak. Wazne, ze znam nr. tynku 271 a marmolitu "R".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny ten kolorek elewacji, a dach z daleka rzeczywiście wygląda na ciemniejszy niz brązowy...

 

pozdrawiam

Jakbym dzis wybierala to dach byl by koloru cegly, taki matowy. Jest weselszy a tak to taka ciemna czapeczka jest, zwlasza w te dni bez slonca... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny ten kolorek elewacji, a dach z daleka rzeczywiście wygląda na ciemniejszy niz brązowy...

 

pozdrawiam

Jakbym dzis wybierala to dach byl by koloru cegly, taki matowy. Jest weselszy a tak to taka ciemna czapeczka jest, zwlasza w te dni bez slonca... :p

 

my mamy ceglasty- od początku jakoś tak nam sie wymarzył ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dobry duszku, ponieważ tak jak i ty jestem na etapie wykańczania to czytając twój ostatni wpis o nauczeniu się innego traktowania fachowców, pomyślałam, że nie tylko mi się charakter psuje od budowania :lol: :lol: :lol:

Też nauczyłam się nie dawać zaliczek, nie wierzyć w choroby i katastrofy, i przeszło mi poczucie skrępowania, kiedy muszę wytykać palcem niedoróbki... Dobrze, że nie budujemy jeszcze z 5 lat. Nie wiadomo co by z nas za babsztyle wyszły :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dobry duszku, ponieważ tak jak i ty jestem na etapie wykańczania to czytając twój ostatni wpis o nauczeniu się innego traktowania fachowców, pomyślałam, że nie tylko mi się charakter psuje od budowania :lol: :lol: :lol:

Też nauczyłam się nie dawać zaliczek, nie wierzyć w choroby i katastrofy, i przeszło mi poczucie skrępowania, kiedy muszę wytykać palcem niedoróbki... Dobrze, że nie budujemy jeszcze z 5 lat. Nie wiadomo co by z nas za babsztyle wyszły :wink:

Dokladnie o tym nie raz myslalam!!! :lol:

Tylko, czy mozna nas winic za to, ze sie bronimy? To chyba odruch naturalny! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oni do końca winni że tacy niedorobieni mamie i tacie wyszli :roll:

To Ci sie udalo! :lol: :-?

A wiesz, ze mi tez ich szkoda. :roll: Mam glupie mieszane uczucia jak musze walczyc o cos swojego, co mi sie nalerzy, a jedyny sposob aby to zrobic jest taki aby byc dla nich twardy i krotki... :-?

Zawsze mi wtedy przykro, ze nie da sie tego inaczej zalatwiac, ale nie moge tego dac po sobie poznac, bo mnie zaraz zjedza... :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...