Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Zeljka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jest tak jak napisalam, dodaje tylko ze to baranek, a bylo kupione w firmie Danchem...

Mysle, jednak jesli zapytasz w sklepie to powiedza co i jak. Wazne, ze znam nr. tynku 271 a marmolitu "R".

Zelijko, wielkie dzięki ! Buziaczki ! :D

O jest i strona, ja zle pisalam, pisalam odzielnie Ex-therm, a terzeba bylo razem...

http://www.extherm.com/wiadra_pp.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oni do końca winni że tacy niedorobieni mamie i tacie wyszli :roll:

To Ci sie udalo! :lol: :-?

A wiesz, ze mi tez ich szkoda. :roll: Mam glupie mieszane uczucia jak musze walczyc o cos swojego, co mi sie nalerzy, a jedyny sposob aby to zrobic jest taki aby byc dla nich twardy i krotki... :-?

Zawsze mi wtedy przykro, ze nie da sie tego inaczej zalatwiac, ale nie moge tego dac po sobie poznac, bo mnie zaraz zjedza... :lol: :wink:

 

Grunt to nie dac się zjeść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj biedaki- wiem co czujecie. Nie jest latwo :roll: Ale pociesz sie, ze macie piekna kuchnie - juz widze jak ja po swojemu uzadzasz i "ocieplasz". Macie tez bardzo ladna elewacje, drzwi i brame garazowa- tylko patrzec i podziwiac. A pana od rynien opr. Oni juz tak maja, ze jak im zwrocic uwage to sie obrazaja i nie wiedziec co jeszcze moga zrobic. Jeden z moich wykonawcow poczul sie tak dotkniety moja publiczna krytyka, ze az mi w komentarzach do dzinnika sie rozposal. Takze kochana z krytyka trza byc ostrozym. Ale jednoczesnie twardym :wink:

 

Powiem, ze tez bym zostawila ten podwieszany kibelek, bo nie mialabym nerowow kuc i zminac- dla niskich i dzici w rodzinie bedzie jak znalazl :D tzreba szukac pozytywnych stronsytuacji :wink:

 

Z twoch postow widze, ze juz bardzo zmeczeni jestcie, wiec trzymam kciuki za szybki i pozytywny koniec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak napisalam, dodaje tylko ze to baranek, a bylo kupione w firmie Danchem...

Mysle, jednak jesli zapytasz w sklepie to powiedza co i jak. Wazne, ze znam nr. tynku 271 a marmolitu "R".

Zelijko, wielkie dzięki ! Buziaczki ! :D

O jest i strona, ja zle pisalam, pisalam odzielnie Ex-therm, a terzeba bylo razem...

http://www.extherm.com/wiadra_pp.html

Zelijko, jeszcze raz dziękuję !

Czy dobrze zrozumiałam - Ty masz ten silikatowy tynk ? A uziarnienie jakie wybrałaś ?

Na stronce, którą podałaś nie ma takiego "marmolitu R" :-? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriano Komputero marmolit znajdziesz w każdym sklepie budowlanym. Tak my mamy ten właśnie tynk, zapomniałam dodać, ze 1,5 uziarnienie... :p Jak cos to pytaj...

Iga nie obawiam się ich krytyki. Ja bardzo szanuje ludzi. Nawet jak cos narozrabiają i jestem na nich zła, to nigdy nie krzyczę, nie używam brzydkich słów i nie obrażam. A wszystko co pisałam, to prawda i oni to wiedza... A to, ze się bronią jak mogą, to ja już im powiedziałam, ze to dziecinne. Należy się przyznać do swojego błędu, przeprosić i dalej już być poprawnym. I będzie ok.

Oni tez ludzie tacy jak my. Tylko sytuacja niektórych przerosła, bo za mało fachowców i maja gdzie zarobić. Zrobiło się nagle dużo roboty i żal im czegoś nie strącić...z tego robi się czasami bałagan, bo oni sami zapominają gdzie co maja do skończenia. Rozpoczną jedna robotę, albo nawet więcej i potem robią przerwy...Ale u nas nie jest jeszcze tak źle, bo nikt z nich nie wziął pieniądze, lub zaliczkę i zniknął bez śladu. A wiem, ze tak tez się zdarza.

A ostatnio ludzie co kładli nam kostkę dookoła domu to nawet się zdziwili, bo oni chcieli mała zaliczkę a mąż dal im tyle ile im się należało za ta prace która do tego czasu zrobili...Bo było widać, ze przyszły zrobić, skończyć i pójść na inna robotę...I tak było by prościej i dla nich i dla nas. Wzajemny szacunek i trochę wiary w ludzi opłaca się nam wszystkim...

Ale rożnie bywa, a budowa uczy nas nie tylko spraw budowlanych ale i jak radzić sobie z ludźmi. Do jednych przemawia dobroć, a inny właśnie dobroć wykorzystują i takich próbują naciągać. Wiec trzeba balansować i patrzeć aby nikt z nas nie przeciągnął na swoja stronę, bo ma być uczciwie. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriano Komputero marmolit znajdziesz w każdym sklepie budowlanym. Tak my mamy ten właśnie tynk, zapomniałam dodać, ze 1,5 uziarnienie... :p Jak cos to pytaj...

Iga nie obawiam się ich krytyki. Ja bardzo szanuje ludzi. Nawet jak cos narozrabiają i jestem na nich zła, to nigdy nie krzyczę, nie używam brzydkich słów i nie obrażam. A wszystko co pisałam, to prawda i oni to wiedza... A to, ze się bronią jak mogą, to ja już im powiedziałam, ze to dziecinne. Należy się przyznać do swojego błędu, przeprosić i dalej już być poprawnym. I będzie ok.

Oni tez ludzie tacy jak my. Tylko sytuacja niektórych przerosła, bo za mało fachowców i maja gdzie zarobić. Zrobiło się nagle dużo roboty i żal im czegoś nie strącić...z tego robi się czasami bałagan, bo oni sami zapominają gdzie co maja do skończenia. Rozpoczną jedna robotę, albo nawet więcej i potem robią przerwy...Ale u nas nie jest jeszcze tak źle, bo nikt z nich nie wziął pieniądze, lub zaliczkę i zniknął bez śladu. A wiem, ze tak tez się zdarza.

A ostatnio ludzie co kładli nam kostkę dookoła domu to nawet się zdziwili, bo oni chcieli mała zaliczkę a mąż dal im tyle ile im się należało za ta prace która do tego czasu zrobili...Bo było widać, ze przyszły zrobić, skończyć i pójść na inna robotę...I tak było by prościej i dla nich i dla nas. Wzajemny szacunek i trochę wiary w ludzi opłaca się nam wszystkim...

Ale rożnie bywa, a budowa uczy nas nie tylko spraw budowlanych ale i jak radzić sobie z ludźmi. Do jednych przemawia dobroć, a inny właśnie dobroć wykorzystują i takich próbują naciągać. Wiec trzeba balansować i patrzeć aby nikt z nas nie przeciągnął na swoja stronę, bo ma być uczciwie. :p

 

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriano Komputero marmolit znajdziesz w każdym sklepie budowlanym. Tak my mamy ten właśnie tynk, zapomniałam dodać, ze 1,5 uziarnienie... :p Jak cos to pytaj...

Zelijko, a więc pytam 8) ... co to jest marmolit ? :roll:

Zrobilam dzis dla Ciebie fotki pustych pudelek po marmolicie i po tynku, jak maz laskawie da mi to na komputer, to Ci pokaze... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelijko, już sobie zapisałam "kubełki", więc możesz je wyrzucić :wink: :lol:

Duża buźka ! :p

 

Domek w już w pełnek krasie jakby uśmiechał się do nas. Ten kolor elewacji w słońcu wygląda prześlicznie. Widzę, że w kotłowni położyłaś jedynie płytki na podłogę. A co dasz na ściany ?

 

Twoje wyszywanki są urocze. Bardzo lubię takie klimaty. W swojej kuchni też mam takie i z pewnością zabiorę je do nowego domku.

Mikołaj na saneczkach i robiona wspólnie z siostrą serwetka podoba mi się najbardziej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianno, w kotlowni beda nasze meble z obecnej kuchni...Przydadza sie na narzedzia, bedzie tam tez zlew aby bylo gdzie myc lapki po robocie...Wiec na razie sciany sa tylko pomalowane na bialo, a potem zobaczymy...Moze glazura ale tylko nad zlewem... :roll: Maz mowil, ze sam zrobi taki kawalek... :D

p.s. pokaz wyszywanki, moze bedzie jakies natchnienie.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljko czy moge zapytac jaka masz brame garazowa?

I czy mozesz polecic wykonawce?

 

Nie wiem co Ty z tymi swietami , ale wyglada mi na to , ze juz widac przeprowadzke :D

Ladnie juz masz Kochana :p

Brama jest Wisniowskiego, ale tego co nam instalowal nie polecam, bo chyba z 3 razy do tego podchodzili, widac bylo, ze nie bardzo sie na tym znaja....

Ja tez widze przeprowadzke i na pewno bedzie.., jak juz wszystko skonczymy...

Czekam na kominek i podlogi..,aha i drzwi..., aha i centralne..., no i cala reszte tez.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...